0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebeğimin süt alerjisi çıktı büyük ihtimalle yumurtayada var kahvaltı da ne yiyosunuz yulaf tır kesin ama bana tarif verin birde tatlı ihtiyacınızı nasıl gideriyosunuzz vegan çikolata falan aldım ama bastirmiyor pastalar tatlılar gözümün önünde sürekli :(( 

4 Cevaplar

0 oy
(216 puan) tarafından
Muz avakado yulaf su karistir ye 
tarafından
Muz yemeye korkuyorum ya kabız oluyor diye ama yicem
-Reklam-
0 oy
(4,147 puan) tarafından
Ay gecen gun hacamat Yaptirism oncesinde bir gun sonrasinda bir ama luc gun hayvansal gida yenmese daha iyi olur dedi tuyzem. Ay cok zor ya resmen zeytine abandim. Peynirsizlik krizine girdim. Peynir su kadar onemli benim hayatimda. Uc dort cesit en az yerim  severim ama zorlandim. Seninki tabi bebek icin katlanilir mecbur
tarafından
Bende çok severim ya bebeğim için katlanıyorum bide aşırı zayıfladım yoksa kilolu olsam sevinirim
0 oy
(44 puan) tarafından
Şerbetli tatlılar sekerli meyveler karpuz kavun şeftali üzüm muz hurma ile seker ihtiyacımi karşılıyorum. Kahvaltı da menemen su ile yapilan krep pankekler bol cerez yesillik aksamlari mercimek bakliyat su ile yapilan hamur işleri genel olarak bunlari yiyorum. Aslında cesit var. 
tarafından
Evet var ama bebekle çok uğraşmıyorum teşekkür ederim
tarafından
Şerbetli tatlılari bende düşündüm aut vardır dediler sormak lazım
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Muzun üzerine kakao döküp yedin mi güzel oluyor
tarafından
Denemedim bir deneyeyim teşekkür ederim

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 413 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Oslemomur (5,955 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,025 göst.
12 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Oslemomur (5,955 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 484 göst.
0 oy
6 cevap 441 göst.
26 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Şalk (1,403 puan) tarafından soruldu

379,091 soru

11,347,728 cevap

34,813 kullanıcı

...