0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (39 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Nerden başlayayım bilmiyorum siz iyi niyetli olun her ne olursa olsun kin tutmayan hep değer veren olun ama .. gelip size sen çekemiyorsun bizi görgüsüz desinler ve bu kişi teyzemle kızı. 15 senedir bir aradayız yeri geldi kuzenim benim kıyafetlerimi begenirdi verirdim yeri geldi bir ihtiyacı olsa koşardım bunları iyiyim demek için anlatmıyorum şimdi evliyiz kocamın bana olan ilgisini mi yaşam tarzınımızı bilemem sanki düşman oldular bana yine kendimi bozmadım kuzenimin eşiyle bir sorunu olmuş ben bunu üçüncü ağızdan duydum öyle hep beraber konuşuyorduk bana dediki sen bizi çekemiyorsun ondan böyle diyorsun cahil sinir ne dediysem anlamamazlıktan geldiler oysaki birbirimizden eksik fazla birseyimiz yok ne bu kin ve bu kıskançlık ne kendinde olmayan bende olan ne varsa hep kendini üstün gibi gösterir mutluluğuma bile gösteriş dedi insanları ikna etmek için mutluymuş gibi yapiyormuşum ...kendi sorunlarini duymayan kalmadı ...bunları beni kızdırdı diye değil. Bana böyle düşman olmasına şok oldum diye anlatıyorum dilerim kim haksizsa aynısını yaşasın demekki bir insan mutlu olan bir insanı sevmez kendine bakmadan suclarmıs bunuda gördük 

2 Cevaplar

0 oy
(5,775 puan) tarafından
Bir insan sende neyi eleştiriyorsa onda o şey eksiktir. Seni ne ile suçluyorsa kendisi öyle dir ben buna inanıyorum o yüzden hiç sıkma güzel canını gardını al mesafeni koy hatta direk sil at çıkar hayatından ama üzülme boş şeyler için 
(39 puan) tarafından
Haklısınız siz olsaydınız hiç mi üzülmezdiniz hiç mi kirilmazdiniz
(5,775 puan) tarafından
Yaşadığın durumu ben öz ablamla yaşadım tabiki çok üzüldüm hayal kırıklığına uğradım ama geçti iyikide oldu iyikide üzüldüm ama şu an artık üzebilir mi asla

Değmez inan güzel vaktimizi onları düşünmekle kahrolmamıza
-Reklam-
0 oy
(424 puan) tarafından
Bırak şu varoşu sen hiç sevilmemişisin belliki kuduz köpek gibi iki tarafına saldırmayı kes artık seninle mi ugrasicaz diyip yol ver  boyleleri sadece bu dilden anlıyor test edildi onaylandi
(39 puan) tarafından
Kendimi bozmak istemiyorum bu seferde bu dilden de anlamaz saç baş girişirler kendimi o seviyeye düşüremem
(424 puan) tarafından
Valla bende zamanında hep sustum sustum emin ol kendi dillerinden konuşunca birdaha bişey demeye cesaret edemiyor bu tipler benim basimdada var bitane şimdi konuscam bariscam diye peşimde dolaniyo gereksiz hepsi

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 550 göst.
+1 oy
12 cevap 669 göst.
18 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 187 göst.
0 oy
3 cevap 78 göst.
4 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Feridem (52 puan) tarafından soruldu

381,734 soru