0 oy
70 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (133 puan) tarafından

Kızlar ya sımdı biz mersıne tasındık malum yenı ev yenı halı magazalarda guzel bsıy bulamadım. Bıde nereye bakcam bılemedım. Instgramdan alayım dedim de.  Bı sayfa var sımentks dıye  orayı buldum ama ne kadar kalıtelı bılmıyorum pekte anlamam. Sızce deri tabanlı dıjıtal baskılı halılar mı guzel üstü tay tüyü ve bambu  

Yoksa baska bır sayfa daha var  orda da elegance merınos platp markalar varmış jel taban dokuma halı  hangısınden alayım sız bana lutfen fıkır verın kalıtelı olsun ıstedım daha once hıc bu tarz halı almadım bılmıyorum yorum yapın kızlar. Beklıyorum. Fıkrınızı

image

image

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence markası önemli değil önemli olan kalitesi 
(133 puan) tarafından
Hangusı kalıtelı kı jel taban mi deri taban mı sizce
-Reklam-
0 oy
(133 puan) tarafından
Krem rengı jel taban dokuma. Pembelı derı taban baskı. Hangı kalıte ıyıdır 
0 oy
(4,157 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

image

image

Marka cok muhim degim benim icin.    Bi haliyi kullanarak anliyorsun birazda . Hole mutfaga kaliteli hali aldim yikanan  ama kilim gibi degil bi tik kalin ama makinede yikaniyor.  . Falan makinada zor yikanio supurge kaldiriryor lekezi zir cikiyor. Daha halimsi. Yatak odama pamuk dokuma taban hali aldim asiri guzel bayildim . Metrekare fiyati iki katindan fazlaydi mutfaktakileri . Ama ucuzu dan mmnun kaldim. Salonuma aldim simdi. Memnun kaldigim halidan. Mutfak ve koridoru da zamanla degisicem. Simevtezler. Alti komple  deri gibi olanlardan var kizimin odasinda o hepten berbat yikanmiyor. Su gecmiyor. Haliyi makina sikmiyor. Dusakabine asiyorum sabaha kadar suyu suzuluyir sonra kapiya ardiyirum oyle kuruyor. 

image

(4,157 puan) tarafından
Aynn altinkomple deri olanlar sıkmiyor makina dogru duzgunde yikamiyor.  Alti banyo paspasi gbi nokta nokta kaydirmazli olanlar zamanla yikandikca cok kirisik burusuk oluyor.   Pahali iyifdir az kaliyeli olsun diye kutfagima ve hole alti normal hali tabani gibi ama makinada yikanan hali aldim o da zir yikaniyor. En guzeli pamuk dokuma taban . Cck uyutor ceker atardim altini
(4,157 puan) tarafından
Gri olan pamuk dokuma taban inanilmaz guzel ve mmnun kaldim temizlemesi supurmesi
(4,157 puan) tarafından
Mavili olan tuylu gbi hali gibi ama cok kisa ince hali yikanan. Ama yani mmnun kalmadim. Cck odasi kadife gibi ustu. Kil sac mac. Supurgem
Baya iyi ve giclu cekmiyor. Elimi islaip elimle topluyorum saclari
(133 puan) tarafından
Pembe halıdan memnun musun cocuk odasındakı. Sanırım benım pembelı o maldan deri tabanlı.  Bide gri halı altı kazayagı gıbı olan oda deri galıba altı
(4,157 puan) tarafından
Yok grinin alti pamuk dokuma taban diye geciyor yakindan reskm ekledim.. En cik ondan memnunum iste salonuma da  tabandan aldim ama sermedim henuz.  Pembe zor yikaniyor makinada. Ve sıkmiyor suyu. Dusakabine ardiyorum yikaninca suyu biraz suzuluyir. Sonra asiyorum haliyi yiksa sip sip damliyor asilmiyo makinada yikandiktan sonra. Bide sac mac supurgem
İyi ama zor cekiyor pembeden. Elimi islatip  topluyorum saclari: ustu kadife gibi pembenin. Olanca tuy sac yapisip kaliyir

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 62 göst.
13 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecemimmm (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 328 göst.
24 Nisan 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eylül (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 249 göst.
29 Temmuz 2022 Aile kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 280 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu

379,199 soru

11,351,205 cevap

34,822 kullanıcı