0 oy
260 göst.
Aile kategorisinde (2,444 puan) tarafından
Dün gece stresten biraz da nefes alamamaktan 3 buçuğa kadar uyuyamadım. Sonra uyumuşum 4 buçukta geri uyandım kızımı kontrol ettim. Ordan azcık balkona çıktım nefes alabilmek için geri geldim 7 buçukta uyandım. Sonra geri yattım 10da uyandım. Eşim bu süreçte akşamdan sabah 10a kadar deliksiz uyudu. Şimdi gelmiş karşımda horlaya horlaya uyuyo sinirlerim bozuluyo ya :)))

6 Cevaplar

+1 oy
(119,249 puan) tarafından
klasik erkek sjsjsjss 
(2,444 puan) tarafından
2 saattir horluyor yastığı fırlatmamak için zor tutuyorum kafasına :)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay nerde ne diyecek diye okudum alalhim yaaaa sagolun benimkide beni rahat bırakmazdı bi sağımdan soluma dönsem ne oldu diye bağırarak kalkar korkuturdu beni ya bi dur allah aşkına derdim bir ay uyumadı nerdeyse :)
(2,444 puan) tarafından
Bi ara benimki de öyleydi biraz yavaş dön korkuyorum diyodu ya da odaya sakince gir korkutuyon diyodu :D azcık sık tuvalete gitsem suyun mu geliyo yoksa sen farkedemiyosun diyodu :Dd şimdi de horul horul uyuyo :))
tarafından
Rahatlama gelmiş nasılsa okdugubyok diye ozman :) Allah kolaylık versin inşallah sağ salim alim kucaginiza
(2,444 puan) tarafından
Amin canım inşallah :)
0 oy
tarafından
Erkek terörü durmadan devam ediyor 
(2,444 puan) tarafından
Öyle valla :)))
0 oy
tarafından
Bende şimdi 18 haftalığım uyuyamıyorum geceleri sağa sola dönerken acı çekiyorum ben hareket edincede horluyorken kalkar uyutmadın beni der, rahat uyumadım der oysa bunları diyene kadar horlar durur
(2,444 puan) tarafından
Allahım ya bi de şikayetleniyor hemi :))
0 oy
tarafından

Erkekler bizden daha heyecanlı oluyor <3

(2,444 puan) tarafından
Çok heyecanlı maşallah :)))
0 oy
(44 puan) tarafından

Karşımızda tam bir Türk erkeği :)

(2,444 puan) tarafından
Öyle valla :))

İlgili sorular

0 oy