0 oy
241 göst.
Diğer kategorisinde (1,088 puan) tarafından
Acilde gebelik testi versem sonuç kaç saatte çıkar ve sisteme ne zaman düşer bilginiz var mi

15 Cevaplar

+3 oy
(7,258 puan) tarafından
Acili sırf gebelik testi için meşgul etmeye karşıyım başka bı sorun yoksa
(1,088 puan) tarafından
Bel ağrısı karın ağrısı. 7 gün geciken bir adet dönemi. Üstelik test yapmama rağmen negatif bir sonuç . Gerildim. Paranoyak oldum iyice. Sağlık ocağına gittim Kan verme saati geçmiş. Özele verecek de param yok
(7,258 puan) tarafından
Orda bekleyen hastaların hakkına girildiğini düşünüyorum acil durumda olanların. Pazartesiyi bekleyebilirsinjz bence. Ben geçen sancıyla gidip kaç saat sıranın gelmesini bekledim sırf gebelik testi yaptırmak için gelen birini görsem soverdim heralde beklememe sebep olduğu icin
(659 puan) tarafından
Bencede haklısınız. zaten lıncleyen lınclesın ama bır tahlıl dahı yaptırmaya para olmayıp sureklı üremek kadar sacma bısey de yok
(1,088 puan) tarafından
Bacım durumumi nerden biliyorsun ki benim. Yada benim planlı bir şekilde hamile kaldığını nerden biliyorsun. Fark ettin mi bilmem memurun maaşının yatmasına 1 hafta var. Ve her memurun evinde olan durum gibi bizimde ay sonunda biraz idare etmemis gerekiyor. Ayrıca param olsa bile özele gitmem gereksiz para tuzağı. Devlette daha ilgili doktorlar var emin olabilirsiniz
-Reklam-
+1 oy
(4,330 puan) tarafından
Lütfen acili gebelik testi için meşgul etmeyin. İnsanlar nelerle uğraşıyor orada
0 oy
(11,082 puan) tarafından
1 saatte çıkıyo ama acilde sırf test yapmak için almazlar seni
0 oy
(424 puan) tarafından
Devlet acillerde gebelik testi yapmiyolar ozellerde yapiyolar ,sağlık ocakları yapıyor ama 
0 oy
(9,010 puan) tarafından
2 saat içinde cikiyo. Bende küçük oğluma hamile olduğumu acilde kan tahlili vererek öğrendim. Bulantı halsizlik kusma falan var de gününün geçtiğini söyle yapıyorlar 
0 oy
tarafından
Acilde verilebilir iyikide acilde vermişim zehirlenmesi belirtileri guatr hastalığı çıktı öğrendim yenimis gebelikte çıkmış 
0 oy
(7,307 puan) tarafından
Kaç gün geçikti adetin benim 3. Gün bugün tık yok testte negatif :/
0 oy
(362 puan) tarafından
Gebelik şüphesi var dersin. Ağrılarının olduğunu söyle. Ona göre bir şey derler canım sana. Sonuçta ağrın var yani. Bende o şekilde gitmiştim acile. Deli gibi ağrım vardı oturup kalkarken bile kımıldayamıyordum öyle bir ağrı. Gittim işte acile kan aldı 2 saat bile sürmedi çıktı sonuç hemen 4 haftalık hamile olduğumu öğrenmiştim. 
0 oy
(5,507 puan) tarafından
Canım hiç gitme dedim çünkü tersliyorlar yarın sabahtan sağlık ocağına git akşama e nabiza düşüyo ya da barkod un numarasını al sana verilen kağıttan internetten bak ben hep öyle yapıyorum 
0 oy
(890 puan) tarafından
Kadın doğum acil de verebilirsiniz normal devlet hastaneleri bakmayabilir 
0 oy
(1,129 puan) tarafından
Gebelik testi yapmazlar acilde yoğun kanamam ağrın olmadığı sürece evde yap pozitifse pazartesi polikinege git
0 oy
(320 puan) tarafından
Kadın Doğum hastanesi yok mu oranın acili yapıyor hemen 
0 oy
(478 puan) tarafından
Ağrın falan da varmış tabii ki git acile. Benim de geçen kasık ağrım oldu daha çok yeniydi. Hemen idrar ve kan baktılar betama baktılar. Hatta doğum hane servisine yolladılar doktoru arayıp sordular. Çok şükür bir sorun olmadı. Eğer şüphe duyarlarsa usg falan bakarlar. Geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Kadin doğum  acildede  norml  acildede  kan idrar  alnmiuor  gebelik  için ben fmf atagi  gecryordm  o zmndq  çocuk istyordk  sordu  emzrme  hamillj var mı diye  şüpheli dedim  kan aldi  hamilynsm yapmmsti  igneyide  
0 oy
(1,539 puan) tarafından
İki saatte çıkıyor canım ama gidebilirsen geç saatte git hastaneler gece boş oluyor birden sonra falan 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 64 göst.
10 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Buket Baykal (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 2,498 göst.
4 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 132 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
16 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa96 (12 puan) tarafından soruldu

380,369 soru

11,388,836 cevap

34,894 kullanıcı

...