0 oy
449 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Benim şuan dinlenme zamanım anneanne ve dede time şuan dışarda hafıf serin hava kafa dinlıyorum :) 

21 Cevaplar

+1 oy
(8,937 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

beyfendiyi keyif köşesine koydum keyfime bakiyorum ana oğul keyif saatimiz :D

(8,937 puan) tarafından
Ayy sus en korktuğum şey atak dönemleri bilmem ne sendromlari ödüm patlıyor resmen duyunca bile şeytan çarpmış gibi oluyorum:))))
tarafından
Aman hepsi geçiyor en zoru dişmiş ben bunu anladım
(8,937 puan) tarafından
Bizimkide yaklaşıyor sanırım 1 aya yakındır sürekli tukuruyor elini ağzına sokuyor
tarafından
Umarım hafif geçer inşallah
(8,937 puan) tarafından
Amin inşallah en büyük duam
-Reklam-
0 oy
(1,465 puan) tarafından

Oh valla senden rahatı yontur şimdi :D bebeyı uyutmaya çalışıyorum birazdan o bnı uyutcak

tarafından
Şuan öyle valla akşama kadar nutkum sıyrılıyor akşam olunca satıyorum annemlere :)))  benim ki dışarda uyumayı seviyor şuan uyusun diye dua ediyorum ama hiç öyle bir gözü yok :D
0 oy
(216 puan) tarafından
Ohh valla suan ihtiyacım olan ortam bebeler hasta onlarla uğraşıyorum uyudular gün boyu yemek temizlik derken partim cikti simdi de sabahtan kalan işleri halledeceğim sona guzel bi soguk kahve içip uyumayı planlıyorum 
tarafından
Valla şuan annemlerde kaldığım için yemek temizlik rahatım :) ama tabi evime dönünce aynı sıkıntılar beni bulacak maalesef aman havalar artık ne olduğu belli değil tam hastalanma dönemi çok geçmiş olsun
0 oy
(6,318 puan) tarafından

Bütün evi sildim supurdum toz aldim örtüleri örttüm bir tane kaldı  çamaşırları astım katladim.kisliklari. çıkardım 

Sonra benim ki birşeyler istedi onlari makinaya aticam yıkansin husosu doyurdum üstünü değiştirdim uyutcam şimdi uyku modunda sonra bir kahve icicem <3

Ben anamlababama. Genç diyordum seninkiler daha genç duruyor :P

tarafından
Ben iş yapmıyorum valla yapamıyorum çünkü :D annemle babamın yanında kalmayı kullanıyorum :D

Benim oğlanda dışarda uyumayı sever ama hiç uyku modu yok korkuyorum gece için :D

Kız daha annem saçını boyamıyor bır boyasa benden genç hatun :D
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Anneannenin saçı film artisti gjbi kız maasallah 
(6,318 puan) tarafından
Anneannesi değilki annesi
(1,763 puan) tarafından
Kız anne anne dede yazıyor ya
tarafından
Galiba ulaş için dedi anneannesi diye ya benim için değil bdndndn
(2,093 puan) tarafından
Yani postu açan kişinin annesi :D benimde aklımi karıştırdıniz
tarafından
Ben anladım seni :D
0 oy
(1,934 puan) tarafından
Kocam olacak anahtarını düşürmüş. Onu bekliyorum delsin kızı uyutup uyucam. Gözlerim kapalı sayılır 
tarafından
Ayy bu erkekler hepsi aksi olur kız :D
(1,934 puan) tarafından
Ay aksiliği orda kalsında ben aksilenirsem iyi olmicak.
tarafından
Sakın oll :D
0 oy
(330 puan) tarafından
Bebek uyutmaca yemek yedik kız mutfağı topluyo bende oğlanı uyutuyomm 
tarafından
Oh afıeyt olsun darısı benim oğlanın başına :D
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Oturdum post okuyorum hamileyim 3 ay yiyemedim cips keyfi yapıyorum şimdik
tarafından
Ayy ne güzel valla ben canım ne çekerse azar azar yiyordum napayım :)))
(1,118 puan) tarafından
Başta 1 tane bile yemiyordum şimdi 13 haftaya gelince rahatlık geldi gibi sanki
tarafından
İnsan bazen kendine hakim olamıyor ya :)))
(1,118 puan) tarafından
Ya 2 sene yemedim evlenince başladım cipse eşim sağolsun:)) alıyor hep e yiyoruz
tarafından
Can boğazdan gelir ye gıtsın :D
0 oy
(7,123 puan) tarafından
Ohh yarasın maşallah bizde aile boyu hastayız oğlan ateslenmisti benimde boğazım giciklaniyodu zaten cumartesi kayinbabam tutturdu acil gidin acile gidin zorla götürdüler 140 kişi bekledik evde 4 saatte bi dönüşümlü ateş düşürücü veriyodum yukselmiyodu sağlık ocağına da önceden gitmiştim öksürük şurubu da kullaniyodum doktora girdik sadece ateş düşürücü icirtti soğuk kompres yaptırdı serum bile takmadı antibiyotik de yazmadı gönderdi öyle boşu boşuna gittik bugün sabah eşimde hastalandı dedim sağlık ocağına gidelim bi gittik hepimize antibiyotik yazdı kayınbabama sinirleniyorum ben de sabahtan beri inat ya inşallah acilde virüs falan kapmamisizdir bin çeşit insan vardı 
tarafından
Aman inşallah kapmamışınızdır bu mevsim gecıslerı de insanı çok hasta ediyor valla çok geçmiş olsun aman dikkat edım ben de çok korkuyorum valla hasta olmaktan eşim çok nazlı oluyor :D
(7,123 puan) tarafından
Kız dış cikariyodu çocuk onun atesiydi başka bişey değil zaten 2 gün önce sağlık ocağına gittik gece biraz oksurdu siz bi görün istedim dedim doktor öksürük şurubu verdi ateşi çıkarsa diyede calpol verdi sadece dönüşümlü icirecek başka bişey bile vermedi düşün geçen ki azı disinde de 40 dereceye kadar ateşi çıktı benimkinin zorlaniyo cumartesi işte ateşi arttı eşim kayinbabami aradı sözde çocuğu gösterecek gidin gidin bi acile gidin antibiyotik içmeden düzelmez dedi tutturdu ben kaş göz yapıyorum eşim tamam gidelim dedi telefonu kapattı ağzıma geleni saydım dedesi mi anası mi belli değil acil mikrop yuvası bi Arsin çocuğun hastalığı ben o zaman biliyorum dedim 140 kişi bekledik ben açım kahvaltı bile yapmadım çocuk aç 2 kere uyudu uyandı ateşi çıktı evde olsak ilaç verecektim o kadar yükselmeyecekti bile sonuç doktara girdim gözlem odasına geçin calpol versinler dedi antibiyotik vermedi öksürük şurubu bile kes biswyi yok çocuğun dedi yolladı bugun de sağlık ocağına gittik çocuğun bademcikleri kipkirmizi olmuş rezil ettin eşimi beni dinlemedin babanı dinledin diye
tarafından
Valla devlet hastaneleri artık çok pis gerçekten olmayanları tenzih ederim ama bende acil bişey olursa mecburen özele götürüyorum ya içim almıyor ama gerçekten çocuğu rezil etmekten başka bişey değil kızmakta haklısın bizde dış dönemindeyiz çok şükür ateş yok ama huysuzluk diz boyu valla Allah sabır versin
0 oy
tarafından
Çocuklar uyudu koltuğa uzandım cipsimi aldım safir izliyorum 
tarafından
Ateşimiz yok çok şükür ama huysuzluk diz boyu bende tetagil kullanıyprum iyi geliyor oda bide bay bay nıght kullanıyorum mecburen bu aralar
tarafından
Aynn iki gündür bende 20damla veriyorum mecburen acısı dinsin biraz uyusun diye
tarafından
Ben 30 veriyorum valla çünkü 20 etki etmiyor doktora danıştım sorun olmaz dedi artık ben de çok kötüyüm ben bile kullanıyorum rahat uyuyamıyorum
tarafından
Kaç aylık bebeğin 8aylk diye korkuyom ben
tarafından
9 aylık kuzum 8 aylıkken de 30 verıyordum o tamamen bıtkısel olduğu için hiçbişey olmaz ama fazlasına ben de cesaret edemem çünkü azamısı 40 damla
0 oy
(9,015 puan) tarafından
Maşallah :) bende çay keyfi 
tarafından
Ayy ben de çay içiyorum bu aralar da çok fazlalaştı
0 oy
(578 puan) tarafından

Size iyi eğlenceler kız sen aynı annen :)

tarafından
Valla mı herkes çok benzetır özellikle gençlığıyle benzıyoruz ama bir foto cekınsem suratım babam gıbı çıkıyor anlamıyorum :D
(578 puan) tarafından
Şimdi yine o gözle baktım da yok bence sen annensin:)
tarafından
Yaa teşekkür ederim anam güzel hatun'dur  sevindim :)))) ❤
0 oy
(119,442 puan) tarafından
valla annane eski film artistleri gibi masaallah
tarafından
Ben annemi burda ne saman paylaşsam hep o övgü alıyor zaten snmsnsn
itiraf et annen degil ablan dimi
tarafından
İtiraf ediyorum annem :D ❤
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(10 puan) tarafından
Bende bebeyi uyutmaya çalışıyorum eşim yemek yedi yatti uyudu sanki çok görüyoruz ya birbirimizi 
tarafından
Valla benimkide o kadar dışarda durdık uyumadı sıpa ya
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Dışardayız bizde işlerimiz vardı onları hallettik bu gün canımız çıktı eve gidip bebişleri yatırıp dinlenme zamanı uyku saatimiz geçti bu gün 
(7,447 puan) tarafından
Hayır kelimesini kabul etmiyorlar ama kendileri hayır diyorlar :)))
tarafından
Şuan kuzenım 4 yaşında teyzem baya rahatladı kendi oynar mızmız değil galiba bende o yaşa anca rahatlayacağım :)
(7,447 puan) tarafından
Öyle öyle 4 yaş diyor herkes rahata eriyolarmış ben daha erken bekliyorum kardeşi ile oyalanıyor oynuyor miniğim biraz daha büyüsün sıkıntı kalmayacak
tarafından
Ayy hadi inşallah ❤️
(7,447 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️
0 oy
(2,719 puan) tarafından
Oğluşumu yatırdım ben de dinlenmeye çekildim :)
tarafından
Oh en sevdığım bölüm benimde :)))
0 oy
(697 puan) tarafından
Annen çok genç ve güzelmiş maasallah 
tarafından
Teşekkür ederiz ❤❤
0 oy
tarafından

Kıza 2 saattir yemek yediriyorum :'(

(8,937 puan) tarafından
Aferin hiraağğğğnuruma bravo:))))
tarafından
Valla dertleri bıtmıyor
0 oy
(12,706 puan) tarafından

Anaanne tarz :angel:<3

İyi keyifler canım benim kız uyudu bklm şimdi yatırdım 

tarafından
Ayy akıllı defnem benim benim oğlan 7 dedin mi ayakta ya
(12,706 puan) tarafından
Buda o aylarda 7 uyur 7 de kalkardı , kendi kendine düzen oluştura oluştura Boyle oldu
tarafından
Normalde 9 da uyuyor 9 9 30 gibi hep sabit ama uyanma 7 demek ki benim oğlanında duzenı böyle :)
(12,706 puan) tarafından
Evet annesi kendine göre düzeni var maşallah
Dişi atlatınca daha da oturacak inanki tüm tatlilik şebeklik bire girince başladı
tarafından
Hadı ınsallah diyeyim onzaman
0 oy
(1,358 puan) tarafından

Benim anlık 

image

tarafından
Valla en sevdığım ama buna bile zam gelmiş ya yırmıbeş kurustu
(1,358 puan) tarafından
Evet yaa çok kötü
tarafından
Ah ah …