0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İkinci bebekte rahatlık sağlar mı kızımda kullanmadım zaten çok sevmiyordu bebek onda uyurken kızımla ilgileri için daha fazla firsat yaratır mı kullanan var mı aranizda

16 Cevaplar

0 oy
(119,131 puan) tarafından
ben hercesitini aldim bi halta yaramaz parana yazik
tarafından
Anladım canım ya kızımın anne yani büyük yatağı var salondaki portatif beşiği atmıştım çocuk istemiyorum diye şu ana kucağı ve beşik olan çeşitler var olmadı ondan bakayım bari ucuz zaten 600 TL falan onlar
(119,131 puan) tarafından
4moms aldim normal sallanan aldim pilli muzikli aldim hic birini kullanmadilar yazik parana
tarafından
Bende 4moms baktım da almiyim bari
-Reklam-
0 oy
tarafından
Varda kullan yani kullanmadan bilemezsin benim oğlum emzik biberon almadı mesela ikincide yinede aldım oda sevmedi öylece duruyolar 
tarafından
Kızımda emzik falan almadı geceleri hiç sallanmaya alismadi zaten oğlumu da öyle yapicam ama gündüz dedim rahatlik verir mi acaba kızımda küçük olunca ama evet birde boşa almak var
tarafından
Bende sallayarak uyutmadim hatta hiç uyumaz aksine kız kardeşim vs. Gelince ayağında sallıyor şebek şebek bakıyor uykusu açılıyor :)
tarafından
Kararsız kaldım bakalım ;)
0 oy
tarafından
İçinde çok durmuyorlar ablam bana kendininkini verdi bizimki 5 dakika duruyor sonra çıkart beni diyor tabi her bebek farklı
tarafından
Denemeden almamak lazım o zaman almiyim bari belki durur dedim ama kulanmazsa da boşa para
tarafından
Bide çok pahalılar bence gerek yok canım
tarafından
Evet baya yüksek fiyatları kullanmazsa yazik
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Benim bebeğim kolik bebekti sallanmaktan ziyade titreşimi gaz ve kakada çok işime yaradı hani ilk aylarda kaka yapamadığı zaman anakucagina koydum titreşimini açtım bebeğim hep onda kaka yaptı rahatladı o yüzden saklıyorum ikinci olursa diye 
tarafından
Bende kararsız kaldım kızımın gaz sorunu yoktu gece de desteksiz uyudu hep sadece gündüz oda ilk 6 ay salladım şimdi kızım 21 aylık olucak kardeşi dogunca bebekle kolaylık olur mu diye kararsızım bide sevmeme ihtimali var tabi
(1,862 puan) tarafından
Yani onu ikinci çocuk olmadan bilemezsin elinde varsa sakla bence ne olur olmaz belki kolik bir bebek olur hiç belli olmaz canım ihtimale karşı sakla bence
tarafından
Evde elektrikli olandan yok almayı düşünüyorum
(1,862 puan) tarafından
O zaman canım bebeğin doğsun hani duruma göre hareket et bence belki sakin bir bebek olur ihtiyacı olmaz zaten her bebek sevmiyor anakucagini
tarafından
Aynen bir bakayım bebeğin durumuna
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Ben kullandım ilk oğlumda da kullandım çok işe yarıyor 
tarafından
Kızım normalinde de pek durmadı sevmeme ihtimali de var kararsız kaldım :)
(7,444 puan) tarafından
4moms hediye gelmişti oğlumda onu kullandım valla aslında kurtarıcı baya baya en kötü satarsın ama kullanır yeni doğan döneminde zaten 6 ay kullanılıyor  :)
tarafından
Bir düşüneyim canım olmadi alırım
(7,444 puan) tarafından
Düşün canım
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Valla ayakta sallamak yerine iyi oluyor bence ama yenidoğan döneminde sadece bir yaşına kadar ancak kullanılır sonra durmaz ama tabi ki çocuk eğlence için oturur oyalanır iyi olur alabiliyorsan al tabiki ama elzem değil. Misal benim 2 . Bebem olsa babam falan sana bundan hediye alıyım mı dese aşırı sevinirim
tarafından
Alabilirim ama kızım mesela normalinde de pek durmazdi rahat yatmayı seviyordu kararsız kaldım alıp denesem mi boşa oara mi bilemedim :)
(1,787 puan) tarafından
Bence yenidoğan döneminden alışırsa yatar ancak
tarafından
Bilemiyorum canim her bebek farklı olunca şöyle olur diye net bişey dusunemiyorum
0 oy
(710 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben pillisini aldım pil biter diye de pil şarj aleti aldım bittikçe ordan dolduryordum  elektiriklisini sevmedim çok karsamba duruyordu ben memnundum banyoya bile giremez olmuayum çocuk yatağa koydum mu uyaniyordu en aİndan bu sürekli salladigi için bı nebze işimi gorebiliyordum ben yemek yapamaz olmuştum slingle yapıyordum ama ondada korkarak yağ sicraya ak falan diye bu iyi oldu bana 
tarafından
Kızım faktörü de var gidip kaldırmaya çalışır falan diye de çekiniyorum acikcasi
(710 puan) tarafından
Benim de öyleydi aralarında 16 ay var onu bindirdiqimde gelip düğmesini kapatıyordu :) yada kendi binmeye caliayoreu o biraz zorlu bjr süreç gerçi :)
tarafından
Ay o yüzden bende biraz suphedeyim :)
0 oy
(11,162 puan) tarafından
Her bebek sakın değil bence sakın bebeklere yarar kızımı haldir huldur hamakta ve eski usul salıncakta salladım ben o falan kesmedi beni
tarafından
İşte bebek farkı olunca ya sevmezse boşuna evde kalabalık olsunda istemiyorum
(11,162 puan) tarafından
Ben kısa süreli kullanılacak eşyaları gereksiz ve para tuzağı olarak görüyorum canim
tarafından
Bende canım ya evde zaten herşey fazlalık geliyor gozume
(11,162 puan) tarafından
O zaman hiç alma bence canım eğer zorlanirsan bi alım bakim dersin
tarafından
Bir bakayım dogsunda canim
0 oy
(978 puan) tarafından
Birkac ay kullanacaginizi dusunerek alin.ilk ay zaten ten temasi istiycek sonra azcik uykular baslayinca koyabilirsiniz ama yine sizin kucaginizi ister.donmeye basladiktan sonrada baglasan durmaz zaten iter kendini kalkcam diye ugrasir.ben almadim o yuzden.puseti anakucagi gibi kullandik 3 aylik olcak simdi.bazen bi saat duruyo bazen 1 dk durmuyo bebekler yonetiyo herseyi.esya kalabaligina bence gerek yok.etkinlik istiyo cunku daha simdiden.evirip ceviriyorum yuzustu yatiyo sabah aksam altacmanin uzerinde altini havalandiriyorum.oyunhalisina bakmaya basladi artik.degisik degisik seyler istiyo yani.maddiyatin iyiyse gunde bi saat olsun isime yarasa yeter diyosan al tabiki bizde cok heveslenmistik gebeyken.ama iyiki almamisim.simdi disari cikartiyorum uyuyo disarda gelince dus bol bol emme 10u bulmuyo uyumasi.ama evde vakit gecirince 12yi geciyo.
tarafından
Canım şükür durumum iyi alırım almasına ama evde eşya kalabalığı istemiyrium kızımın salondaki beşiğini bile attım gerek yok diye şimdi çokda iş görmüyorsa boşa almak istemem çok teşekkür ederim detaylı anlattığın icin
0 oy
(3,830 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ayy bana hediye geldi dur resimlerini atayım elektrikli olanı oğlum hiç sevmemişti ama titreşimli olanı 6 aya kadar kullandım. Kısa sürede olsa 6 ay çok işimi gördü 
tarafından
Sağol canım alırsam titreşimli alayım o zaman
(3,830 puan) tarafından
Bir de titreşimden dolayı mı bilmiyorum ama içindeyken inanılmaz gaz ve kaka yapardı
tarafından
Kızım rahat bırakıe mi işte onu bilmiyorum
0 oy
(3,000 puan) tarafından
Ben tiny love kullandım elektrikli değil ama pilli şuan 30 aylik hala oturuyor üstüne bir bak derim valla yürüyen kadar büyük kurtarıcı oldu bana mutfak banyo her yere taşıdım büyük rahatlik
tarafından
Sağol canım kararsızım alayım olmadı
(3,000 puan) tarafından
Sende bir tane daha olduğu için oda oturmak isteyecektir ağırlık kaldıracak birsey bak bence oda ona yatmak oturmak isteyecektir elektrik olayi diğer hareketli olan için sıkıntılı fiş den dolayı.
tarafından
Doğru söylüyorsun canım
0 oy
(310 puan) tarafından
Valla ben 4 ay öyle rahat ettim ki misafirliğe giderken bile eşimle götürüyorum dskkskskdj  kızım birtek onda uyuyodu  çok rahat ve kullanışlı kesinlikle tavsiye ederim 
tarafından
Anladım canım sağol bir düşüneyim
0 oy
(2,670 puan) tarafından
Öyle bir sormuşsun ki annelerimiz bizleri elektrikli anakucagiyla mi büyüttü dedim içimden :D gerçekten doğru ihtiyaçlar belirle kendine. Bunlar gerçekten sırf harcama yapılsın diye üretilmiş şeyler :)
tarafından
Bende zaten bu yüzden ikilemdeyim ya :) tek başıma bakıyorum şu ara eşim de gece geç geliyor faydalı biseyde konfor saglikcaksa düşüneyim dedim
0 oy
(3,000 puan) tarafından

Ben tam olarak bunu kullandım 30 aylik hala evde oturuyor kızım oynuyor ben alırken bu fiyatlarda değildi tabi temiz bulursan 2. El de bakabilirsin.

image

tarafından
Kızım acaba rahatsız eder mi yanları da çok müsait düşmeye
(3,000 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Degil o aynı zamanda besik konumunda kullanılıyor sonra buyume donemi koltuk gibi resimdeki şekli alıyor ilk ek gida doneminde de tadimlari da bunda yaptırıyordum ben
0 oy
tarafından
Sallamaya alıştırmayin bence sonra biraktirmasi zor oluyor 
tarafından
Kızımı gece hiç alistirmadim gündüz de birkaç ay sallanmistim sallanmaya alışır dimi doğal olarak
0 oy
(12,891 puan) tarafından

Sakın alma derim kızım hiç sevmedi oğlum da 1 aylıkken kullandık 2.5 aylıkken kendini kaydırmaya başladı kullanmadık kaldı öyle geçen ayda sattık :)

tarafından
Kızım da pek durmuyordu boşa da almak istemiyorum aslında sevmeme ihtimali de var

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 1,162 göst.
0 oy
10 cevap 229 göst.
0 oy
4 cevap 192 göst.
0 oy
10 cevap 179 göst.

378,279 soru

11,322,234 cevap

34,768 kullanıcı