0 oy
589 göst.
Moda kategorisinde (451 puan) tarafından
İyi akşamlar kızlar 3 aylık hamileyim 1 yaşında oğlum var Hiçbir şey yapma ya bakım yapmaya halim yok kaşlarım Recep İvedik gibi yüzüm sivilce dolu yüzüm ruh gibi bembeyaz ne makyaj var ne bir şey biraz akıl verin bu halsizlik nasıl gider ben de nasıl bakımlı olabilirim bu uyku hali sürekli halsizlik l e nasıl baş ederimė

8 Cevaplar

+1 oy
(2,323 puan) tarafından
Tamamen senin psikojine bağlı bence sabah kalk yüzünü sabunla maske yap duş al saçlarını duzlestir oje sür sevdiğin tatlıyı yap diziye başla bir kitap al kendin güzel zaman geçirmeye çalış cocugunla oyna bol bol 
(451 puan) tarafından
Adim atmaya halim yok :))
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Öncelikle kuaföre gideceksin kas bıyık aldir 

Sonrasında Gratisten yada nerden istersen maske alacaksın soyulabilir detoks maskesi falan

Sivilcelerinjn geçmesi için la roche posay cilt kremini kullan

Saçlarını k3stir boyat yenile

Gece yatmadan önce saçlarına bakım yap güzel koksun cildinin nemlendir 

Cocuk var diye kendinizi salmayin
(451 puan) tarafından
Valla dogru diyosun canim bi + sana benden helal olsun nasil yapiyorsunuz yada zaman buluyorsunuz :/
(5,132 puan) tarafından
Kadın hamile ama  boyalar geçebiliyor çok onerilmiyor
0 oy
tarafından

Makyajli olmak bakımlı olmak degil canım oncelikle kaslarini aldir çıkınca yüz icin jeller vs oluyor onlardan kulan saclarini boyat boya kullaniyorsan:) ben makyaj yapmiyorum ama saclarimi boyatiyorum kaş agda vs kuafore giderim mutlaka manukirde yaptirim tirnaklarim kisa malum bebek var yuz jelleei maske vs kullanirim 

(451 puan) tarafından
Hamileyken boyayabilirmiyim saclarimi felan
tarafından
Haaa o baska canim dr sor ben organik boyayla boyattim gretisten aldım
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Hamilelik sendromundasin şuan benim bir buçuk yaşında kızım var lavabo ya gidecek vakit bulamıyorum senin daha diğeri küçük durumun zor açıkçası ama uyan yüzünü yıka bir yıkama jeli al sivilce için nemlendirici al kışın hergun sur .tırnaklarına ojeni sur hafif bir makyaj saçını arada duzlestir 
0 oy
(580 puan) tarafından

Mesela ben şimdi oğlum uyudu kalkıp bi yüz ve saç maskesi yapıcam beklerken kahvemi içerim sonra duş saçımi kurutup düzleştiririm yüzümü tonikleyip  kremimi sürerim. Sonra tv açıp ojemi sürüp uyucam. Postun üstüne denk geldi gecemi anlattim.:D

(451 puan) tarafından
Waauuw superr masallah enerjinize
(670 puan) tarafından
Maşallah enerjine bana da gönder
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Seni anlıyorum ya ilk aylar çok zor bir de çocuğun küçük. 

Bazı gebelikler çok halsiz geçebiliyor içinde bir insan büyüyor kolay değil 
(451 puan) tarafından
Hamilelikten hicmi hic bikmam ama şu ilk 3 ay insani mahvediyor yaaa :/
(5,132 puan) tarafından
Çok zor oluyor ya
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Hamile iken insan rahatsız olunca gözünde herşey kararıyor ya ama sen kuaföre git bakım yap kuzum 
0 oy
(2,351 puan) tarafından

Benden tavsiye birak.bakim yapma doyabildigin kadar uyu bacım uyu :D şaka bi yana bende hamileyken hep yatma istegi oluyodu tuvalete bile gitmeye usenen insandim ama anladim ki benim kafamda kurdugum biseymis seninkide oyle cok yatarsan daha cok halsiz olucaksin ne kadar halsizde olsan kalk dolas bakimini yap

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 316 göst.
11 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Havin06 (1,970 puan) tarafından soruldu
+2 oy
35 cevap 643 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 608 göst.
6 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Mrvmetehan (21 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 812 göst.
11 Nisan 2021 Aile kategorisinde Merveeem (87 puan) tarafından soruldu

377,325 soru

11,291,854 cevap

34,710 kullanıcı

...