0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
5ay17 günlük bebek yürüteçe binermi..

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Binemez... yani vicdanin elveriyorsa koy.

Ben 8-9 aylıkken koydum. Ama benimki hem emekliyordu hemde tutunup biryerlerden yüruyordu. 11 aylıkken de yürüdü zaten.

5 aylık bebek ixin çok erken daha heryeri kikirdaktir onun
-Reklam-
0 oy
(797 puan) tarafından
Erken ne aceleniz var şu çocukları çabuk büyütüp yurutmeye herşey zamaninda güzel
0 oy
(205 puan) tarafından
Yürütec hiçbir bebeğe onerilmiyor zaten 5 ay daha da erken 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Yürüteç çok önerilmiyor ve çok çok erken ne aceleniz var ya anlamıyorum gerçekten istiyorsunuz ki çocuklar hemen büyüsün o işler öyle olmuyor ama..
0 oy
tarafından
Annemin lafi vardr.... yedik o ...mu kaldı diye desteksz oturmyi emeklmyi hatmdnz mi desteksz kanepeden tutup kalkiyor mu bnm kizm 6 ayliken çoktan desteksz otryordu 7 ayliken tutunp kalkiyordu
0 oy
(4,155 puan) tarafından

Ayak boyu ermez zaten en ufak kademede bile. Ben indirimdeyken 5 aylikken aldim. Zaten oturamiyorki desteksiz  o surecte.  One dogru yigiliyordu:)6 aylik denedim en alt kademede bi otuurdum ayaklar havada . 6 bucuk aylikken denedim parmak ucu. 7 ay 13 gunluk muydu neydi tam ayaklari basabiliyordu. Yani 7 bucuk aylikken falan anca koymaya basladim.

0 oy
(1,117 puan) tarafından
Yürüteçin zararlarını araştırsanız değil 5 aylık bebeği 1 1 buçuk yaşındaki çocuğu bile koymazsınız
0 oy
(2,460 puan) tarafından
Çocuğun gelişimine bağlı bence. Bazısı kendini erken tutmaya başlar bazısı oturamaz başını tutamaz. Yürütece koyupta saatlerce tutmucan heralde. Ben koymuştum 5.5 aylıkken oğlumu ama daha 2 aylıkken kafasını tutuyordu. Ve çok uzun koymuyordum sadece 2 3 dk. 10 aylıkta yürüdü şükür. Kendisi çok hevesliydi yürümek için tabiki yürütece koydum diye değil 
0 oy
(194 puan) tarafından
Ara ara bindereblrsin bence çok uzun tutma ama 
0 oy
(1,293 puan) tarafından
Hayır binemez. Yürüteç hiç önerilmiyor zaten bebeklerde.
0 oy
(242 puan) tarafından
Benim oğlum da iki gün sonra 5 aylık oluyo ay yok hayatta koymam şimdi bacakları falan acır yani çok erken daha 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 31 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Feremr (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 223 göst.
0 oy
5 cevap 53 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Asilim (6 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 491 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde SnurT (205 puan) tarafından soruldu