0 oy
143 göst.
Aile kategorisinde (532 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
10 gün oldu evden cikmayalı. Bebeğim 3 aylik ve ilk bebeğim eşim yardımcı oluyor ama sabah 7 den aksam 7 ye kadar evde olmuyor. Ben de cocuk uyanikken onunla ilgilenip uyurken dinleniyorum haliyle çok işte yapamıyorum. Hoş içimden de gelmiyor. Suratım asik sürekli eşim işten çıkıp sporuna gidiyor eve gelince duşa girip cikiyor diyesiye zaten 9 oluyor ve 10-11 gibi bebeğim uyuyor. Eşim hayatını yaşıyor ama ben hiç yaşamıyormusum gibi hissediyorum. Biraz geç gelse sinirlenip üzülüyorum. Annemler yanimda durdu 1 aylik olana kadar ama şimdi tek başıma çok zorlanıyorum. Ne zaman düzene girecek bilmiyorum hiç enerjim kalmamış gibi hissediyorum.

6 Cevaplar

+1 oy
(9,545 puan) tarafından

2 çocuğu olan ben geceleri uyku yok gündüz uyuduğunda dinleneyim gibi bir alternatifim yok yanımda akraba ailem yok hayatımı yaşayamıyorum şuanlık ama sabrediyorum bu günler geçecek çocukları dünyaya biz getirdik sonuçta katlanacağız keyfini çıkaracağız

Aslında bebeğin küçükmüş gezmek için fırsatın var at bebek arabasına çık dışarı çok iyi gelecek sana tek çocuk olsam eve girmezdim heralde 
(9,545 puan) tarafından
Dışarı çıkmak iyi gelecek bak dinle sen beni.  
Bence de yapma  çocuğun bi anaokuluna gitsin sonra düşün düşüneceksen
(9,545 puan) tarafından
Ben de öyleydim ama sonra düşşndüm baktım olmuyor yakınımda küçük bir avm var oraya gider mağazaları dolaşırım almasam bile bakınırım içim açılır bir kahve bişey içerim bende küçük bir yerdeyim en azından bu iyiliği yap kendine
(532 puan) tarafından
Eşime diyorum haftasonu bugün avmye gidelim diye klimalar var cocuk hasta olur diye cevap gelince artik hicbir sey demiyorum. Karadenizdeyim yagmurda sagolsun 3-4 gündür durmuyor. Havada sürekli kasvetli. İyice düştü modum
(9,545 puan) tarafından
Ay örtersin üstünü çıkarsın nolacak pamuklara sararak büyütemeyiz ki ben ilk kızımı o şekil büyüttüm burnu b.ktan kurtulmadı habire hasta oluyor ne zaman ki saldım o zaman bi kendine geldi çocuk
(532 puan) tarafından
İste bende hasta olunca ben demistim lafini duymamak icin susuyorum artik.
-Reklam-
0 oy
(11,223 puan) tarafından
16 aylık bebeg ben hala oturup bi dinlenemiyorum evin işi hiç bitmiyor 
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Hoşgeldin depresyoooonn ☺️ canım bide şöyle düşün o çocuğa sahip olmak isteyipde milyonlar döken insanlar var benim görümcem kuzenim mesela çok istiyorlar 

Ama olmuyor işte rabbim vermiş bize bin şükür edip hayatımıza onunla devam etmeyi öğrenmemiz lazım istediğin kadar sıkıl bunal atabilin mi satabilin mi o sizin evinizin bı üyesi artık ☺️ günlük plan oluştur çocuğun uyuduğu saatler de yap ne istiyorsan...
(532 puan) tarafından
bebeğimle sorunum yok zaten ama aksama kadar zaman bi şekilde geciyor aksam aynaya denk gelip baktigimda kendimi taniyamiyorum. Vitamin kullanmayi falan düşünüyorum artik sürekli uykulu geziyorum
(6,516 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum seni ama inan günlük bı planın olursa rahat edersin ben de iki çocuk var çok zorlanıyorum ama bakımımı da ihmal etmiyorum herşeyi çocuklara göre ayarlamak zorundayiz artik
0 oy
(1,924 puan) tarafından
Evde oturup kendi kendini sıkıntıya sokma. Havalar ne güzel serinledi al bebegini koy arabasına termosla kahvenide al yanina çık dışarı bi parkta otur hava al. Bebeğinde temiz havada uyur mis gibi sende rahatlarsın. Ben kızım üç dört aylıkken her gün çıkardım öyle marketr falan gider gezerdim. Eve gelince kızımda uyurdu temiz hava yorardı
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Hiç bi zaman girmez :((
(532 puan) tarafından
Üzdü :((
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Canım daha çok yolun başındasin tek bebe çok kolay vallahi bak büyük kızım bebekken biz eve girmezdik sürekli disardaydik iki tane şimdi var geceye kade anam ağlıyor bazen kızıyorum bazen daraliuorum tuvalete bile gitmeye vaktim olmuyor ama inan gezmemden de odun vermiyorum geziyorum da bide gittiğim yeri başıma yıkıyorlar ona rağmen geziyorum sende gez toz hayatını yaşa çocuklu olunca birşey yapılmayacak değil sadece o agladiginda sabırlı olacaksin 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 390 göst.
16 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 349 göst.
1 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ❣️DenizAselnAnnesi❣️ (1,379 puan) tarafından soruldu

379,040 soru

11,345,400 cevap

34,810 kullanıcı

...