0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde (237 puan) tarafından
Hanımlar oğlum 20 aylık sadece uyurken emzik alıyor uyuduktan sonra ağzından alıyorum ama gece uyandikca tekrar emzikle uykuya dönüyor gündüz vermiyorum ama sadece uyku gecisinde.  Şimdi ben nasıl biraktiricam bıraksa emziksiz uykuya dalmaz dalsa bile uyandikca isteyecek :S

11 Cevaplar

0 oy
(3,038 puan) tarafından
Bende burda bekleyeyim benim kizda aynı 
-Reklam-
0 oy
(760 puan) tarafından
Ben direk ucunu makasla kestim zamanla iyice derinden kestim sorunca köpekler yedi dedim ağladı sızladı istedikçe o kestigim emziği verdim sonrs bıraktı 
0 oy
(4,234 puan) tarafından

Ahhh ahhh verebileydim de biraktirmasi kusur kalaydi:) benimkiler iki senemi bana zindan edip omrumu curutmek icin and icmislercesine almadilar. Kendimi parcaladim ama yok yani ikiside bana eziyet etmeyi tercih etti

(3,425 puan) tarafından
Sen hic pes etmemisin ben vazgectiydim artık emzik emen cocugu da pek severim ama benim sıpa almadi ondan gittigim yerde hic huzurum olmazdi arkadaslarim emzigi verir iki pıspıslardi cocuklari uyurdu benim ki beni emmeden uykuya gecmezdi kac kisinin yatak odasina girmek zorunda kaldim emziriyim de uyutayim diye
(4,234 puan) tarafından
Ay aynnen aynnen. Bugun kizin okulunda 1. Sinifa basladi oteki yakami pacami yirtio cirmiklio emzik olsa verecem rahat rahat sakinleyecek. Ama nasil olmadi iste hic
(11,363 puan) tarafından
Benim.bebe de almadı iyiki de almamış 16 aylık memeyi de biraktirdim ohh  :)
(4,234 puan) tarafından
Bi ay bende insallh kurtuluyorum bi cileden:))) nasi braktirmistin yaprak:) sabir tasi aldim. Bakalim. Bir ay sonra. İnsallh kullancam da farkli her yonteme de acigim
(11,363 puan) tarafından
Hiç zorlanmadim canım ben zaten uykuyu memede uyumuyordu onu biraktirdim ilk öyle olunca basit oldu  :)
Her aklına geldiğinde dikkat dağıttım eline bisiler verdim dışarı çıkardım  :)
0 oy
(3,425 puan) tarafından
Gorumce 3.5 yasında birakmis emzigi kaybetmisler cok aglamis o gun kedi goturmus demisler annemler bir arkadasim emzige sabir tasi surmeyi dusunuyordu ne yapti bilmiyorum benim oglan hic emmedi emzik 
0 oy
(347 puan) tarafından
Bir videoda görmüştüm emziğin iç kısmında dil tadına gelen ortada bir delik açtım kızım ağzına alırdı tat değişikliği ve hava girerdi ağladı hep emzik istedi gece saatlerce ağladı öyle böyle 1 hafta sonunda bıraktı emziği 
0 oy
(29 puan) tarafından
Ben 6 aylıkken bıraktırıyordum kaynanam  gelip yine veriyordu -_- sonra gizledim artık emziği ,yine gelip buluyodu ve veriyodu ,sonda atdım emziği çocuk ağlasa bike atdım...Çünki çocuk normal uykuya dalıyosa normal davranıyosa ben neden emzik veriyim yaaa ...Benimki her sudan sebeplerden ağladıkca kaynanam çabuk emziği veriyordu ne güzel yaptım ama atdım emziği çocuğumda böyle bir durumdan kurtudu çok şükür -_- Sana tavsiyem mutlaka bir yol bul mesela 1 yaşını geçmiş bile bebeğin o zaman emziği deşe bilirsin yırta bilirsin ağlayacak doğrudur ama 2 güne inan çabucacık kurtulacak emzikden VALLAHi 
0 oy
(697 puan) tarafından
Emzikin ucunu kesip kahve telvesi sürdüm 2 günde birakti
(767 puan) tarafından
Benimki cezvenin dibinde Kalan kahve telvelerini yiyor
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Ucunu dişleri ile kemirnişti bende yenisini almadım o şekilde de emmek istemedi öyle bıraktı 
0 oy
(237 puan) tarafından
Genelde çoğunluk ucunu kesmiş bende öyle yapayım bakalım ne olacak teşekkürler cevap yazan herkese :)
0 oy
(5,997 puan) tarafından
Benim oglum emziklerini hep balkondan aşağı atardı hepsi öyle kayboldu. Ağladığı zaman da emziği aşağı attın çöpçüler götürdü diyordum öyle öyle unuttu sonra
0 oy
(1,515 puan) tarafından
Benim kızım grip oldu ememiyordu ortalıktaydı bende sakladım kız hastalıktan unuttu bende vermedim daha 21 aylıktı ozamn 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 90 göst.
22 Mart 2024 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 164 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Herhangibiriiii (448 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 172 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Safiye__ (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 154 göst.
12 Ekim 2023 Aile kategorisinde Esraren (169 puan) tarafından soruldu

380,903 soru

11,404,002 cevap

34,942 kullanıcı