0 oy
227 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (684 puan) tarafından
Allah'ım bir önceki postta yorumları okudum sanırım bende var bütün belirtilerin hepsi var bende deliricem ya ben napcam şimdi böyle şuan doktora gidemem ama 1 ay içinde gidicem 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ağlamak yerine doktora gidip tedaviye başlayacaksın. 
(684 puan) tarafından
Bunu biliyorum zaten
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Doktora git canım rahatsizlik ciddi bir şey değil basit bildikten sonra hiçbir şey olmaz ama depresyona girmemek için bolca dışarıya çık aktivite yap evde boş durma
(15,212 puan) tarafından
Sever kız sana helal olsun . Seni sevmem ama resmen teşhis koydun. Sengulden önce belirtileri farkedip söyledin. Belki bipolar değildir ama sen belirtileri farkettin
(1,763 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :)
(684 puan) tarafından
Ya ben de tam olarak neyim olduğunu bilmiyorum ama buraya yazınca insanlar tuhaf tuhaf şeyler söyleyince bende oyleyim sandım
(15,212 puan) tarafından
Kız öyle değilsindir inşallah. Şüphen varsa git yine de doktora
(684 puan) tarafından
Gidicem inşallah
0 oy
tarafından
Kendinize teşhis koymayın doktora gidin 
(684 puan) tarafından
En kısa zamanda
tarafından
Sürekli evdeyseniz ondan da olabilir sinirleriniz bozulmuştur. Benim de iki bebeğim var çıkmaya çıkmaya kaygı bozukluğu yaşıyorum. Dışarı yalnız çıkmak istemiyorum kendimi güvende hissetmiyorum her an zarar görecekmişim gibi geliyor. Gerçekten evden çıkmamak tüm pskolojik hastalıkları tetikliyor
(684 puan) tarafından
Ben yoruldum artık inanki
0 oy
(3,686 puan) tarafından
Bipolar öyle basit bir hastalık değil. Kendi kendinize hastalık tanısı koymayın. Bir önceki postunuzdaki yorumları okudum sanki soğuk algınlığı gibi anlatmışlar. Gün içinde duygu değişimi demek depresyonu gösterir. Manik dönemde hayatında hiç olmadığın kadar enerjik olursun yani yemek yeme uyuma gibi ihtiyaç olan şeylere ihtiyaç duymazsın. Üşümez canın yanmaz yani bir süper kahraman gibi olursun bu durum bir süre devam eder. Sonra deoresyon durumu başlar depresyonda da yataktan çıkamazsın hatta özbakım ihtiyaçlarını dahi karşılayacak halin enerjin olmaz. Düşüncelerin değişir sanrılar başlar kendini peygamber ilan edecek hale gelirsin. SENİN Kİ BASİT BİR DUYGU DEĞİŞİM BOZUKLUĞU STRESLE BAŞEDEME HALİ. Hemşireyim yan dalım psikoloji. 
(684 puan) tarafından
Allah razı olsun vallaha senden diğerlerine dediklerine göre ben de kendime teşhis koydum
(3,686 puan) tarafından
Allah cümlemizden razı olsun. Kardeşim bir nefes al. Gün içinde değişen ruh hali sıkıntı stres ile başedemeyip duygu durum bozukluğudur yani basit nefes egzersizleri ile bile düzelir. Sadece stres ile başetmeyi öğren ya da dr basit bir antidepresan yazar. Kesinlikle manik depresif yani bipolar değilsin. Psikiyatrik hastalar en başta hasta olduklarını kabul etmezler onları en yakınları zorla dra götürür. :)
(684 puan) tarafından
Yok ben kabul ediyorum da hastalığım ne onu çözemedim. :)))

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 181 göst.
13 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sengul81 (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 151 göst.
0 oy
2 cevap 219 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Omerim (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
17 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Omerim (18 puan) tarafından soruldu

379,874 soru

11,371,768 cevap

34,854 kullanıcı

...