0 oy
1,103 göst.
Diğer kategorisinde (54 puan) tarafından
O kadar sorun yaşadık eşimle Allah benim belamı versin yapamiyorm kendime lanet ediyorum artk bosaniyoruz ve ben evimden ayrılmak istemiyorum. Önceki poslarima bakarsanız anlarsınız. Olmuyor içim el vermiyor eşimi seviyorum ama ne yapaym ne yapmam lazım. Allah için ne yapsam da içim ferahlasa. Yalvarmak kaldı geriye herşeyi çiğneyip yalvarmak kaldı rezil olcam, o suyluydu dicekler sizce buna değer mi. Yuvamı gerçekten de yikmali miyim. O çok net çok kararlı . Ve hiç ona gel barisalm diye yalvarmadm bugüne kadar hep başımı dik tuttum hiç ayriliktan korktuğunu dile getirmedm. Oda sucluydu bende benim ne yapmam lazım lütfen 

25 Cevaplar

0 oy
(7,820 puan) tarafından
Bacım adam seni boşadı zaten bunun dönüşü yok ki 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Resmi olarak boşanma biraz kafanı toparla birkaç ay ailenin yanında dur. Su akar yolunu bulur. Kadere inanan kederden emin olur. Allah'a sığın Allah yardımcın olsun 
0 oy
(13,868 puan) tarafından
Yani eleştirmek değil ama zorlamanın ne anlamı var şöyle üstün körü baktım postlarına  öyle aman aman mutlu bir evliliğinde yokmuş adamın senden bunca yıla rağmen çocuk istememesi bile bir tuhaf ve bu kadar sorunlu bir evliliği kurtaralım dersen günün birinde bu kararı tekrar alacaksın ve belki de o zaman çocukların olmuş olacak hayatın daha da zor olacak iyi düşün gerçekten eşin uğruna bu kadar çabalamaya değer mi 
0 oy
(1,080 puan) tarafından
Bak canımın içi kimse boşanmak için evlenmez. Ayrıl barış durumları olmuş aranizda, yanlış anlama ama çocuk değil iki yetişkin insansınız sonuçta...

Oturup konuşup bu konuları konusabilirdiniz. 

Seni yadirgamiyorum. Belki çok direndin. Birşeyler yoluna girsin diye. Çaba gosterdin. Şu anda evliliğin düzenin bozulmasın istiyorsun. Haklısın! 

Ama bazı şeyler yoluna girmiyorsa bu senin suçun değil.Evlililk iki kişi arasında olur.

Vicdanen bitmesin istiyorsun.Emek verdin çünkü yine Haklısın! 

Biliyor musun? Bazen olmayınca olmuyor. Seni korkutan şey ayrılık mı yalnızlık mı iyi düşün. 

Yalnızlık seni korkutuyorsa böyle de yalnızsın.

Evlisin ama eşin anlamıyor seni, hangisi daha zor 

Hani demem o ki! Kendini yıpratma içinde birşeyler bittiyse herşeyin hesabını yaptıysan. Bazen gitmek gerekir. Susmak gerekir. Çünkü insan kendini bile bile ateşe atamaz. Atabilir misin.

Hani birşeyler bittikten sonra pişman olacaksa o olsun.gercekten seni seviyorsa ki bitmesine izin vermez insan çırpınır durur.

Akışına bırak bazı şeyleri belki böyle hayırlıdır.bilemezsin!  

Doğru kararı vereceğine inanıyorum.:,-):-)
0 oy
(9,947 puan) tarafından
O kadar şanslısın ki farkında bile değilsin..

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,784 göst.
8 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde malefiz bebek (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,653 göst.
24 Ocak 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 765 göst.
20 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,207 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 720 göst.