0 oy
180 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,840 puan) tarafından
Kızlar 3 yaşinda kızım var elimizden hiç bişey yemiyo kimseyi öpmüyo beni bile sarılırken arkasini dönüyor herkese kokuyosunuz diyo elimiz agzina gelince tükürüp ağzını siliyo 1 aya yakındır böyle bı huy edindi sizce neden yapıyodur ya doktora götürsem mi acaba kızlar canım çok sıkılıyor böyle yapmasına 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Uffd agzı kokan pislik biri öpmüş travma olmuş cocukta 
(1,840 puan) tarafından
Bilmiyorum ki öyle biri de yok ama
(1,840 puan) tarafından
Kolay kolay kimseye öptürmem çünkü
tarafından
Bılmem, bır de mesela sen ıgrenıyosan bıır opunce sendne gormus olabılır
(1,840 puan) tarafından
Olabilir ben fazla öpulmesini sevmiyorum çünkü
-Reklam-
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Sen çok titiz misin? Öpmesi için zorlamayın sakın siz bile olsanız. Şimdilik doktorluk bişi yok bence üstüne gitmeyin kararlarına saygı gösterin bi süre izleyin. Uzun sürer takıntı olursa yardım alın bence
(1,840 puan) tarafından
Bide böyle deneyelim bakalım canım sağol
(1,840 puan) tarafından
Kızım konusunda evet titizim maalesef
(11,038 puan) tarafından
İşte kendince seni taklit ediyor o zaman. Arada sal biraz, öpme konusu başka bi olay ama diğer şeylerde azcık genişlik göster bakalım sonra ne olcak. Zorlamayın ama asıl olay o. Akışına bırak
(1,840 puan) tarafından
Rahat birakicam bakalım ne olacak inşallah düzelir
(14,045 puan) tarafından
Ne kadar nasil titizsin mesela :) merak ettim senimi ornek aliyorki
0 oy
(571 puan) tarafından
Benim kizimda bir benden yiyor,benim opmeme müsade eder ama inadı tuttumu bazen kaçar.Babasina bile düzgün konuşmaz,sevmesine izin vermez.Herkesden kaçıyor ama utaniyorda değişik hal aldı.Ama bu durum illaki geçicidir diyorum çünkü kardeşlerinide kıskanıyor 
(1,840 puan) tarafından
Benden de yemiyo çatalla ver diyo elimden yemiyo bana sarılır sadece diğerlerine sırtını dönüp sarılmasina izin verir utanmıyor tiksiniyo benim maalesef umarım geçicidir yaa çok yoruldum böyle davranmasindan
(571 puan) tarafından
Geçicidir duymuştum sizi çocuğunuz gibi tavır sergileyenler var .Oda alışır sizi anlatın birseyler ona doğruyu veya yanlısı.Suan anlamada bile zamanla sizin yönlendirdiginiz şekilde değişir davranislari
0 oy
(684 puan) tarafından
Benim kızımda aynısını eli kirlensin kıyamet kopar ben öpeyim siliyor ve agöuyıru
0 oy
(1,947 puan) tarafından
Benim oğlumda 3 yaşında 1 aydır yanaklarını optugumde hemen siliyor eliyle
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Benim oğlum 3 bucuk ağzı kokanlara erkeklere opturmuz  hepsini koku pis diye kovuyor çığlık atıyor:D duşa girmek istiyor babası işten gelince git duşa gir koku pis diyor :) bence normal

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 450 göst.
+1 oy
5 cevap 137 göst.
26 Ekim 2023 Aile kategorisinde Nisan KC (4,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 103 göst.
6 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Birdilektut (1,290 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Syma (700 puan) tarafından soruldu