0 oy
536 göst.
Diğer kategorisinde (852 puan) tarafından
Kızlar benim birtane kızım var 21 aylık ama eşim istiyir ben istemiyorum inş da hamile değilim çocuklarınizin arasında kaç yaş var merak ettim 

32 Cevaplar

0 oy
(305 puan) tarafından
8 yaş büyük kizim 4 yaş küçük kızım şuan 26 haftalık hamileyim 
(852 puan) tarafından
Güzelmiş aralari
(305 puan) tarafından
Evet güzel anlaşıyorlar şimdi küçük kızım kardeşini sabırsızlıkla bekliyor sürekli karnımı seviyor kardeşiyle konuşuyor
(852 puan) tarafından
Ay yerim onu ben maşallah maşallah ins anlaşırlar arkadaş olurlar
(305 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Büyük kızımla ortamcanın arasında 4 yaş var ortanca ile küçüğümün arasında 20 ay var ikiz gibi büyüttüm diyebilirim ama şuan büyüdüler 3 yaşında küçügüm 
(852 puan) tarafından
Ne güzel yaşı en iyisi 3 yaş olana kadar getirmemek benim kızım 21 aylık eşim istiyir ben istemiyorum
(1,717 puan) tarafından
Aralarına yaş koymak en az 2 yaş plması lazım birbirleriyle anlaşmaları bile fark ediyor şuan çocuk düşünüyorum yani eger hamileysem eger ki 10 güne belli olacak dogana kadar en ufagım 4 yaşına varacak daha iyi olacak ki ben bebek sevmeyi özledim ya mis gibi kokuları offff evet kızlarımda çok güzel kokar ama bebek kokusu dogumdan sonra kucagıma verildiği an çok güzel ya mesela bende çok zor hamilelik geçiririm son dogumum çok zor geçti ama istiyorum eşim bir istiyor bir istemiyor bundan 6 ay önce istemezdi hiç böbrek sıkıntım vardı ama şimdi iyiym diye onun da bebek açısı değişti demem o ki yeni bir bebek herşeyi değiştir bence düşün ya gel bana yoldaş ol :))
(852 puan) tarafından
Rabim gönlüne göre versin ins benim gebelikte aairj zor kusma baş ağrısı hipertansiyon var birde evt bebek kokusu cennet kokusu dur kokular çok güzel çok yoldaş olmak isterdim ama şuan istemiyorum birde maddi durum eşimin düzenli bir işi yok öyle işte hayırlısı olsun ins korunuyir ama bakalım ❤️☺️
(1,717 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah tabi sen kendini daha iyi tanıyorsun
0 oy
(4,057 puan) tarafından

Büyük oğlumla ortanca oğlumun arası 6 yaş ortanca oğlum ile kızımın arası da 6 yaş kızımla küçük kızımın arası 7 yaş :D

(852 puan) tarafından
Güzel yaş varmış aralardinda sizi yormuyorlar ozmn
(4,057 puan) tarafından
Yok kuzum aslında yorulmak değil ama başa sarma oluyor gibi oldu
(852 puan) tarafından
Urasi öyle tabi her çocuk değişik huylara sahip oluyorlar
0 oy
(409 puan) tarafından
İki oğlum var büyük bu ayın 20 nde dört yaşına giriyor inşallah küçük oğlumda altı buçuk aylık 
(852 puan) tarafından
Yaş aralığı güzel baya zorlanıyor musunuz peki
(409 puan) tarafından
Bazen ama genellikle akıllı ikisi de maşallah
(852 puan) tarafından
Maşallah maşallah
0 oy
tarafından
Benimkiler in arası tam 3 yaş olcak kısa giriyoruz Ocak başı Şubat  ortası doğuyor 
(852 puan) tarafından
Amin inşallah zorlanmassiniz
tarafından
Huni takarız sorun değil hayırlısı kız
(852 puan) tarafından
Amin inşallah ☺️
0 oy
tarafından
En önemli soru şu eşinle mutluysan maddi manevj her desteği sağlıyor da bugun yap ha yok destek olmaz beni üzüyor diyorsan yapma çünkü çok ama çok zorlanirsin 
(852 puan) tarafından
Kesinlikle öyle haklısın ben istemiyorum şuan maddi durum pek iyi değil ama eşim istiyir ama yinede istemiyorum
tarafından
Ozaman yapmayin yazık bir bez kaç para olmuş yazık hem maddi hem manevi hadi maddi surda dursun Allah rızkını verir ama manevi destek çok önemli
(852 puan) tarafından
Kesinlikle öyle rabim olmayanlara versin ins ina 4 yaşına girwr sonra eşim bir işide yok düzenli olarak
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Şuan kızım 3 yaşında ikinciyi düşünüyoruz nasip ne zmaan olursa 
(852 puan) tarafından
Hayırlısı versin inşallah Allah
0 oy
(4,698 puan) tarafından
5 yas var kızımla oglum arasinda
(852 puan) tarafından
Ne güzel yaş var
0 oy
(13,297 puan) tarafından
16 aylık olacak kızım altı bucuk aylık hamileyim 
(13,297 puan) tarafından
Çok isteyerek oldu şükür yaşayıp göreceğiz bakalım
(852 puan) tarafından
Hayırlısı olsun ins benim kızım 21 aylık çok korkuyorum ins yoktur birseyv
(13,297 puan) tarafından
Gönlüne göre olsun canım ☺️♥️
Altı ayı geçtim şükür hiç zorlandığım konu olmadı
Ablası gibi uslu uysal olursa inşallah olmazsa da evlattan gelen bal gibi çekilir yeterkı sağlıklı olsunlar da
(852 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun   ins doğumdan sonra da zorlanmasin
(13,297 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(16,707 puan) tarafından
Büyüğü ile ortanca arasında 1 sene. Ortanca ile küçük arasında 3 buçuk sene var 
(852 puan) tarafından
Hm anladim canım yaşları güzel yinede
0 oy
(9,625 puan) tarafından
Oglum 2 ay sonra 3 buçuk yaşında olucak kızım 2ye yeni girdi ve 21 haftalik hamileyim yani kızımla oğlumun arasında 15 ay var 
(852 puan) tarafından
İns zorlanmazsiniz rabim yardımcınız olsun
(9,625 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ederim,cok şükür diğer ikisinde de zorlanmadım 3 taneyle de cok cok asiri zorlanmam diye düşünüyorum,üçüncü ocak ayinda doğunca kızım 2 buçuk oglumda 4 yaşına yaklaşmış olucak muhtemelen oglumu bidahaki sene yani doğumdan sonraki okul döneminde anaokuluna vermiş olurum o yüzden bi bakıma biraz daha rahat ederim,tabiki rahatlık açısından istemiyorum anaokulunu sadece gelişimi için istiyorum cok arkadaş canlısı dilli ve herseyi ögrenmeye acık bi çocuk öyle bi ortama girerse kendisi için daha da iyi olur bende evde 2 tane cimcimeyle uğraşırım artık :) zaten sonraki senelerde de önce oglum onun peşine de kızım ilk okula başlar bi şekilde zaman geçer büyürler diye umuyorum :)
0 oy
(468 puan) tarafından

5 yıl var iki oğlumun arasında büyüğü 8 küçüğü 3 yaşında şimdide hamileyim :D

(852 puan) tarafından
Güzel yaş var hayırlısı olsun ins ☺️
(468 puan) tarafından
Amin cnm allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 309 göst.
16 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Edanurkpln (347 puan) tarafından soruldu
0 oy