0 oy
182 göst.
Diğer kategorisinde (1,538 puan) tarafından
Bizede çıkmış 4 buçuk yaşında oğlum bilen bilir otizmli gönderip gondermemek konusunda kararsızdim ama yarın kaydını yaptırmaya karar verdim şimdi nasıl olacak özel bi sınıftan bahsediliyor böyle çocuklar için açılacak bilginiz varsa yanitlarmisiniz

5 Cevaplar

+2 oy
(8,936 puan) tarafından
Cnm sadece özel egitim sinifiysa gönder kaynaştırma olacaksa lütfen gönderme kaynaştırma pişmanlıktır lütfen bu kötülüğü çocuğuna yapma 
-Reklam-
0 oy
(1,474 puan) tarafından
Kuzenimde otizmli, 1 sene ana sınıfına gitti. Bildiğim kadarıyla, bu öğrenciler kaynaştırma öğrencisi olarak geçiyor. Her sınıfa eşit olacak şekilde dağıtıyorlar. Hepsini bir toplayalım bir sınıfa koyalım diye bir durum yok 
(444 puan) tarafından
Var canım devlet okulunda bir sınıf özel a sınıfı diye geçiyor hatta
(1,474 puan) tarafından
Bu öğrencileri eşit dağıtmaları gerekiyor diye biliyorum. Çünkü yengem öğretmenden memnun olmadığında diğer  sınıfa almamışlardı, her sınıfta eşit var diğer öğrenci velisini ikna etmeniz gerekiyor diye
(444 puan) tarafından
Zaten eşit şekilde her sınıfta bı veya iki öğrenci var ama daha ağır gelişim gostermeyeneleri özel a sınıfına koyuyolar
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Bnm oglumunda raporu var bugun bizde gittik fakat bedensel diye kayit yapmadilar ama kaynastrma olarak butun okullar alabilir dedi bnde istemedim digerlerinin yasi buyuk olacak cunku ama rehabilitasyon merkezinde giden herkes cok memnun hocalar doktorlarda oneriyor zaten gonder bence
0 oy
(736 puan) tarafından
Benim oglumda raporu vR ama dil konusma raporu oda gidiyo bu yul anaokuluna seneyede yollicam 4 siniftada gitti yani 3 yil gitmis ilcak iyice konusmasi duzelsin oyle 
(444 puan) tarafından
Bir yaştan sonra kayıt almiyolar benim oğlumda dil konuşma üzerine hafif düzeyde zihinsel  şuan hiçbir okula gidemiyor almiyolar 1 e başlasın diyolar ama 1 e gidecek seviyede değil o yüzden evde
0 oy
(163 puan) tarafından
Merhaba canım özelden yazdım cevap yazabilir misin çok önemli benim için 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 254 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 05060708 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 283 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Biroglanbirkizannesi (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.
13 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Gul2727 (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
28 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Nisa17 (303 puan) tarafından soruldu

380,238 soru

11,384,032 cevap

34,884 kullanıcı

...