0 oy
1,197 göst.
Diğer kategorisinde (237 puan) tarafından
Çok üzgünüm çok çaresizim o acıyı iliklerime kadar hissettim napıcam nasıl davranıcam bilmiyorum zaman durmuş gibi yolumu kaybetmişim gibi nasıl bir yol izlicem bilmiyorum 

19 Cevaplar

0 oy
(257 puan) tarafından
Emin misin canım nasıl anladın
(1,579 puan) tarafından
Bizim gidermz yok tepemze ciktilar iste
(1,043 puan) tarafından
Bizim toplam giderimiz 20 bin geriye de fazla bir şey kalmıyor kizlar benim ninem şey derdi kadın parayı bulunca koltukları erkek parayı bulunca karıyı değiştirilmiş  eşinize fırsat vermeyin gözünü açmayın hem borc yapın eksikleri alin adamın kafası rahat etmesin diye bende almıyorum açıkçası ama tüm hesaplarını görebiliyorum
(4,198 puan) tarafından
:))   Bununda fikrasi varya. Adamin birinin Karisi kendini perisan edermis Temislik colik cck tum gun sabahtan aksama kadar evini piril piril edermis kendine bakmaya firsati kalmazmis kendi sefil sefil dururmus. Adam dusunmus bakmis bu guzel temiz eve bu  pasakli kadin yakismaz demis yeni bi kadin almis bakimli guzel. Diger adamin karisi da hic eve bakmazmis ev les gbiymia. Camasirlar dag gibi butun ev pislik icinde ama kadin kendine bakar suslenir puslenir giyinir makyaj manken gibiymis. O adam da dusunmus boyle guzel ve bakimli kadina bu pis eski ev yakismaz demis suslu karisina yakisir yeni guzel tertemiz bir ev almis:))))
tarafından
Seymen gelirimiz yüksek cnm ,istediğimi alıyorum 7 yıl oldu öyle biri değil eşim hanimci
(1,043 puan) tarafından
Allah daha da bol versin cnm
-Reklam-
0 oy
(3,408 puan) tarafından
Canım nasıl anladın önce bı sakin olmaya çalış bebeğin varsa bunu ona hisettirme dik dur kanıt topla 
(237 puan) tarafından
Eşimin wtsapbını kopyalamıştım 2 yaşında kızım var o kadar çaresizim ki şuan derdimi bir tek size yazabildim
(3,408 puan) tarafından
Uffff açık açık gördün mü bitanem yaa bilmiyorum ne denir ama fevri davranma
(237 puan) tarafından
Maalesef an o kadar acı hissettim ki anlatamam 5 senedir evliyim sadece bu evlilik için verdigim çabaya emeğe kahroluyorum
(3,408 puan) tarafından
Zaten olan verdiğin onca emeğe oluyor sende olmayıp onda olan ne çok merak ediyorum genel olarak merak ediyrm
0 oy
(3,182 puan) tarafından
Nasıl anladın canım 
(237 puan) tarafından
Eşimin wtsapbını kopyalamıştım orda konuşmalar yakalım maalesef
0 oy
tarafından
Böyle postlar görünce korkmuyor değilim:( 
tarafından
Benim az kaldı zaten bide hamileyim hicbirsey olmasa bile sorgulama refleksm arttı resmen eskiden böyle değildim
(257 puan) tarafından
İnsan sürekli acaba mı diyor, bende hamileyim iyice sorgulamaya başladım çok arttı bide bu olaylar
tarafından
Şimdi koca öküz oturdu içime yaa eve gelir tel ortalıkta :(
(4,182 puan) tarafından
Ben buraya baka baka ıyıce paronayak oldum. Herseyden şüphe ediyorum, izin vermiyorum. Allah a sukur esım doğruyu yanlışı bilir. Ben sadece sana değil Allah a karşı sorumluyum ona hesap vereceğim der. Yanlışını görmedim ama sürekli kontrol durumundayım.
tarafından
Böyle yaparak hem kendimize hem karşı tarafın güvenini kırıyoruz ama insanın elinde değil:(
0 oy
tarafından
Sakın ol önce emin misin 
0 oy
(6,512 puan) tarafından
WhatsApp da ki konuşmalar ne yani kadınla mi konuşmuş canım 
(2,586 puan) tarafından
Mevzu burdan ibaret değil ay :/
(6,512 puan) tarafından
Feyzayla aramizda bir şaka var  kimse bilmediği icin yanlış anlaşıldı  evet haklısın bı anlık bende boş bulundum yazdim ayriyeten aşağıdaki yorumları okudum sanki sen elifin kinini güdüp feyzaya bilenmiş  gibi gözüküyorsun
(6,512 puan) tarafından
İlknurumun (⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁠❤
(6,232 puan) tarafından
Humeyra güzelim ❤️❤️
(6,512 puan) tarafından
☺️❤️☺️❤️☺️
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Ekran görüntüsü ql eşinin yüzüne vurduğunda inkar edemesin Rabbım yardımcın olsun 
0 oy
tarafından
Bir gün bende böyle post açarım diye korkuyorum eşimi seviyorum oda beni ama işte insan oğlunun içinde bir nefis var erkeklerde daha bir gevşek yani madem böyle bişey var aldatacaksın arkadaş sevmiyorsun o zaman ayrıl yap yapmak istedikleri erkekler istiyorki hem ayranım dökülmesin hemde ........... Yani Allah belasını versın 2 ayagı birbirine dolansın şerefsiz 
0 oy
(845 puan) tarafından
Nasıl oldu olayı anlatır mısın belki yanılıyorsundur
0 oy
(7,971 puan) tarafından
Ne gördün tam olarak..
0 oy
(4,390 puan) tarafından
dalga olsun diye mi açtın böyle bir post. yorumlara baktım kimseye elle tutulur  bir cevap vermemissin 
(237 puan) tarafından
Eşimin wtsapbını kopyalamıştım orda kadınlarla konuşmalar gördüm bunun öncesinde var tabi
(237 puan) tarafından
Çok üzüldüm dalga konusu dediginiz için o kadar perişan haldeyim ki sadece buraya yazabildim derdimi çaresizliğimi
(4,390 puan) tarafından
WhatsApp i nasıl kopyaladin anlamadim ki. Yani ben böyle bir şeye kalkissam asla yapamam. eşim de ***** değil.
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Önce sakin ol. Daha sonra emin ol. Bak bu mesele yanlış anlama olur , yanlış ifade olur vs vs 
(237 puan) tarafından
Bilmiyorum o kadar çaresizim ki sadece derdimi buraya yazabildim resmen gidicek dertleşçek kimsem yok
0 oy
(119,352 puan) tarafından
allah yardimcin olsun
0 oy
tarafından

Kökleri kurusun şeyleri kopsun inşallah 

Pislik herifler utanmazlar nefret ediyorum bu erkeklerden!! 
0 oy
(547 puan) tarafından
Ay yemin ederim kocamdan o kadar eminken burda bu kadar çok aldatılma postu görünce artık bende korkmuyor değilim Allah yardımcın olsun canım 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
İndirdiğimde ona kadar eminim ki birşey göreceğime. Sırf korktuğuma uğramamak icin yapmiyorum. Çünkü suan hamle yapacak halim yok.. 

Çok üzüldüm. Aldatılmayı evlilikte yakalamadim belki ama insanı ne hale soktuğunu çok iyi biliyorum. Rabbim ferahlık versin yardım etsin.. Eşinide bildiği gibi yapsın 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum tahmin bile edemiyorum yaşadığını rabbim gönlüne ferahlık versin
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Bende bebeğim 7 günlükken öğrendim canın mesajlarını okuyarak ama bir kadın ile değil erkek arkadaşı ile olan konuşmalarından öğrendim bir evlilikte çocuk yoksa kolay ama varsa zor linç edilebilirim ama bebeğim daha 7 günlüktü ve yapamadım bebeğime baktığım zaman 1 şans vermek istedim 

Bahsettiğin acıyı bilirim bütün kemiklerim çekildi sanki bir anda beynim durdu günlerce kendime gelemedim 

Üzerinden 8 ay geçti o zamandan sonra eşimin tek bir yanlışını dahi görmedim 

Yalan değil unutmak o kadar da basit değil bazen yanlız kaldığım zaman aklıma gelir özellikle de burada aldatma ile ilgili post açıldığı zaman 

Yuva kurmak kolay ama yıkmak öyle değil bunu enine boyuna düşün buradan sakın etkilenme senin hayatın çünkü bu kımsenın fikri seni etkilemesin olumlu veya olumsuz 

Zor bir şey hangi tarafı seçersen seç ama öncelikle çocukların ardından kendin için en iyi olanı şeçmelisin
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canim 

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 1,720 göst.
14 Eylül 2020 Aile kategorisinde Öykü'mün öykü sü (461 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 894 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Hsret.1234 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 919 göst.