0 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde (5,751 puan) tarafından
Malum yenidoğan bebekte kaka taşması olabiliyor. Sabun tozuyla yıkıyorum ama geçmedi leke, renkli olduğu için de çamaşır suyu koyamıyorum. Kosla geçiriyor mu

8 Cevaplar

0 oy
(657 puan) tarafından
Ben hiç gecirememistim o kaka lekesini 6 aydan sknrada ek gıda lekesi atletler hep mort Allah'tan e bebekte 6 al 5 öde kampanyası var ajsjd :D
(5,751 puan) tarafından
Dhagaga guaj boya gibi boyuyor her şeyi sarı sarı:)
(657 puan) tarafından
Vallahi yaaaa hele o atletin kenarından pijamaya tasan kakaaa allahımmmm dayanabilirsen dayan Ali cabbar :D
(5,751 puan) tarafından
Daha iki kez taştı İlkinde sadece aleti olmuştu geçmedi bugün kıyafeti bile komple batmış. Göbek deliğinden sırtına kadar her yer :D
(657 puan) tarafından
İşte oluyor malesef hele bide yola giderken falan uzun yola gittinmi daha hiç bilmiyorum ama ben ne zaman dışarı çıkmaya hazırlansam kapının önünde çocuk bir siciyorr afedersin ahshd :D bı kere Bodrum'a giderken uçakta bir sıçtı ama nasıl ensesine kadar gelirmi ya öhh be dedim çocuğum amma dertler biriktirmissin içinde :D
(5,751 puan) tarafından
Amaaan çok fena. Daha 2 aylık bebeğim uzun yola gitmedik henüz ama yolda başıma gelse böyle bir şey naparım bilemedim şu an
-Reklam-
0 oy
(336 puan) tarafından

Dur bende bekleyim :D

(5,751 puan) tarafından
Resmen her yeri boyuyor ya:)
0 oy
(361 puan) tarafından
Biraz kimyasal oluyor ama satu güç sıkıp öyle yıkıyorum 
(5,751 puan) tarafından
Deneyim bunu da
0 oy
(999 puan) tarafından
Makine ayarını eko40-60 ayarına getirip sabun tozu ile yıkıyorum çıkıyor . Bebeklerin kıyafetleri normalde hassasta yıkanır ama lekeler çıkmadığı için ben bu şekilde yıkıyorum çıkıyor sende dene 
(5,751 puan) tarafından
Yarın deneyeyim öyle teşekkür ederim. Alet falan sorun değil de süslü püslü kıyafet olunca diyorum birkaç kez daha giyseydi keşke diye :)
(999 puan) tarafından
:D süslü püslüleri ters çevirip yıka canım. Ben bile şimdiden kokoş kokoş giydiriyorum
0 oy
(4,148 puan) tarafından
Benimki yeni doğan değil ama yemek yerkenki lekeler beni perişan etti ya evde giydirdiklerim neyse de gezmelik olanlar da uyarmama rağmen eline sürekli Bi şey veriyolar Bi dünya para verip aldığım şeylerden lekeler de çıkmıyor o zaman üzülüyorum daha 2 3 hafta önce Bi tulum aldım eline tutup şeftali verdiler çocugun o da öyle mahvoldu geçen gözümü kararttım küçülür falan demedim tüm zıbınları beyazları topladım kaynar programa 90 a attım leke çıkarıcı sıktım iki defa üst üste aynı programda yıkadım yani ben öyle yıkansam ben beyazlardım ama onlar aynı şekilde çıktılar harcadığım detarjana elektriğe yazık oldu sadece 
(5,751 puan) tarafından
Kaka lekesi bittikten sonra yemek lekeleri olacak daha :)) domol ürünleri işe yarar mı acaba rossmanda satılan
(4,148 puan) tarafından
Yani kaka lekesini ben dalin sabun varya onla çitileyip çıkarıyordum hemen canım püf noktası bekletmemek o an bebişi birine verip hemen sabunla güzelce çitile at makineye o çıkıyor ama yemek lekesi asla çıkmıyor diyorum ya iki Kez kaynattım bana mısın demediler
0 oy
tarafından
Ben yeşil sabunla gecırrıyordum bır tane bile isli atleti yok oğlumun 
(5,751 puan) tarafından
Hemen alayım teşekkür ederim
(831 puan) tarafından
Bende çamaşır suyuna az ıslak bekletip yeşil sabunla yiakrdim geçen baktm briinde az.kaka lekesi vae saadece
0 oy
(207 puan) tarafından
Hom bitkiselin leke çıkarıcı var doğal ürünler tüm ürünleri doğal yani bnde bebegimden sonra onunla tanıştım yüzey temizleyici olsun camasr deterjani olsun hepsini ondan kullanıyorum size de tavsiye ederim
0 oy
(207 puan) tarafından
Herkese tavsiye edebilcegm kullanınca sizin de tavsiye edebilcegnz hom bitkiselin leke çıkarıcısi tüm ürünleri doğal her ürününü tavsiye ederim 

Bakmak isterseniz linkini atabilirim
(207 puan) tarafından
Üstünden üç ay geçmiş ama bebek olunca kakabda oluyor ek gıdaya başlayınca mama da oluyor az daha büyüyunce koltuklar duvarlar kalem de leke de oluyor o yüzden tavsiyemdir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 235 göst.
8 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 154 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Miray124 (189 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 412 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 169 göst.