0 oy
319 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (2,055 puan) tarafından
Uzundu saclarim kestirdim çok beğenerek ama şimdi hoşuma gitmiyor dalgalı olunca biri bir tarafta sanırım fon gerekiyor onuda ben beceremiyorum nasıl hoş olur ya tac baktım şöyle sık birşey olsun istiyorum yani en azından aynaya bakınca mutlu olayım zaten beyaximda var inan çok morelimi bozuyor 

15 Cevaplar

+1 oy
(2,320 puan) tarafından
Sacınj boya güzel bır bandana al taç degılde uzun savı şekil verırım dıye kesıyorsunuz yazık oluyor ben uzun sacı çok swvıyoeum çok şükür uzadı bende çok kısa kestırmıstım 
(2,055 puan) tarafından
Aynen öğle oldu yazık oldu saçlara
-Reklam-
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Benim geleneksel topuz yapıyorum paspal paspal dolaşıyorum spreylwrden alıp kullanabilirsin
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Duzlestir usten yani napabilirsin dalgali gormek istemiyirsan 
0 oy
(140 puan) tarafından

Bnm evde sürekli topuz dışarda da kapalı olduğum için o da topuz :D

(2,055 puan) tarafından
Bende kapaliyim topuzluk değil saçım üstelik topuzla basım ağrıyor
(140 puan) tarafından
Örmeyi biliyorsan ör ağrı da yapmaz örgü saçı nemli de tutuyo bide erken uzuyo sık sık örünce
(2,055 puan) tarafından
Çocukken çok örgü yapardı annem o yüzden sevmiyorum
(140 puan) tarafından
Kremler var düzleştiren elidor kullanırım ben ama durulanan krem sen durulanmayan var ondan kullanabilirsin
0 oy
(5,007 puan) tarafından
Kısa saç her zaman daha çok bakım ister :) benimde saçlarım kısa duştan sonra vaktim varsa düzleştiriyorum vaktim yoksa kuruturken öylesine bi fön çekiyorum. Şu ısı olmadan kullanılan saç zımbırtıları var gece uyumadan önce saçını sarıp uyuyorsun sabaha bukle oluyor onlar da kolaylık. Ama bence en temizi kuaförde brezilya fönü çektirip 6 ay dümdüz kullanmak :D
0 oy
tarafından
Gür sacim olduğu için toplu duruyor durmadan düzleştiri olsa ha bire yaparım kesin
(6,516 puan) tarafından
O daha çok yormaz mı kız taraklı düzleştirici mi diyon
tarafından
Yok kız normal fön makinasiyla yapıyor herkes çok dişli olan tarakla baya alıyorsun fön vuruyorsun o ara 10 dklik iş kaynanamlarin vardi yaptım çok guxel oldu
(6,516 puan) tarafından
Yaa iyiymiş ;)
tarafından
Evt canoo :)) gitti mi kızın okula
(6,516 puan) tarafından
Gitti geldi bile ;) çok sevdi anne yarında gideceğim mi diyor snsnsj sürekli sorular soruyor ayyy ;))) birazdan anneme geçeceğim bende salça kaynatacagıž vay nasıl eriniyoruuummm
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Düzleştirici al evde kendin düzleştir. Benim saçım omuzlarımda ve dalgalidir. Ombre de var. 3 ayda bir dip boyası yaptırıyorum. Evde duzlestrici ve maşam var bazen onları kullanıyorum bazen kıvırcık yapan bir kremim var onunla duştan sonra kivirciklaştiriyorum. Ya da hicbirsey yapmazsam yanlardan bükerek arkadan yarım topluyorum öyle birşeyler yapıyorum yani. Ama beyazın varsa boyat
0 oy
(688 puan) tarafından
Kafamda deli bir topuz yetiyor valla 
0 oy
(9,545 puan) tarafından
Düzleştir bence 
0 oy
tarafından
Ben çoğu zaman topluyorum vala ama eğer saçına işlem yapmadan kurutunca güzel dursun istiyorsan elvese 6 mucize yağ varya onu surunce saçın duruşu ciddi fark ediyor ben çok beğeniyorum 
0 oy
(12,568 puan) tarafından
Benimde kısa çocuktan sonra bıraktım kaynak takmayı

Bu ara iki topuz yapıyorum 
0 oy
(8,890 puan) tarafından
Tam saçlarımı kesme konusunda kendimi ikna etmişken bu postu görmek hiç olmadı kalcamin altında kalan saçlarımı omuz hizasında kestirmeye niyetlenmistim 
0 oy
(520 puan) tarafından
Saçını boya masa yap veya duzlestr bn her gün masa yaparım alıştım 10 dk bile sürmüyor  
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Benim saçlarim uzun duştan sora bakim kremlerimi vurar hörgü yaparim bir kac saat sora acinca çok güzel görsenir

Ama kisa saç için fön gerek bende yillarca kısa kullandim fönden başka bir şey olmuyo
0 oy
(4,183 puan) tarafından
Düz keratin şampuanlar var. Saçı düz yapıyor. Daha rahat kullanırsın
(2,055 puan) tarafından
Teşekkür ederim güzel yorumlar için bayanlar

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 380 göst.
0 oy
8 cevap 594 göst.
11 Eylül 2021 Moda kategorisinde Kenanveannesi (451 puan) tarafından soruldu
0 oy