0 oy
330 göst.
Diğer kategorisinde (227 puan) tarafından
Ne yazmalıyım djdjdjdj şaka gibi derdime bakın yolu cekicemde biz kaçar‍♀️ yazsam olmicak onun yerine ne yazmalı güzel bişey

12 Cevaplar

+4 oy
(601 puan) tarafından
Tatile etrafındakileri çatlatlatmak için mi gidiyorsun yani illaki herkes görecek nazara da razıysan çek paylaş 
-Reklam-
+2 oy
(13,869 puan) tarafından
Tatile gidiyorum çatlayin, patlayin, kudurun ohhh yaz. 
(7,250 puan) tarafından
Hahahaha
0 oy
(15,709 puan) tarafından

Ay bu soruyu da sordunuz ya alemsiniz :D

İçinden ne geliyorsa onu yaz gitsin bee

(227 puan) tarafından
Kız aklıma gelmıyooo güzel bişey olsun dost var bide fesatlar var güzel bişey olsnnnn istiyomm
(4,548 puan) tarafından
Dimi aklımdan o geçiyordu :))
0 oy
tarafından

Bence story cekme boyle bi derdin olmasin. :angel::D

(227 puan) tarafından
Olmazz çekmeden tatile gidiyom yolu nasıl çekmim asla dayanamam
0 oy
(119,338 puan) tarafından
aay bi ara millet sarkiyla yolu video cekip atiyodu ☺️☺️☺️ 
kiz o posta bildirim gelmisde post yok bende ne yazdida gizlediler diyom ne yazdin
(12,494 puan) tarafından
Anaaa gühanını aldım sevdoşumun :)
Bende diyorum niye cevap yazmadı :)
Şimali mi alıştırıyon kuzeyi mi demiştim :)
kiz kuzey 22 aylikken ogrendi nerdeyse 2 sene olcak ogreneli şimoşa deniyim dedimde yok anam yer gök sidik oldu evde vazgectim bagladim bezi halbuki buyudude yaa
(12,494 puan) tarafından
Şimal daha küçük değil mi sevdoş gerçi kuzeyi de erken alıştırmışsın
kiz 18 aylik olmak uzere valla kuzey yaparken heves ediyodu oturuyodu lazimliga kuzey bu yaz lazimliga alisti ondan gordi oturuyodu falan bende ogrenir dedim ama yok ogrenmezmos ☺️
0 oy
tarafından

Story ne bilmeyen ben :D nerde oluyor ki yolumuz açık olsun yaz :D

(4,548 puan) tarafından
:))) boşver kız bilme zaten
tarafından
Puhahahaaaaa Allah iyiliğini versin kız ☺☺
(227 puan) tarafından
İnstagram:D
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Şarkı paylaş bence 
(227 puan) tarafından
Hangi şarkıyı paylaşayım peki güzel bişeyler tavsiye verin:(
(7,447 puan) tarafından
Deniz vs olcak mı ?
(7,447 puan) tarafından
Enerciyi koy :))))
0 oy
(141 puan) tarafından
Vacation mode yaz tatil modu yani yanına da emoji filan 
(227 puan) tarafından
Hııııımmm
0 oy
(15,224 puan) tarafından
Keyfimiz ellere dert oldu yaz ahdhshhdd. Hiç paylaşım yapmadığım için aklıma bu gelir hep. Bı arkadaş hep bu sakiyla paylaşırdi fotolariagdhdhd
(227 puan) tarafından
Oda olmaz ya jdjdjfjf güzel cool bişeyler olsun yolculuk vakti‍♀️ sadece bu olsa nasıl olur
0 oy
(1,953 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Canım yolu güzel videoya çek sonra , bir muzik koyarsın ben sezen aksu tercihimdir en son böyle çiçekli böcekli bir yol strorysinde sezen aksudan kusura bakma şarkısını koymuştum  ,yada deniz kenarı bir yolsa sezen aksudan yine yaz sarkisida güzel,  sonra filtre koy renkler parlak çıkar ,minik bir kalp koyabilirsin , tatil başlasın ,yolculuk başlasın gibi birşey yazabilirsin :) 

(227 puan) tarafından
Aaaa cok teşekkür ederimmmnm❤️❤️❤️❤️
0 oy
(933 puan) tarafından
Sana birsey soyleyim kuzum inan bu şekilde durum atanlar bana o kadar itici geliyor ki ciddi söylüyorum ben ayda yılda atarım oda dogum günü olur VS oda altına birsey bile yazmam :D 
(1,953 puan) tarafından
Niye itici geliyor ki ben arkadaşlarımın storylerine bakmayı seviyorum böyle müzikli güzel yollardan giderken attıkları storyleri yada mutlu aile videoları falan benim bir çok arkadaşım her gün story atıyor üniversiteden çoğu kızlar hergun atar , hiç biride itici gelmiyor ya çoğunu çok sevimli buluyorum özellikle çocuklarla olan storyleri
(227 puan) tarafından
Bence itici değil güzel anılar biriktiriyoruz işte balım:)
(1,953 puan) tarafından
Aynen anı olarak kalıyor, bazen önüme çıkıyor bunu yapmışsız gecen sene bu zaman diyorum zaten arsivliyorum storyleri oğlum izlemeyi çok seviyor bazen oturur onlara bakarız beraber oğlumla :)
(933 puan) tarafından
Bu benim şahsi fikrim :) inan o durumlar ardından ne dedikodular dönüyor ben kaç kez Şahit oldum etrafımda ayrica haset insanlarda goze getiriyor belki sana hiç nazar değmedi bilemem :)
(1,953 puan) tarafından
Canım o mantıkta düşünmüyorum ben bir tek benim  kocam yok herkesin kocası var, herkesin çocuğu var, herkes biryerlere gezmeye gidiyor zaten , yani hiç aklıma gelmez ya haset ederler diye falan o yüzden modum da düşmez, yani dedikodu olayida ne diyecekler en fazla eşiyle şuraya gitmişler derler bilmiyorum ya benim çevremde toksit insan çok yok onunda belki farkı vardır
0 oy
(995 puan) tarafından
Ben olsam hiç paylaşamam o kadar kötü niyetli insanlar var ki. Bugün görüyorum desem yanlarında yarın kör olurum . O derece 
(227 puan) tarafından
Allahım korusun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 141 göst.
0 oy
16 cevap 996 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 1bebe1anne (272 puan) tarafından soruldu
0 oy