0 oy
401 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (2,353 puan) tarafından
Malesefki beslenmeyi kendimiz koyacakmişiz busene süt cesitleri aldım meyve suyu çeşitleri aldım ayran aldım beslenme kabı aldım ama koyanlar örneğin yanına ne çıktı mevsim meyvesi olabilir demi başka ne olur ki anaokuluna ağır şeyler isterler mi mesela yumurta gibi

13 Cevaplar

+1 oy
(4,226 puan) tarafından
Peynir ,zeytin, domates,salatalik bi dilim ekmek,mevsim meyvesi ya da kuruyemis 

Peynirli ev pogacasi ve ayran ,yanima mevsim meyvesi

Tost ve meyve suyu yanina kuruyemis olabilir

Pankek veya krep, muz 

Sigara boregi yanina mevsim mevyesi 

Yumurtali ekmek kizartmasi,ayran 

Mini pizza et urunu olmayacak yanina ayran ve mevsim meyvesi 

Ekmek arasi sandavic yanina ayran 

Peynirli ve sebzeli kek ,ayran ,mevsim meyvesi 

Kendi yaptiginiz meyve suyunu da ekleyebilirsiniz yanlarina eklima gelen bunlar. 

Yumurta kokusundan dolayi koyulmuyo diye biliyorum.
(2,353 puan) tarafından
Okudum kuzum patatesli yumurta yazmış sabah sekiz buçukta gidiyor kalkıp ne ara yapcam bilmem
tarafından
5 dklik is cok abartmsn
(4,226 puan) tarafından
7:30 da kalksaniz hemen kucuk bi patetesi dograyip tavaya koysaniz. Cocugu hazirlayana kadar zaten patatesler piser. Yumurtayi da hemen kirarsiniz.
Basit yani sadeece 15 dk erken uyanmak lazim.
-Reklam-
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Herşeyi isteye bilirler :)) simit ayran vs meyve sandviç kek mevsime göre içeriği degisebiliyo
0 oy
tarafından
Benim kızım arap okuluna gidiyor sabah 8 buçuk öğlen 1. İlk kayda gidince  yumurta yasak denildi. 

Hazır kek bisküvi alıyorum kanına onlardan koyuyorum. Salatalık, meyve çeşitleri, patates kızartması zeytin vb. Yanına ekmek. Fındık gibi kuruyemişler. Kızımın sevdiği çeşidi göre  Farklı farklı koyuyorum. Süt ya da meyve suyu  
tarafından
:))) Arapça eğitim aldığı bir okul. Başka nasıl ifade edeceğimi bilemediğim için öyle söyledim. Medrese de denebilir.
(8,911 puan) tarafından
Arap okulu deyince araplara özel okul mu açıldı dedim Bi an :))))
tarafından
İstanbulda çok var onlardan.. özel olsa da onlara özel
(8,911 puan) tarafından
Biliyorum hepsini benim duymadığım yeni bi okulları mi var diye merak ettim
tarafından
Anladım. Sanki devlet açmış gibi oldu arap okulu diyince. Gerçi uzun sürmez onu yapmaları da...
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Beslenme listesi vermediler mi canım size 
(2,353 puan) tarafından
Vermişler kuzum sorduktan sonra yazmislar
0 oy
(3,388 puan) tarafından
Bizimde güya kreşte ücretsizdi yazı geldi sadece deprem bölgesi için geçerliymiş öğretmen liste verdi 
(2,353 puan) tarafından
Bzm kreşte öyleydi işte yazı gelmiş bugün
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Beslenme listesi vermesi gerekiyordu size biz öğretmenle beraber neler yiyebilirler diye toplantıda konuştuk herkes dilediğini yazdı ama kısıtlama yapmadı mesela börek ya da poğaça yazdı çocuk hangisini severse diye bizimiki öğlenci olduğu için daha doyurucu şeyler seçildi
(2,353 puan) tarafından
Bzmkilerde uydurmuş bir liste işte
0 oy
(1,549 puan) tarafından
İlk gün ev poğaçası süt elma sonra gözleme sandviç ceviz meyve suyu kek bu tarz istediler
(2,353 puan) tarafından
Bzmde ilk gün börek domates salatalık ayran üzüm
0 oy
(2,938 puan) tarafından
Liste vermediler mi 
(2,353 puan) tarafından
Vermişler vermişler sorma
0 oy
(119,297 puan) tarafından
bizde 1 meyve saati yapiliyo genelde gunluk 2 cesit meyve ben ekstra bi sandivic koyuyom ama hepsi geri geliyo yemiyo
(2,353 puan) tarafından
Aman sevdos bide bu çıktı ya
hee bende 2 sene bide ☺️☺️ gebelik nasi gidiyo kac haftalik oldun cinsiyet bellimi
(2,353 puan) tarafından
15+1 19 unda gitcem işte umarım söyler en son 12 haftalikti soylemediydi bu ara humanin işlerle ugrastigimdan gebelik mebelik unuttum desem yeridir ya
anaam ne ara 15 hafta oldu hayirlisi saglikli olsunda cinsiyetin obemi neki
0 oy
tarafından

image

bizim 1 sınıfa gidiyor ögretmenin attığı liste
(2,353 puan) tarafından
Valla çok iyi kız en azndan çeşit var biri olmazsa biri olur evde
tarafından
Aynen öyle iki öğrencim var bide çok iyi olduğu liste bize
0 oy
tarafından
Yumurta ağır mı kiz anasinifi hazır paket birsey istemiyor ev yapımı olck meyve suyu ayran
(2,353 puan) tarafından
Ağır değil de gel bana sor bide ben bide hamileyim herşeyden tiskindim buna yumurtada dahil bide sabah bulantilari hat safada nuksediyor bir kusuyom bir çocuğa kahvaltı hazırlıyodum üç dört gündür smdi sürekli bide bu yat kalk
tarafından
O zmn zordr ilk dönem esinz hazirlasn beslnmyi
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Listeye uymayan ben iki öğrencim var iki liste birine yapınca o istiyor o birine yaptığımi o en iyisi mantıklı gelen neyse o bence meyve kuruyemiş kabuksuz kek veya pankek yanına tost poğaça patates kızartması maskarna küçük küçük pizzalar yapıyordum ben kahvaltı gününde domates salatalık peynir ekmek üçgen peynir kuru meyve koyuyordum şuanda öyle yaoacam 
0 oy
(624 puan) tarafından

Belki fikir olur

image

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 297 göst.
0 oy
11 cevap 299 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,949 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 525 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Aysekkkk (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 103 göst.
2 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Duruu12 (265 puan) tarafından soruldu

379,702 soru

11,366,394 cevap

34,846 kullanıcı

...