0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Şuan için kliniğe gidiyorum anlaşmalı olduğu iki hastane var birinde 13 bin birinde 15 bin sezeryan ve doktor + 10 bin alıyor yani bana yaklaşık 25 30 bine gelicek direk gidip hastaneden sezeryan için gün almak mı mmantikli yani yine özel sonuçta birde ekstradan para vermek çok mantıklı gelmiyor bana sanki 

12 Cevaplar

0 oy
(7,447 puan) tarafından
Vermem tabiki hastane daha mantıklı 
tarafından
Antep canım
(7,447 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım benim inşallah gönlüne göre olur herşey
tarafından
Allah razı olsun ❤️
(37 puan) tarafından
Hangi Dr a gidiyorsun adı ne
tarafından
Ömer dai pregna klinikte
-Reklam-
0 oy
(119,338 puan) tarafından
keyfi sezeryanmi yoksa istek mi
tarafından
Mecburi canım ilki sezeryan arada bir buçuk sene var en az üç yıl olmaliymis
(119,338 puan) tarafından
hee o zaman paeayi dusunme saglik onemli durum varki ozele gidiyon üce bese bakma sne onemlisin haa deseydinki yok korkuyom keyfi diye o zaman baskaydi
tarafından
Yok canım ya kızımda herşey normaldi eşi ayrıldı normal beklerken acil sezeryan oldum gece şimdi de arası az diye mecbur sezeryan bide devlete gitmek istemiyorum zaten sevmiyorum bide hatırlarsan bana nerdeyse sapasağlam bebegi aldıracaklardi bidaha nasıl güvenirim asla
0 oy
tarafından
Neden özel de dogummu istiyorsun öyle mi gerek gördüler 
tarafından
Devlete gitmem ya yani diğer şehirleri bilmem de burda Suriyelilerden hastanlerde yer yok
tarafından
Ha canım ben yozgattayim mesela çok güzel devlette doğumum oldu çok temiz titiz davranildi banada bebeğime de
tarafından
Yok yavrum ya ben zaten sevmiyorum devlet hastanesi bide sapasağlam bebegi aldıracaklardi yani hayatta güvenmem zaten özele giderim de ayrıca doktora para ödemek konusunda kararsizim
tarafından
Anladım canım bilmiyom hiç denk gelmedim öyle bişeye ama okdar para veremem açıkçası ben çıkaramam hemen
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Yani bence de artı olarak doktora para vermeye gerek yok,önemli olan tabiki özelde olsa insanlık ama neticede yine özel hastane ve mualemesi ona göre olur doktorları ona göre iyidir eger güvendiğin hastane varsa bence direk ona git 
tarafından
Bende öyle düşünüyorum birkaç hafta önce gidip kafama göre bir doktor bulayım özelde yine özel sonuçta bişey değişmez bencede
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Sen Antep'teydin demi canım hangi hastanelerden fiyat aldın. ek doktor ücretiyle de çok fazlaymış ya bende kliniğe gidiyorum doğum nasıl nerde yapacağım kafam çok karışık
tarafından
Kızımda kemal bayındır da doğurdum doktoru da çok seviyordum ama ayrılmış o zaman 6 bindi bir buçuk yıl önce şimdi pregna klinik Ömer daiye gidiyorum Sanko va Liv Hastanesi'nin fiyatı bunlar doktora da artı 10 bin istiyor işte bende çok kararsızım gidip özelden bir doktordan gün alırım bence en azından 10 bin daha vermem
(1,296 puan) tarafından
Haklısın benim doktor da kemal bayındır ve Sanko ile anlaşmaliymis ama dediğin gibi ekstra ücret vermek gerekiyor onun yerine bende Sanko da başka bir doktora gideyim diyorum yoksa kendi doktorumdan çok memnunum aslında ama işte o kadar para vermek istemiyorum
tarafından
Bende ya bende sankoya gidicem sanırım kemal bayındır iyi ama ben sezeryandan sonra hastanenin hijyenini çok beğenmedim Antalya'da özel hasten çok temizdi saatlik gelip temizliyorladi bu defa sankoya giderim
0 oy
tarafından
Vermem yaa giderim başka hastane bakarım gene vermem 
tarafından
Doktor zaten hastanede değil
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Hastanedeki diğer doktorları da araştır, doğuma en geç 2 ay kala o doktora muayene olmaya git ve onunla devam et. Hastaneden gün almak daha mantıklı eğer ki doktorlar iyiyse
tarafından
Bende öyle düşünüyorum ama işte neler yaptılar güven sorunu yaşıyorum suan gittiğim doktor sayesinde bebeğim hayatta
(11,076 puan) tarafından
O da doğru.. Gerçekten işinin ehliyse ve durumun müsaitse verilir o para. Ama durum yoksa doğum için gidilir hastaneye
tarafından
Durumum müsait şükür
0 oy
(5,654 puan) tarafından
Deli misin ne gerek var ekstra 10 bin vermeye. Bende özelde doğum yaptım gayet ilgili ve güzel yapıyorlar işlerini o parayı onlara vereceğine bebeğinin ihtiyaçlarını alırsın 
tarafından
Kuzum ya ben bebek konusunda çok şey yasattiklari için doktorlar konusunda biraz güven sorunu yaşıyorum şuan ama sonuçta sezeryan yani diyorum direk hastaneye gideyim
(5,654 puan) tarafından
Haklısın canım ama yinede gerek yok ya illaki vardır işini iyi yapan başka doktorlar Antep te özel hastaneleri araştır bence
tarafından
Özele gidicem zaten de bir bakayım ben
(5,654 puan) tarafından
Aynen biraz daha araştır
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Zenginden bu para senin için önemsiz bir miktarda ver gitsin ama diğer türlü üniversite hastaneleri çok iyi ben beğeniyorum bedava hem
tarafından
Yok Allah korusun bidaha adım atmam sapasağlam bebegi aldıracaklardi bana üniversite de parayi verceek durumum var ama boşuna da vermek saçma olur diye düşünüyorum yani kafam karışık
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Valla on bin fazla. İki üç bine okey ama üstü da fazla. Alternatif olmasa verilir de hastanede zaten varmış gerek yok bence 
tarafından
Bencede direk gidip hastanede olmak daha uygun
0 oy
(779 puan) tarafından
Ben kontroller her şey dahil sezeryan dogum için 32500 TL lik paket aldım..yani 25 bin falan özel için uygun arastirdiklarima gore
tarafından
Hastanelerde 10 15 bin arası aslında ama aylık muayene ücretim 1000 TL yani o fiyata geliyor zaten

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 550 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 769 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Aysedem (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 419 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ecrinsu (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 336 göst.