0 oy
1,158 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,390 puan) tarafından
Kızlar bebeğim çarşafta sallanmaya çok seviyor hemen uyuyor. Acaba hamak beşik mi alsam, elektrikli kendi sallanan ana kucağı tarzı beşiklerden mi? Kullanan varsa fikir verebilir mi? 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hamak beşik daha uzun ömürlü bence 
(1,390 puan) tarafından
Orası öyle canım. Ama hani elektrikli kendi sallıcak ya rahat olacak ondan kararsız kaldım
tarafından
Yirn de sen bilirsin canım
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben elektirikli kullanıyorum canım Cok rahat 

(1,390 puan) tarafından
Hangi marka Rahimecim? Sağa sola sallananlar var, ileri geri sallanankar var arada kaldım
tarafından
İleri geri sallanan var canım bende sleeper emeklidir kendisi
(1,390 puan) tarafından
Tamam canım bir bakayım bende :)
0 oy
(386 puan) tarafından
Ya bizimde hamak beşik var ama elde sallanma gibi olmuyor yani oğlum ikisini ayırt ediyor malesef. Elde duruyor hamakta ağlıyor. Ve 5 aylıkken atmaya başladı kendini hamaktan. Şuan 6 buçuk aylık olduk kaldırdım ortadan 
(1,390 puan) tarafından
Hımm anladım canım o zaman pek işe yaramaz  desene :/
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Ben elektrikli beşik kullanıyorum canım çok rahat.ve kendimde bir okadar rahat ettim huzura erdim resmen 
(1,390 puan) tarafından
Markası nedir canım? Ben de ererim inşallah :))
(3,078 puan) tarafından
Baby max canım. Takıyorum fişe sallanıyor kendisi hız ayarı zaman ayarı var müziği bile var çok iyi .diğer beşiklerden almadığıma okadar mutluyum ki
(1,390 puan) tarafından
Bi bakayım canım sağol
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Ben kendim sallıyorum ana kucagında   ve orda uyuyor  şuan aklı  olsaydı elektrikli  alırdım  hemde  işimi yapardım  rahat ederdim biraz
(1,390 puan) tarafından
Bana da ana kucağı hediye geldi ama dediğin gibi salla salla başından ayrılamıyorum. Letgodan fln 2. El uygun bişry alıcam bende alırsam. Sıfırlar çok pahalı

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 225 göst.
0 oy
10 cevap 393 göst.
30 Ağustos 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 243 göst.
2 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 284 göst.
6 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu