0 oy
416 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gelin sohbet edelim kızlar .Benim çocukluğum adanada geçti adanada oturanlar bilir müstakil evler mahalle kültürü sabahtan akşama kadar dışarda oynardım ip atlama saklambaç 7 taş tasolar bilye bile oynardık erkek oyunlarını ne var ne yok aklınıza gelebilecek bütün oyunları doya doya oynadım.okuldada aynı şekilde dolu dolu geçti herşey.sonrs 14 yasında elazıga tasindik pek sevemedim hayatim cok kotu gecti vs su yasima geldim sunu farkettim o kadar çile sorun yasamama rağmen psikolojim çok güzel bunu çocukluğuma bağlıyorum benliğimde mutluluk var ister istemez her an kendimi çocuklugumdaki zmaanlarda görüyorum hep ve bu beni hep sevindiriyor.sizcede öyle değilmi ??

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
Umarım kızım bana çekmez :) ben doya doya değil dibine dibine yaşadım acayip simariktim evin en küçüğuydum babama yapışık yaşardım 
-Reklam-
0 oy
(350 puan) tarafından
Berbat geçti asla geri dönmek istemem 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Şükür güzel geçti baba tarafım olmasaydı daha da güzel geçerdi 
0 oy
(8,087 puan) tarafından
Ne yazık ki hayır bende çoğu şeyi çocukluğuma bağlıyorum 
0 oy
(111 puan) tarafından
Benim çocukluğum da Adana da geçti çok şükür ki doya doya yaşadım şu anki hakimden de mutluyum ama ara ara özlüyorum o günleri 
0 oy
(153 puan) tarafından
Belli yasima kadar yaşadım belli bi sure güzel yaşamadım ama o zamanlar farkına varmamisim ama şimdi aklıma gelince.deyorumki gencliyimi geri verseler bu kes en çok kendimi severim  )))))
0 oy
(4,511 puan) tarafından
İki kız iki erkek 4 kardeş :D kocaman bahçeli ev :D başka birşey demiyorum :D kırılmadık kemiğimiz kalmadı heralde hiç birimizin :D
0 oy
(37 puan) tarafından
Hayır yaşamadım başıma gelen en güzel şey büyümek ,en azından kendimi koruyabiliyorum
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Yaşadım ya çok şükür sadece bisiklet sürmek isterdim annem kiz cocugusunuz diye bindirmezdi büyüdükçe neden istemediğini anladim biraz hak verdim tabi korkuyormuş 
0 oy
(7,935 puan) tarafından

Çocukluğunu doya doya yaşamasa rağmen çocukluktan bir türlü çıkamadım.38 yaşındayım içimde asi ,huysuz hiç büyümeyen bir çocuk var :)

0 oy
(3,838 puan) tarafından
En güzel zamanlarım çocukluk yıllarımdı. Doya doya yaşadık çocukluğumuzu :) 
0 oy
tarafından
Çocukluğum en büyük yaram galiba hiç bir zaman da kapanmayacak kizimla buyuyecem inşallah rabbim nasip ederse 
0 oy
tarafından
Şükür dolu dolu yaşadım. Hatta baya şımarık geçti. Her istediğimi elde ettim şükür. Evimiz müstakildi eskiden apartman çok az vardı. Bahçeli evimiz vardı. Yaz kış bütün çocuklar bizim bahçedeydi. Eğlenceliydi. Orta okula kadar oturduk. Daha sonra eski evimize 5 sokak öteye taşınmıştık. 28 senedir aynı yerde oturdum. Evlendim Ankara’ya gidecektim sonra yine İstanbul’da kaldım. Şu an eski mahalleme yarim saat 45 dakika uzaklıktayım. 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 224 göst.
16 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 126 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 131 göst.
7 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 506 göst.