0 oy
128 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Cocuklugumu özledim resim yaptığım günleri 

imageİlk okulda resim yarismasinda birinci olmustum o zamanlar aklıma geldi resim öğretmeni olmayı çok istemiştim ama yokluk beni çalışmaya zorlamisti okulu bıraktım şuan ogtetmendim belki de bilmiyorum yaa :((

18 Cevaplar

0 oy
(27 puan) tarafından
Çok özlüyorum , annem yufka ekmeğe çay şekeri dürüp verirdi bize :,(
tarafından
Ne güzel:)) bende dolaptan annem görmeden cokokrem yerdim annem görürdü kim parmakladi bunu derdi :)))
(27 puan) tarafından
Zaman çok acımasız:(
(194 puan) tarafından
Aman ben hic özlemiyom cok fukaraydık :D şimdi rahata erdim
-Reklam-
0 oy
(13,721 puan) tarafından
Hayır asla özlemiyorm
0 oy
(12,730 puan) tarafından
Hiç özlemiyorum bügunume şükür 
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Özlemiyorum tatlı bir ani olarak anımsıyorum bazen 

Her yaşın zevki farklı çocukluk yaşandı bitti, çocuğuma da güzel bir çocukluk geçirmesini sağlamak istiyorum ileride güzel hatıralar canlansın diye inşallah 
0 oy
tarafından
Ahh o kadar özlüyorum ki hiç aklımdan çıkmıyor(
0 oy
(434 puan) tarafından
Cok cok ozluyorum bazende yasadiklarimi dusununce  nasilsa buyuyup tekrardan bu acilari yasicagim aklima gelince ikilemde kaliyorum
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Çocukluğumun bazı zamanlarını çok özlüyorum.. 

Kız ben de 1. Olmuştum ortaokulda. Şimdi çöp adam çizemiyorum :)) 
0 oy
(7,455 puan) tarafından
okul hayatımı özlemiyom kötü gecti ama okul olmayan zamanlarda güzeldi
0 oy
(817 puan) tarafından
Çocukluğunu tam yaşayamayan ben çok özledim o günleri.. keşke zamanında yapmak istediklerimi, içimde heves kalan şeyleri yapabilseydim..
0 oy
(573 puan) tarafından
Özlüyorum çok hem de :( dert yok tasa yok şükür güzel bir çocukluk geçirdim varlıkla yokluk arasındaydi durumumuz ama babam hiç birsey de gözümüzü bırakmazdı. Güzel Bi çocukluk yaşadım belli bir yaşa kadar inşallah ben de oğluma daha güzel bir çocukluk yaşatırım. Keşke o günlere dönebilsem
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Çok özlüyorum ne masumdum 

Doğum günümdü pasta alacak paramız yoktu yufka ekmek vardı evde yufka ekmeği parçalayıp içine şeker ve elma katmıştım sonrs kibrit yakıp üflemiştim kendi kendimi kutlamıştım hiç unutmam 

Ailem o zamanlar çok fakirdi bir ekmek paramız bile yoktu babam geçici felçlik geçirmişti bir teyze vardı günlük bize yemek getirirdi öyle onun yolunu gözlerdik geç geldiğinde gelmicek düşüncesi ile ağlardık 

Hiç babamlardan bişey istemezdim sadece bir kere bişey istedim parmak arası çiçekli bir terlik vardı terlikçi arabası gelmişti istemiştim çok ağlamıştım o sıralar babam düzelmişti aldı Allahım binlerce kez razı olsun ondan 

Sonra babam bizi nenemlere götürecekti yürüyerek gidiyoruz tabi araba yok saatlerce yürüdük ve terliğim yırtışmıştı yolda çok ağlamıştım hiç unutmam o günü o günden beridir sevdiğim herşey acı veriyor bana kimi neyi sevdiysem bir süre sonra elimde patlıyor tabi onunla alakası yok ama kaderimde buymuş demek ki
0 oy
(16,078 puan) tarafından
Liseye kqdar olanı evet liseden sonrasını hiç 
0 oy
tarafından
Olmayan cocugumu niye ozleyeyeyim 
0 oy
tarafından
Ben herşey zamanında güzel kafasindayom çok güzel çocukluk geçirdim şimdi gençliğimi yaşıyorum sonra yaşlılığımı yaşamak istiyorum herşey zamanında güzel 
0 oy
(3,434 puan) tarafından
Sakin bir cocukluk gecirdim ama anne kız iliskilerini hep kıskanirdim benim annem sıkıntılarımı sırlarımı bilmez o iliskiyi kuramadık pek annem babam hep calişıyordu annesi evde olan arkadaslarımı hep kıskanırdım babaannem dedem bakti bize hep aksamdan aksama görürdüm annemi babami gececi olunca gormedigim olurdu 
0 oy
(4,418 puan) tarafından
Canım keşke çalışırken okusaydın bi taraftan. Pek çok arkadaşım o şekilde bitirdi okullarını. 

Tabiki çocukluğumu özlüyorum. 4 kardeşiz biz şamata hiç bitmezdi. Akşama kadar bahçede evde saklambaç oynardık :D
0 oy
(249 puan) tarafından
Hemde nasıl sokaklarda köpek gibi akşama kadar gezmeyi arkadaşlarımla oyun oynamayı havuza girmeyi çok özledim ya 
0 oy
(1,256 puan) tarafından
Sadece dışarda oyun oynadığım günleri ve arkadaşlarımi özlüyorum o samimiyet o mutluluk bı o dönemi, onun haricinde zor zamanlar geçirdik hiç özlemiyorum 

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 325 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde seren55 (1,407 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,144 göst.
27 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 125 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (810 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 411 göst.