0 oy
1,154 göst.
Diğer kategorisinde (1,937 puan) tarafından
Kızlar dün haber aldım kadın ailesinin yanından dönmüş döner dönmez eşi ile temizlik falan yapmışlar çok yorgun oldukları için bebeği de alıp uyumuslar gece kadın kalkıyor Bebek yok evi geziyor yok bir banyoya giriyor bir buçuk yaşındaki bebek banyo kovası 20 kiloluk olanlardan yarısına kadar su imiş çocuk içine kafa düşmüş ve boğulup ölmüş polis falan geldi doktor geldi ilk bulgu kendi düştüğü yönünde imiş kadında adamda kafayı yemek uzereler çok zor ya Allah düşmanımın başına vermesin

30 Cevaplar

+14 oy
tarafından
Yani bu tür şeyleri buraya yazmanız ne kadar dogru bilmiyorum gebeleği ve bebeği olanlar herkes aynı psikolojide değil birde ayrıntılı bir şekilde yazmıssınız böyle şeyleri yazmayın lütfen çok insan etkileniyor Allah sabır versin Mekanı cennet o meleğin 
(15 puan) tarafından
Ben lohusayim mesela aklıma herşey geliyor eşime bile emanet edince bebeği icim rahat etmiyor çünkü erkektir diyorum biz kadar ince dusunemez gerçekten kolay değil
Benim bebeğim doktorların hatası yüzünden kulakları kivrik oldu bende bandaj takmistim düzelsin diye mutfağa gider gitmez ağzına inmiş bi geldim ağzını kapatmış hemen cikardim çok korktum bi daha da takmadim açıkçası
(13,887 puan) tarafından
Elamasel1010  hersey bir anlık oluyor Rabbım korumuş
(467 puan) tarafından
Kız kokrtum valla hamileyim bide tüylerim ürperdi
(15 puan) tarafından
Aynen canım Rab'bim kimseyi evladiyla sinamasin
(467 puan) tarafından
Amin inşlh Rabbim annesine babasına sabır versin
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Bu yüzden tehlikeli şeyleri ortadan kaldırıp kapılar kilitlenmeli sonra uyumalı Rabbım sabır versin :'(

(1,937 puan) tarafından
Kesinlikle öyle canım
0 oy
(4,240 puan) tarafından
Ayyyyy allah esirgesin yaaas offf cok kotu
(1,937 puan) tarafından
Amin canım ya kadın ve adam bayağı kötü durumdalar biz sebeb olduk o suyu koyduk kapılar açık yattık ihmal ettik deyip durdular
0 oy
(311 puan) tarafından
Ahh yavrumm ya çok üzüldüm Allah ailesine sabır versin çok zor bir durum rabbim kimseyi evladiyla sinamasin
(1,937 puan) tarafından
Amin inşallah canım ya helede sebebi anne baba eylemesin kadın ve adam bizim yüzümüzden deyip duruyorlardı
0 oy
tarafından
Ayyyy allahım düşmanıma evlat acısı vermesin.. 

Oyy yarabbi tüylerim ürperdi çok üzüldüm Allah sabır versin ailesine 
(1,937 puan) tarafından
Amin onlar için daha zor bizim ihmalimiz yüzünden deyip duruyorlardı
0 oy
(453 puan) tarafından
Ay şoktayım çok kötü Allah sabır versin ama 1.5 yaşındaki çocuk kapıları nasıl açıp gitmiş ya Allah sabır versin 
(1,937 puan) tarafından
Yok bunlar direkt kendiler açık uyumuslar birşey olmaz diye basit küçük bir hata nelere mal olabiliyor
(453 puan) tarafından
Benim oğlan 2 yaşında yeni yeni açıyor kapıları bende gece uyurken kalkar gider diye yatarken odamın kapısını kitliyorum ama bu işler bir anlık Allah korusun çocuklarımızı
(1,937 puan) tarafından
Amin inşallah canım ya valla zor bir durum kadını gördüm bayağı kötü oldum
(5,406 puan) tarafından
Allah büyük sabır versin, bizlere de göstermesin =( ben banyoyu kilitliyorum daha doğrusu her yeri kilitliyorum anlık işte bebeler fırsat kolluyor
(1,937 puan) tarafından
Malaesef öyle amin inşallah canım
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Nasıl kötü oldum anlatmsm elim titriyor
(1,937 puan) tarafından
Anne baba olarak çok dikkat etmek gerekiyor çok basit bir hata kapı açık yatma nelere sebebiyet verdi
(5,406 puan) tarafından
Evet ya biz böyle olduysak kadın ne haldedir Allah sabir versin tekrar evlat nasip etsin ne denilir ki
(1,937 puan) tarafından
Amin inşallah canım ya
0 oy
tarafından
Haaaah tak diye kaygı bozuklugum tetıklendı, artık yoldaki arabadan, camdaki saksıdan, cocugun uzerıne duser dıye korktugum duvardan baska bir de su bırıkıntılerı benı korkutucak
(1,937 puan) tarafından
Canım dikkatsizlik bu kapılar açık yatmak suyu koyup orada bırakmak ilk çocukları idi karı koca bayağı kötü oldular bizim ihmalimiz yüzünden öldü deyip durdular
(2,491 puan) tarafından
Kimin aklina gelir kovadan ccougun bogulacagi benkm aklkma gelmez kova ne kadar derin olabilir ki oyle
(3,895 puan) tarafından
Benimde aklıma gelmezdi olacağı varmış.Rabbim dayanma gücü versin.
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Vallahi tüylerim diken diken oldu biz banyonun filan kapısını kapatıp uyuyoruz ki öyle şu dolu kovalar olmamasına rağmen Rabbım ailesine sabır versini
(1,937 puan) tarafından
Amin inşallah canım olması gereken o zaten kayabilir klozet var şıkışabilir
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Ay çok kötü Allah sabır versin bir ömür vicdan azabı çekecekler 
(1,937 puan) tarafından
Evet bayağı agliyorlardi bizim yüzümüzden diye biz ihmalkarlik ettik birşey olmaz dedik
0 oy
tarafından
Allah sabır versin benimkide aynı yaşta bütün kapıları kapatıp yatıyorum akşam yanımdan kalkıp gidebilir diye çok uzuldum ya
(1,937 puan) tarafından
Olması gereken de o canım Allah düşmanımın başına vermesin
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım o su niye banyodaymis ve o çocuk nasıl o banyoya girmiş o suyu görmüş gitmiş bunların hepsi araştırmalı 
(7,376 puan) tarafından
Valla canım ne bilim evde küçük çocuk var yani kova olsun falan dikkat edilmeli
(7,376 puan) tarafından
Valla canik ben gece çok kalkıyorum bide ne bilim çit etse kalkıyorum yani ses çıkabilir kova düşebilir demekki uykuları ağır ne bilim kirli suymus bide üzüldüm ama şüpheli bir ölüm
(1,937 puan) tarafından
İpek41 Bizlerde öyle düşündük ama aile öyle bir aileye benzemiyor tabi yinede belli olmaz varsa birşey çıkar ortaya
Hiranurannesi malaesef öyle pis su ilaçlı imiş Allah düşmanımın başına vermesin
Hale01 evet duymamışlar yorgunlar mış üstüne temizlik ölüm uykusuna yatmislar
tarafından
Ne denir ki Allah  sabır versn  ailesine  kimse  evladina  kiyamz ya öyle seyler  getirmyin  aklınza
(1,937 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Rabbım anne babaya sabir  versin insalah :'( bir anlık ihmal nelere mal oluyor 

(1,937 puan) tarafından
Malaesef öyle canım amin inşallah
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Ayy coo kotu ya kim bilir can verene kadar kurtulmak icin ne kadar cirpinmistir Allah o anne ve babaya sabir versin cok ama cok kotu bi durum ya
tarafından
Ay bu yorumunz aglati bni
(1,937 puan) tarafından
Bende duyduğumdan beri aynı şeyi düşünüyorum çok zor
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Allah ailesine sabır versin hepimiz birer ebeveyn olarak kendimize ders almalıyız böyle şeyleri insanın aklına gelmeyen başına gelir derler allah yardımcıları olsun
(1,937 puan) tarafından
Kesinlikle öyle canım
0 oy
(23 puan) tarafından
Niye bana inandırıcı gelmedi yatarken kendi kalkip gidecekte gelişigüzel sekilde konulan kovanın içine girecek kimse duymayacak falan filan neyse derinlemesine araştırılmalı 
tarafından
Aslinda çok basit imkansz degil
(1,937 puan) tarafından
Polis araştırıyor otopsi yapıldı varsa birşey çıkar
0 oy
(7,446 puan) tarafından
aklıma oğlumun olayı geldi kötü oldum bi pikniğe gitmiştik dibimizde ceşme varmış oda tıkanmış sanırım  ben tahmin etmedim su dolu olduğunu geri gelmeyince bakkmaya gitim ama ceşme dibimizde suyun icindeydi oğlum baktım yaşıyo aldım sudan korkmuştum baya gezsin biraz araba yok dedim ama demeki neymiş ne olursa olsun dikat etmek lazım 
(1,937 puan) tarafından
Rabb'im muhafaza eylesin evlatlarımızı
0 oy
tarafından
Acılı aileye ne denir ki ihmal var mı var ama Allah'dan nur icinde yatsin çok uzucu bnmde 1.5 yasnda kizm var gözümün önüne getrdim agladim Allah' sabır versin 
(1,937 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Gelir gelmez yoldan ne temizligiymiş gündüz gözüyle yapsaymiş ne acelesi varmiş büyük ihmal büyük sorumsuzluk evde yokmuş zatn *** mu olmuş ev sinir oldum şuan 
(1,937 puan) tarafından
Valla o anne babada öylelerdir çok pismanlardir Rabb'im kimseye yaşamayı nasip eylemesin
0 oy
(1,554 puan) tarafından

Kanim dondu ne denir ki :'(

(1,937 puan) tarafından
Söylenecek söz yok

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 43 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde My Rose (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 132 göst.
27 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu