0 oy
81 göst.
Aile kategorisinde (12,264 puan) tarafından
Herkese merhaba size bir şey sormak istiyorum biliyorsunuz ki çocuk aşıları ile ilgili kafada birçok soru işareti var ama ben bunların hiçbirini bilmiyorken bütün çocuklarıma aşı yaptırdım ve son çocuğuma da aşı yapıldı ama 4 yaş aşısı çıkmış ki koronadan sonra hiçbir şeye güvenmiyorum hemşire aradı aşı yaptırmam gerektiğini söyledi Ben de güvenmediğimi ve yaptırmak istemediğimi söyledim dilekçe vermem gerekiyormuş ne alaka başına böyle bir şey gelen var mı dilekçe vermeye gerek var mı sizce

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Evet teyzem kuzenime yaptırdı 
-Reklam-
0 oy
(15,047 puan) tarafından
Korona aşısı dahil tüm aşılarımi oldum. Çok şükür ki saglikliyim. Çocuk aşılarının önemli olduğunu düşünüyorum. Yoksa şimdiye çok daha fazla salgın hastalikla mücadele ederdik. Oysa ki çocuklarımız çocukluk hastalıklarını hafif atlatıyor çok sujur aşılar vesilesiyle. Korona aşısı ayrı mesele. 
(12,264 puan) tarafından
Ama küçük çocuklara korona aşısı yapıldığı da ayrı bir mesele ispatlandı bu yüzden yaptırmak istemiyorum aşıya karşı olup böyle bir durum ile karşılaşan arkadaşlar ne diyecek merak ediyorum
(15,047 puan) tarafından
Korona aşısı farklı diyorum ama . Diğer aşılar güveniyorum ben.
(12,264 puan) tarafından
Biliyorum farklı olduğunu çocuk aşısı diye Corona aşısı yaptılar çocuklara bende onu diyorum ben ne bileyim içeriğini kızamık diyor da hiç güvenmiyorum
(15,047 puan) tarafından
AA o olaydan haberim yok benim
0 oy
(3,663 puan) tarafından
4 yaş aşısı dediğin aslında ilkokulda yani 1. Sınıfta yapılan aşı zaten o dönem olacaktı erkene alınmış oldu
(12,264 puan) tarafından
Anladım ama ben artık aşılara kesinlikle güvenmiyorum Bu yüzden yaptırmayı düşünmüyorum zaten hatırlatma doluymuş bu
0 oy
(2,457 puan) tarafından
Oğlum Ekim de olacak 4 yaş aşısını kesinlikle yaptıracağım 
(12,264 puan) tarafından
Hatırlatma tozu olduğu için düşünmüyorum ve birçok araştırmaya göre yapılan aşılardan sonra çocuklarda alerjik reaksiyonlar e bağışıklık sisteminin çöktüğü görülmüş bu yüzden hiç içime sinmiyor

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 161 göst.
0 oy
5 cevap 58 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.

378,427 soru

11,327,528 cevap

34,781 kullanıcı

...