0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (1,717 puan) tarafından
Merhaba güzel anneler ya ben bu ay gebelik planlaması yaptım degerlendirdim geçen haftayı ama 5,6 gündür kasık karın ve bel ağrım var sanki adet olucam çok kötü ya aceba benim gibi olan var mı yani hamillelik mi oldu yoksa bende mi sıkıntı var anlayamadım bir sorayım dedim şimdiden teşekkür ederim 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Adetin geçti mi canim bende öyleyim midem de çok kötü yarın ilk işim test alıp yapmak olacak
(1,717 puan) tarafından
Yok daha var 10 gün kan vericem ayın 18 de randevum var erken ögrensem daha iyi olucak çünkü troid hastasıyım ilaçlarımın dozu ayarlanıcak ama bu bel karın agrısı çok etkiliyor beni ya
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Hakkınızda hayırlısı olsun Rabbım gönlüne göre versin inşallah
(1,717 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(39 puan) tarafından
Gebelik belirtileri de adet belirtisi gibi oluyor kasık ve bel ağrısı da oluyor ilk zamanlarda. Hakkınızda hayırlısı olsun 
(1,717 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun inşallah vardır
(39 puan) tarafından
Adetinize ne kadar var?
(1,717 puan) tarafından
Daha 10 gün var
(39 puan) tarafından
Test için erken daha inşallah vardır
(1,717 puan) tarafından
Aynen öyle valla normalde zmn çabuk geçer bu sefer geçmiyor yaa :D
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Yok mu benim gibi olan 
0 oy
(361 puan) tarafından
Daha 10 gün varmış adetine. Bende de adet olmama 1 hafta boyunca kasık ağrısı vardı. Artık ağrıdan oturup kalkarken çok ağrı yapıyordu. Tam da adet olacağım tarihte leke geldi. Ama aklımdan geçmiyor hamilelik nedense. Neyse acile gittik sancım var dedim gebelik şüphesi de olabilir dedim bilmiyorum dedim. Kan verdim sonucum pozitif çıktı. Şükür şimdi 1 yaşında kızım var. Rabb'im isteyen herkese nasip etsin inşallah. İnşallah senden de güzel haber bekleriz canım 
(1,717 puan) tarafından
Ay gerçekten mi ya 3 tane kızım var ve hiç birinin hamilleliginde böyle bir agrı ile karşılaşmadım ve adetime 1 hafta kalada kanda ögrenirdim ama bunda garip agrılarım var neden bilmiyorum doktora gittigimde de sorucam cevabın için çok teşekkür ederim Allah'ım çocuklarımızı da hayırlı salihalar eylasin inşallah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 190 göst.
11 Mart 2021 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,423 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.
19 Eylül 2023 Aile kategorisinde Gurbetkusu00 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 243 göst.
22 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde selenaygozen (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 209 göst.
13 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Enesay (1 puan) tarafından soruldu

396,402 soru

11,857,580 cevap

35,954 kullanıcı

...