0 oy
148 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,110 puan) tarafından
Daha öncede post açmıştım 21 günlük şekersiz beslenme diye bu sefer ekmeğide kestim açlık hissim tamamen kayboldu 

Ekmek yerine ceviz badem yedim

Şeker içerikli meyve dahi olmadı 

2 öğün beslendim protein ağırlıklı

Değişimler şu şekilde 

5 kilo verdim

Yüzüm pürüzsüzleri

Kan değerlerim yükseldi 

Bağırsak problemim vardı ishal yada kabızlık

düzeldi

Acıkmıyorum elim ayağım titremiyor 

Doyduğumu gerçekten hissediyorum 

Artık kilo verdiğimi çevredekilerde farketmişti durumda

Ben hergün spor yapan biriydim evde de değil profesyonel koçlarla.Doğumdan sonra aman dedim hayata bir kere geliyorsun ne bulduysam yedim ve kilo aldım bir süredir de diyetler deniyorum başaramıyorum kilo gitmiyordu Canan Karatayın beslenme tarzını dinledim mantığıma uydu ve yaptım.Ama bu diyete başlamadan çnce gidio checkup yaptırdım vücudumda bi sıkıntı varsa belirleyip yanlış birşey yapmamak adına fotoğrafta paylaşacağım 

2 Cevaplar

0 oy
(6,219 puan) tarafından
Buna başlamak gözümü korkutuyor peki hiç kacamagin oldumu
(1,110 puan) tarafından
Ben titiz davrandım kaçamak olarak kendime meyveli yoğurt yapmıştım ama kilo verdikten sonra yaptım onu
(6,219 puan) tarafından
Bende bugünle baslasammi diyte başladım henüz şeker içeren hiçbirsey tuketmedim

Kuru üzüm yedim ama o şekerlimi
(1,110 puan) tarafından
Kuru üzüm çok fazla şeker genel olarak kuru meyvelerde normalinden daha fazla şeker var.Başlamak bitirmenin yarısıdır
-Reklam-
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Bende 1 ay kadar ekmek şeker tüketmedim. İlk yediğim minnacık kısırda misafirlikte uyuyacaktım diyetisyen tamamen kesmenin yanlış olduğunu en azından kahvaltıda 1 dilim tüketmemi önerdi.şu an öyle devam ediyorum gayet iyi gidiyor. Az da olsa şeker içeren şeylerden de yiyorum. Bünyem geri ekmeğe vb Alışana kadar zorlandım 
(1,165 puan) tarafından
Evet alışınca kolay da vücudun dengesi bozuluyor diye tecrübemi paylaşmak istedim
(1,110 puan) tarafından
Bozulan dengeyi düzeltiyor bence tekrar ekmeğe başladıysanız bellide gluten alerjiniz var
(1,165 puan) tarafından
Test yaptırdım çıkmadı alerji şükür. Trigliserid im falan yükselmişti yoksa senelerdir benimde takip ettiğim uyguladığım yöntem . Her deneme bi tecrübe sağlıklı yaşamlar
(1,110 puan) tarafından
Evet öyle tabiki bende başlamadan önce bir sürü test yaptırdım 5 kilo sonunda da tekrar bir sürü test yaptırdım doktor doğru yoldasın dedi içim rahatladı devam ediyorum
(1,165 puan) tarafından
Sevindim adınıza

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 81 göst.
10 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ergenin annesi (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 84 göst.
22 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Nare88 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 923 göst.
23 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 469 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,363 soru

11,355,620 cevap

34,831 kullanıcı