0 oy
808 göst.
Aile kategorisinde (895 puan) tarafından
Kızlar ilk bebeğimiz eşimde sorun olduğu için tedaviyle oldu bende hiçbir sorun yok.Ben tedavi için çok fazla ilaç vs kullandığm için saçlarım döküldü kilo artışı vs oldu zor bi süreç. Neyse şimdi tekrar istiyoruz ve ben tekrar o ilaçları iğneleri kullanmak istemiyorum bu yüzden eşime vitamin takviyeleri falan aldım.Eşim takviyeleri kullanmıyo kullanırken ofluyo pofluyo yumurtlama günlerini değerlendirelim diyorum onoda of pof diyo ben bunlarla uğraşamam yaparız tüp bebek olur biter diyo. Çok sinirlendim çok kırıldım çünkü kendisi iki vitamini bile içmeyi kendine yük görüyo istiyo ki kılımı kıpırdatmayım ilacı iğneyi eziyeti o çeksin bende baba olayım.Ama ben tekrar o eziyetleri çekmek istemiyorum sorun kendinde olmasına rağmen bu kadar rahat bu kadar bencil olması beni çok kırıyo canım çok sıkkın 

23 Cevaplar

0 oy
(999 puan) tarafından
Valla canım hiç uğraşma boşver... Aynı senin gibi on yıl sonra tüp Bebek yoluyla oldu bizimde şuan üç yaşında.. o durumları yaşayan bilir dediğin gibi kafamda saç kalmadı halada dökülür ilaçlar çok aşırı hormon bozukluğu yapıyor hem maddi hem manevi boyutunu düşünmek bile çok zor.. o yüzden hiç ikinciyi düşünmüyorum ben rabbim verirse tedavisiz çok isterim ama öteki türlü tedavi yöntemi istemiyorum... 
-Reklam-
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Merak ettim bu kadar üşengeç bir adam şimdiki çocuğunuzla ilgileniyormu 
0 oy
(1,323 puan) tarafından
Resmen kendimi okudum. Maddi kısmında ve doğduktan sonraki babalık kısmında faal di benimki. Bitane var nasılsa çok isterse elini koysun taşın altına beyfendi. Ben bu yüzden ilk yavrumu kendim için yaptım . Sonradan sağlık sıkıntım çıkınca rahimler alınacak diye mecbur bidaha atıldım tüp bebek serüvenine. Şimdi eşim yine istiyor. Rabbim en iyisini bilir elbetteki ama ağzıyla kuş tutsa n normal n tüp Allah hakedene versin

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 89 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Yeni bir hesap (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 261 göst.
13 Ekim 2021 Aile kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 299 göst.
0 oy
1 cevap 184 göst.
14 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu