0 oy
707 göst.
Diğer kategorisinde (1,215 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Annişler ben atanamayan 30 yaşında bi öğretmenim. Bi kac koleje ve dershaneye başvurmuştum bu yıl. Oglan da büyüdü 18 aylik artk çalışırım dedim.

Etüt merkezlerinden biri aradı perşembe-cuma-cumartesi-pazar haftanin 4 günü 5er saat derse giricem.

9 bintlye anlaştık saat başına anlaştık.  Akmasa da damlar. Nerdeyse 2 yil oldu ders vermeyeli cok heyecanlandim. Ayt -Tyt dersleri anlaticam. Çok mutlu oldum paylaşmak istedim.

Atanamayan bütün herkes inşallah atanır ❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

19 Cevaplar

0 oy
(8,975 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Çok mutlu oldum senin adına bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum demiş Hz. Ali öğretmenlik çok güzel kutsal bişey bence hayırlısı olsun inşallah hakkında 
(1,215 puan) tarafından
Canim benim cok teşekkür ederim allah razi olsun ☺️
-Reklam-
0 oy
(970 puan) tarafından
hayırlı olsun .. böle emek verip senelece bekleyen ne kadar insan varsa inşallah herkezin istediği olur 
(1,215 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim
0 oy
(1,805 puan) tarafından
Hayırlı olsun ☺️
(1,215 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim bebişim ☺️
(1,805 puan) tarafından
Heyecanın mutluluğun beni de mutlu etti canım herşey çok güzel olır inşallah ☺️❤️
0 oy
tarafından
Maaşı çok az degil mi asgari ücret bile değil
tarafından
Arkadaslar siz cidden niye anlamak istemiyorsunuz ben zaten acıktan okuyorum liseyi bitirdim üniversiteye hazırlanıyorum inşallah astsubay yada polis olma gibi Bi hayalim var ama destek olacak kimsem yok evlenim Bi eşim olsun bana destek olsun okursun istiyorum ama sizler sadece yorum yapan degil bütün herkes sadece benim evlenmek istediğimi anlıyor
(4,085 puan) tarafından
Kis okuyup napcan bosver. zengin koca bul kapida kuyruk var zaten kapidan burnunu uzatabilirsen gorecen . Biz okuduk hamd olsun altin bilezik kolumda meslegim var.
tarafından
Mesleğin ne acaba egon gibi yüksek Bi meslek mi
(4,085 puan) tarafından
Yo ogretmenim. Egosuz bir meslek. Ama meslek. Zengin koca avina cikip bo.ka saplanip anamin evine geri donup ardindan yasli amcalarla kurtulus yolu arayacak bir meslek degil. Arti meslegimi yapmiyorum bankaciyim bankada calisiyirdum.  Suan sigorta acentem var evden calisiyorum hamd olsun aylik ortalama 70 bin 80 bin gelirim var cokaukur
(10,230 puan) tarafından
Akıllıyım ben merake etme senin yaşında meslekte 2. Yılımdı. Şu an her ayın 15inde maaşım yatıyor elhamdülillah. 36 yaşıma gireceğim birçok hayalimi kendi emeğim ile gerçekleştirdim. Kimseye değil kendime yasladım ben sırtımı. İki lafından biri koca. Okuyacaksın,okursun sen bu kafayla.
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım. Darısı iş bekleyen diğer arkadaşlara 
(1,215 puan) tarafından
Amin inşallah canim ❤️
0 oy
(4,085 puan) tarafından

Hayirli olsun bende birkac kez giittim görusmeye o donemler dersaneler vardi. 450 tl demisti maas:) sanirim 1100 civari biseydi o sira asgari ucret. Felsefe ogretmenligi sonra bankaya attim kendimi en azindan kurumsal diye. Aonra bankacilik yapisti ustume meslek

(9,503 puan) tarafından
Bende merkez bankasında çalışacaktım aktif bank ***** gibi reddetmek zorunda kaldım çok pişmanım Şuan
(4,085 puan) tarafından
Ovv baya guzel firsat kacmis
(1,211 puan) tarafından
Ben kızımı 2 aylıkken kaynanama bıraktım çalışıyorum maalesef
(1,211 puan) tarafından
Maalesef dicek durum yok aslında çalışmak güzel de kızımdan ayrı zor oluyor
(4,085 puan) tarafından
Nasip beni de nalet bir subeye verdiler evlenmeden 7 ay once.  Yetki alacaktim yetki almak icn gittim aslinda. Ama oyle berbat bi subeydi ki tum herkes gisedekilere yuklenip. Herkes keyfinde biri  sohbette digeri selfi cekinme derdinde oburu baska biseler yapio . Biz gise yetkili yardimcisiydik bise. Operasyon yonetmeni ekrani. Breysel bankaclil yetkilisi ekrani ticari bankacilik yetkili ekrani falan tum subenin herkesin ekran yetkilerini tanimlattirdilar herkesin isini biz yapiyoruz  kiytirik kenar kuytu sube de degil istanbul bagdat caddesinde bi sube yani musteriler de kallavi zengin insanlar unluler fakanda vardi mesela besiktasin maas odemelei falan futbol basketbol voleybol klupleri. Kredi kullanim  maas odemeleri hesaba aktarimi ticari bankacilik tum islemleri  breyseller zaten allahlik ikisi de anca kicini acip kikirdemeyi bilio. gise islemleri zaten bizim isimiz.   Herkes. Cikiyor saat 6 da biz isiklari kapatip 9 bucuga kadar subedeyiz kendi islerimizi bitirip breysel ve ticarinin islerimi yapiyoruz.  Onlara onaya dusuyor . Sabah gelip kntrl edip onayliyorlar.   Gelen gdio gelen gdio giseye eleman dayanmius. Neyse ik beni baska yere vermedi cunku ben yetki almak ivin gittim . Bi 4 ay kadar gisede kalip sonra anakasa yetkilisi olacaktim. Ben yetki falan istemiyorum evlenir evlenmez istifa ediyorum dedim.
Benim istifa ettigim gun. Subede giseci yoktu benim yanimdaki iki kisi de ayni gun istifa etti. Operasyon yinetmeni ve ticari bankaciliktan biriyle samimiydi ikisi giseye oturup kasa actilar . Dusun subedeki rezilligi sefilligi.

Nasip o ki benden iki ay sonra o subeyi kapatmislar cunku gelen maksimum bir hafta dayaniyor ik ya ya tayin istegi yada. İstifa ile gidiyor. İk. Personel yolluyor bir hafta sonra istifa. . Oyle oyle. Artik subedeki rezilligi ortbas edemediler demekki sube kapatilmis personelleri basla baska sunelere dagitilmis. Ben istfa etmeyip iki ay daha sabredebilseydim. Sansa kadere baska yere zaten duscektim o nalet yerden kurtulacaktim. Ama iste nerden bilebilirmki biyle bir imkan dogacagini. Olan oldu istifami etmistim
0 oy
tarafından
Fiyat normal mi anlamadım valla 
(1,215 puan) tarafından
Ders saati olarak bakarsan normal malesef özel sektor öğretmenliği böyle bi şey
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Çok sevindim senin adına.  Hayırlı olsun . Branşın ne canım? 

Etüt merkezleri bilgilerin üstünden geçmek için harika bir yer. İnşallah bilgilerini tazelersin daha hayırlı kapılar açar Rabbim
(1,215 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim bitanem ❤️ branşım sosyal bilgiler aslında ama ben tarih derslerine gircem
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım hayırlı olsun.

Hem para kazanır hem bilgilerini tazelersin
(1,215 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım aynen oyle
0 oy
(3,000 puan) tarafından
Tebrik ederim 
0 oy
(48,498 puan) tarafından
hayırlı olsun insallah atandım postunuda goruruz
(1,215 puan) tarafından
Ahhh nerde o günler yaaa!
0 oy
(892 puan) tarafından
Emek hırsızları 9000 mi ayıp ya öğretmene asgari ücreti bile çok görmüşler, hocam atanmaya çalış 
(1,215 puan) tarafından
Ahhh bitanem keske atanabilsem keşke. Ozel sektorde durumlar boyle malesef
0 oy
tarafından
Maasi cok az ya
(1,215 puan) tarafından
Malesef ozel sektorde öğretmenlik böyle bi şey :(
0 oy
(10,230 puan) tarafından
Hayırlı olsun hocam, saate göre ücret makul. Haftada 5 gün tam çalışan devlet öğretmeni 24 kazanıyor. 8-15.30 mesaide varsa ek ders alıyor. Boş yorumlara itimat etmeyin. Hayırlısı ile inşallah atanırsınız branşınız nedir?
(1,215 puan) tarafından
Ay canim cok teşekkür ederim cok sagol. Branşım tarih atamasi en düşüklerden malesef.
(10,230 puan) tarafından
Öyle demeyin bir anda nasip olur. Alanınızda tabi ki çok iyisinizdir ama bu çalışma emin olun alanda da ileriye taşıyacaktır sizi. Hiç ümidi olmayıp atanan tarihçi dershane öğretmeni arkadaşım var. Ben de keza edebiyat öğretmeniyim benim de zamanında ümidim yoktu. Dershanede aktif çalışmak alan sınavında çok işime yaradı. Çalışmak insanı mod olarak da yükseltiyor
0 oy
(4,092 puan) tarafından
Hadi Allah utandırmasın hocam :))
(1,215 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım: )
0 oy
(143 puan) tarafından
Ay kızlar sınıf öğretmeni varsa aranızda inşallah atanıp kadrolu gelip oğlumun öğretmeni olursunuz :) 
(1,215 puan) tarafından
Sinif öğretmenligi okumayı cok istedim ama puanim yetmemisti. Bende tarih öğretmeni oldum napalim belki lisede oglunun öğretmeni olurum kim bilir :) ❤️
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Branş nedir canım bende çok istiyorum ama bebeğim 2 aylik henüz:/
(1,215 puan) tarafından
Ayyy daha minnacik yerim onu ben. Branşim sosyal bilgiler ve tarih tatlim.
0 oy
tarafından
Sevindim senin adına canım hayırlısı olsun Rabbım bol bereketli kazançlar versin 
(1,215 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim canım
0 oy
(2,035 puan) tarafından
Hayırlı olsun hocam hangi branş bende başvurdum dönüş olmadı bekliyorum öğle nasip 
(1,215 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim bana da uzun sure dönüş olmamıştı hic moralini bozma okul acildi aramazlar diyodum daha bugun aradılar.
(2,035 puan) tarafından
Teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 270 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde asllyd (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
0 oy
1 cevap 69 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Sydatur74 (202 puan) tarafından soruldu
+1 oy