0 oy
729 göst.
Aile kategorisinde (41 puan) tarafından
39 haftalık hamileyim ama bilmiyorum sanki çok da bir bağlılık sevgi hissetmiyorum çoğu anneler hep konuşurmuş falan ben hiç yapmadım da konuşmadım da içimden pek gelmiyor yani ben de mi sıkıntı var doğduktan sonra düzelir inşallah. Hareketleri falan bazen gülümsetiyor o kadar ama aşırı bi anne duygusu yok bende benim gibi olan anneler var mı doğurunca mı geliyor bu annelik duyguları ya gelmezse nolucak peki.  Not isteyerek hamile kaldım. 

25 Cevaplar

+3 oy
(658 puan) tarafından
Hele bı doğur senin kokunla sakinlessin bı kere yanına yatır seni bı emsin sonra gel tekrar yaz buraya :) emin ol diyeceksin ki bu nasıl bir hismis böyle ilk kucağıma verdikleri andaki o koku hala burnumda hala cocugumdan aliyorum o kokuyu bir insanın teri bile mis kokarmiymis annelik akıl işi değil anlayacaksın:D
(41 puan) tarafından
Hahahah inşallah sizin gibi bir anne olurum bende sevgi dolu
(658 puan) tarafından
Olucaksin canım eminim olmamak gibi bir imkanın yok çünkü annesin :)
(1,122 puan) tarafından
Reyna biri 2 yaşında diğeri 8 aylık ben hala bunları ben doğurdum nasılda güzel doğurdum diye geziyorum -:D
(658 puan) tarafından
İnanırım çünkü bende öyleyim ahsjd :D nede güzel dogurmuşum oh bal gibi çocuk dogurmuşum diyip duruyorum kendi kendime ahsh :D
(1,122 puan) tarafından
Valla eşimde sürekli der bu çocuklara senin nazarın değiyor diye bende derşm ki ne ypayım ama çok güzel doğurmuşum. Gerçekten nne olmak çok güzel bir duygu Rabbim isteyen hiçbir kulunun kucağını boş bırakmasın
-Reklam-
0 oy
(160 puan) tarafından

Doğunca herkesten çok seveceksin annelik duygusunu hele bi tat ne güzel biseymis diyeceksin <3

0 oy
(7,272 puan) tarafından

Hiç konuşmadım banada tuhaf geliyordu ama iki evladımı da kucağıma alır almaz salya sümük ağladım:D mutluluktan sankı kırk yıllık an neymişim gibi içimi sevgi kapladı 

0 oy
(410 puan) tarafından
Kucağına alinca anlarsın annelik duygusunu inşallah çocuğunun kıymetini bilen bir anne olursun....
0 oy
(4,937 puan) tarafından
Kaçıncı çocuğun canim
(41 puan) tarafından
İlk çocuğum
(4,937 puan) tarafından
Annelik duygusunu daha bilmiyorsun o yüzden hele bir doğsun o zaman ona baktıkça için eriyecek
(41 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(12,904 puan) tarafından
Uyuduğunda bile özlüyorsun onu annelik öyle bir şey 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
O duygular gelecek her türlü merak etme. Bütün anneler ağlar doğumda bebeği görünce bende sıfır tepki üstüne bir de mememi almadı eliyle itti gelmese benimki gelmezdi. Tavsiyem doğumdan sonra iyileşince yalnız kalmaya bak bebeğinle bol bol vakit geçir zaten o da sana muhtaç ya oluyor zamanla
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ben içimden çıkaracaklar da başkası görecek diye ağladım kiz doğuma girerken doğunca o sesi duyduğunda bütün fikrin düşüncen değişiyor merak etme canim
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Aynen öyleydim cunki insan tanımadığını sevemezki yani bı paylaşımın bı gormuslugun onunla bı anın yok henüz ama gebe olmaktan beklemekten mutlusundur bende öyleydim ama şimdi kızım bir yana dünya bir yana tirnaagina zarar gelse benim içim yaniyo öyle çok seviyorum onu anlatamam masum temiz saf dünyanın her kötülüğün den kalbi temiz günahsiz muhteşem bişi yani eğer bir beşere aşık olucaksam ben ancak kızıma aşık olurum yada öyleyim keşke hep böyle kalsa büyüyüp günahlara kotuge bulasmasa bizim gibi olmasa hep böyle temiz kalsa 
(41 puan) tarafından
İnşallah hayırlı bir evlat olur  allaha iyi bir kul size iyi bi evlat ❤️
(1,250 puan) tarafından
Amin hepimizin evlatları öyle olur İnşaAllah hepsi kötülükten beladan kazadan hastalıktan uzak olsunlar
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Bende hamileyken çok birsey hissetmezdim dediğin gibi pek konuşmazdim hamilelik belirtilerinide yasamadim 39 haftalik dogurdum ,ama doğurduktan sonra  ilk gördüğümde  önce bir korku sardı beni ,ardından kucağıma aldım  bir huzur sakinlik aynı zaman da karnımda resmen kelebekler uçuştu heyecanlandım bir görsen o andan itibaren tüm sevgi sıralamam değişti kızım gönlümün sultanı oldu Allahim sağlıklı sihatli uzun ömür nasip etsin inşallah.
(41 puan) tarafından
Amin sağolun cümlemizin inşallah
0 oy
tarafından

Ya ben yorumları okurken bıle sasırdım :) kızım dogdu 4-5 gun olmustu, ablama donup ben bunu ne zaman sevıcem ne zaman baglanıcam dıye sormustum, ılk 15 gun ben ne bk yedım mahvettım hayatımı dıye aglıyordum suan 3 yasında, onsuz durabıldıgım 1 saatım yok, anneme bırakıyorum sanki bacagımı kolumu bırakmısım gibi, sesinden basım agrıyor o yokken sessızlıkten kalbım agrıyor sanki, zamanla canım zamanla 

(41 puan) tarafından
Geç de olsa illa ki geliyor o sevgi demekki
tarafından
Yanı bana 15 gun sonra falan gelmıstı onsuz duramıyordum artık
0 oy
(123 puan) tarafından

Bende hiç konuşmadım ama . Kendi uydurduğum ' anneşi ona kuybann oyşuunn' diye melodili söylüyordum. Anaamm içimde tepiniyordu resmen genlesiyordu pat pat vuruyordu ahahahha 

Anneşi neyde anneşi buyda 

Babası neyde babası gitmiş :D

Bu da doğduktan sonra ki bestem ahahahah :D

Aslan geliyor kaç kaç kaç kaplan geliyor geliyorr kaç kaç gidiklarken söylediğim :D

Halende kızıma şarkı söyleyince coşar içimdeki gibi <3

Denemelisin bebeğin sesini duysun mutlu olsun sende mutluluğuna ortak olacaksın o his gelecek ve hep söyleyeceksin şarkı. Kipirdamasini hissetmek için <3

0 oy
(7,372 puan) tarafından
acıkcası aynıydım bende oğlumu kucuğıma aldım ozaman cok mutlu oldum cok seviyom onu Allah benim ömrümden alsın oğluma versin 
0 oy
tarafından
normal cnm.. bazisi kese dustugu an basliyor mirinkirina bende oyle degilim, insam degisen bedenine alismaya calisiyor, agrisi, sizisi vs cok normal yani dogunca duzelir
0 oy
(1,539 puan) tarafından
İlk bebeğin sanırım normal canım şuan annelik duygusunu bilmiyorsun heleki bu kucağına al bı kokusunu al sesini duy bak bakalım neler olacak ilk emzirdiginde yanına yatırdığında ağlayıp meme verip seninle temas ettiğinde sustugunu görünce onun birşey anlatamayip sadece ağlamasın dan uykusumu geldi karnı mi aç anlamaya başladığında anlayacaksın o sevgi sana doğum olunca gelecek ben kızımı kucağıma aldığımda emzirdigimde anladım anneliği hamileyken mutluydum çocuğum olduğu için arada birşeyler söylerdim hareketlerini izlerdim ama onlar ne ki kucağıma alınca anladım yani oglumuda 3 ay önce doğum yaotim kızımda da oğlumdada iyiki doğurmuşum seni ben doğurdum seni ben diye severdim kızım kolikti zar zor uyuturdum iki saat sonra uyuyunca ozlerdim oğlum kolik değil ama uyumuyor onuda aynı şekilde uyuyunca özlüyorum gelip gidip bakıyorum başına sanada gelecek bunlar emin ol kafana takma şimdi sadece evladını kucağına aldığında onu ilk defa göreceğini kime benzeyecegini düşün ben hep merak ederdim iple çekerdim doğumu kime benzeyecek nasıl olacak diye boyke düşün yani minicik bı bebek gelecek bir süre sonra sanki hep varmış gibi oluyor biliyormusun yani oğlum doğdu yeni düzene alıştık sanki 3 ay önce digum yapmış gibi değilim düzen oturdu az çok sanki hep bizimle varmış gibi 
0 oy
(705 puan) tarafından
Bence biz fazla realist insnalariz gereksiz edebiyati duygusalligi sevmiyoruz.Bende böyleydim hamilelik kutsalliği klisesini hic yaşamadim hatta cocuk doğdu hala tepki yok duygularimda derken 3 aylik oldu kızim ne ara nasıl ona bu kadar aşık oldum bende anlamadim.Korkunç derece de kalbim paylayacak kadar seviyorum şimdi.
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Doğduktan sonra jeton düşüyor. Anaa ben ne *** yedim. Ben bunu nasıl koruycam diye korkuyla şevkat karışımı bı duygu yasamistim. O minnacık şey için bu dünyanın çok kötü bı yer olduğunu düşünüp koruma kalkanlarımi hissettim. 
0 oy
tarafından
Karnıma düştü konuşmaya başladım onu ilk hissettiğim anda dünyalar benim oldu bazen sana şöyle takım Alaçam şöyle oda yapacam bı abin aralarınız yakın olacak baban seni çok seviyor kışın doğacak sin sana kışlık takımlar alacağın turuncu alayimmmi eğer al dersen bir tekme alma dersen iki tekme su bazen kendim bile gülüyorum 
0 oy
(1,870 puan) tarafından
Bende de böyleydi canım zamanla oluştu. Doğduktan sonra bile sevgim yokmuş gibi geliyordu şimdi 1.5 yaşında onsuz yapamam çok seviyorum.
0 oy
(1,062 puan) tarafından
Bende öyleyim ya hatta hep utandım bundan içimde sakladım ama eşime anlattım onun dışında bilen yok oda kucağına alınca herşey değişir merak etme diyor bende hiç konuşmadım hamileliğim boyunca ama eşim her akşam konuşuyor oğlum napıyosun baba geldi falan diyor bana çok garip geliyor karakterimizle alakalı olabilir benim babamda çok soğuk biri sevgisini hiç belli etmez ama sevdiğini bilirim ama bende korkuyorum doğunca da sevemezsem soğuk olursam ilerde çocuk da bana karşı soğuk olur 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 354 göst.
0 oy
9 cevap 743 göst.
26 Ekim 2021 Aile kategorisinde Naside (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 358 göst.
29 Şubat 2024 Aile kategorisinde hayallhanem (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 122 göst.
16 Eylül 2021 Diğer kategorisinde &488769123 (75 puan) tarafından soruldu