0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (57 puan) tarafından
Yarın eşimin arkadaşlari ile buluşması varmış parkta oturacaklar eşleri de geliyormus herkes evde pasta kurabiye fln yapacakmis pek el becerim yok kızlar bana böyle tam ölçülü ama gerçekten kıtır olan bir kurabiye tarifi verir misiniz tuzlu olsa daha iyi olur şekerli elim gelmez hiç yapamam bile rezil de olmak istemem :)

6 Cevaplar

0 oy
(4,098 puan) tarafından
(4,098 puan) tarafından

image

image

kraker gibi çok lezzetli oluyor

(2,562 puan) tarafından
Salça lezzetini bozmuyirmu
(13,202 puan) tarafından
Asıl lezzetini veren o bu kurabiyeye
-Reklam-
0 oy
(7,702 puan) tarafından

Yemek nokta kom'un :D bir hamurla 4 kurabiye tarifini denemelisin. YouTube'dan araman gerek ama. Yasemin şef yapıyor, mükemmel. Ben hep ondan yapıyorum mantar kurabiye. Kıtır kıtır oluyor

0 oy
tarafından

image

image

tavsiyr ederim 
(1,501 puan) tarafından
Yıllardır yaptığım kurabiyem ne modası geçiyor ne de bikiliyor ve lezzeti garanti yapan pişman olmaz ve her yiyen tarifi istiyor ❤️
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Oktay ustanin youtube sayfasina gir canım birebir uygula. Her tarifi tam tutuyor 
0 oy
(1,213 puan) tarafından

Bu benim hayatımda yedigim enn enniyi kurabiyeydii , canım çekti keşke olsa da yesemm
0 oy
(770 puan) tarafından
 1 su bardağı un haline gelmiş fındık. Yarım su bardağı pudra şekeri. 1 çay bardağı sıvı yağ. Toparlanacak kadarda un ekliyorsun. Sonra yoğur ve ver fırına. Çatlasın üzeri kızarmadan hemen çıkar. Yani rengi un kurabiyesi gibi oluyor kızarcak derecede pişirmeyeceksin afiyet olsun. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 60 göst.
24 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 201 göst.
7 Ekim 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde &Sukufe& (6,973 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 378 göst.
18 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 351 göst.

378,958 soru

11,343,456 cevap

34,809 kullanıcı

...