0 oy
77 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (547 puan) tarafından
Kızlar doğum yapalı 3 ay oldu 2 gündür belim çok kötü ağrıyor napsam geçer eğilsem egilemiyom dik dursam zor duruyom çok yan yakıcı bisey 

5 Cevaplar

0 oy
(1,237 puan) tarafından
Canım bende de olmuştu bacağına vuran ağrı yoksa geçiyor 
(547 puan) tarafından
Yok canım sadece belim inşallah geçer
(1,237 puan) tarafından
O ağrı çok kötü oluyor ama geçiyor  çok ağrıyorsa kas gevşetici falan vurdur canım
-Reklam-
0 oy
(864 puan) tarafından
Ağrı kesici iç kuzum sıcak tut belini soğuk aldıysan ondan olabilir 
(547 puan) tarafından
Hava sıcak diye pek korumadim kendimi ondan o zaman sağol canım teşekkür ederim
(864 puan) tarafından
Dikkat et balım iki sezeryanm var atletsiz asla gezmem belim soguk alirsa yurumeme bile engel olur bazen
(547 puan) tarafından
Çok zor gerçekten ya
0 oy
(1,679 puan) tarafından
Çok yorma kendini dinlendir belini anca üstünden bir sene geçecek de öyle geçiyor benim belim kirleniyordu ama kendimi çok yoruyordum
(547 puan) tarafından
Ay daha çok var inşallah çabuk geçer
0 oy
(326 puan) tarafından
Bel için egzersiz yap canım yere yat biraz bide yakıcı masaj yağı ile masaj yapsın eşin iyi geliyor
(547 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim
0 oy
(59 puan) tarafından
İnşallah geçer canım bnm 2 yıldır geçmedi hâlâ çekiyorm şuan oğlumu sallıyorm ayakta daha 15 dk oldu belimin ağrısından aglican resmen o derece bı bulaşık yıkıyorum kedimi koltuğa zor atıyorum çocuğu banyo yaptırana kadar belim kopuyor resmen aşırı derecede ağrıyo dayanamıyorum doktor Tayyar Öz'ün masaj kremini kullanıyorum hergun yatmadan önce mutlaka sürer eşim gündüz sürücek kimsem yok bı nebzede olsun rahatlatıyor kaç kutu bitirdim bilmiyorum artık çok güzel bi krem dene istersen indirim de şuan bnm migren agrimi falan da anında geçiriyor 
(547 puan) tarafından
Ay deniyim canım  cok sağol
(59 puan) tarafından
Ne demek:))

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 59 göst.
27 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Sirac_23 (1,122 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 117 göst.
15 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaa.u (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 49 göst.

378,260 soru

11,321,632 cevap

34,767 kullanıcı

...