0 oy
170 göst.
Aile kategorisinde (66 puan) tarafından
Annem geceleri asla uyuyamıyor,kaygı bozukluğu ve depresyon dedi doktor,çok zor günler geçirdik,ilaçlarını kullanmaya başlayacak bugün Xanax ve Anzly ilaçlarını verdi doktor,bilen kullanan lütfen fikir versin 

7 Cevaplar

0 oy
(119,973 puan) tarafından
anksiyete bende merak ediyom annene allah sifa versin
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sizi bekleuen değilde onu bekleyen şey hep kötü şeyler olacak hissi boğuluyorum diye söylenir oflar puflar panikler sürekli huzursuzdur ama ilaç vermiştir teyzseye doktor.icsin iki haftaya normaleesir ama bırakırsa aynı olur 
0 oy
tarafından
Ankisiyet bozukluğu bende de var lakin ilaç kullanmıyorum panik atak için kullanıyorum sadece. Xanax çok ağır bir ilaç zaten başlı başına anzly de muhtamelen uyku için vermiştir sizi bekleyen tek şey kuzum anneni uyandiramamak yani çok uyuyacak ilk bir kaç ay sürekli uyuyacak oturduğu yerde veya muhabbet arasında bile bir bakmışsın ki uyumuş ikisinde çok çok uyku yapan bir ilaç xanax başlı başına uyutuyor uyuşturuyor insanı 
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Bende anksiyete bozukluğu geçirdim ama ben risperdal ve selectra kullanıyordum anti depresanlar arasında çok bı fark yok içerikler aynı bı ara secita ve prozacta kullanmıştım hepsi aynı amaç için aslında 
0 oy
(57 puan) tarafından
Seni korkutmak istemem ama bende de vardı dikkat et ilaç ictigi sürece bazen aklına intihar gibu düşünceler gelebilir sakın evde tek bırakmayın öfke nöbetleri geçirebilir bazen öyle bir sakin olur bazende aşırı derece sinirli olur aileyi istememe onlardan uzaklaşma olur uyku halleri çok olur el titremsi olur çok zor rabbim şifa versin ben 6 sene tedavi gördüm bi anda bıraktım çünkü doktorlara kalsa biraktirmiyor tabi doktordan habersiz bıraktığım için yan etkileri çok oldu ama şükür atlattim

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 843 göst.
0 oy
1 cevap 123 göst.
7 Mart 2023 Diğer kategorisinde Edadgabakan (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 248 göst.
11 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,658 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 113 göst.
7 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,569 soru

11,504,076 cevap

35,159 kullanıcı

...