0 oy
1,710 göst.
Aile kategorisinde (461 puan) tarafından
Bı post acmıstım esıme ac 5 dk konusalım dıye. Bende suphelenıp aramıstım kadın acmıstı. Neyse esıme sormustum ve o bana nı olaya sahıt oldum soz verıdm kısmsye demıycem mecburı bısey fln dedı. Neyse aradan kac gun gectı. Dun ben dun telefonuna baktım engellenen numaradan gelen mesaj. Hala uyuyorum. Bekle arıycam ve sımdı ara dıye. Kadın atmıs buna. Ben delırdım bagırdım kadını aradım acmadı. Esımın telınden aradım actı oruspu ac telını yoksa senı mahf ederım dedım. Neyse kadın benı aradı. Dedı ben yolda yururken esın gelmıs. Tanısmısız. Bı kafe de kahve fln ıctık. Arada da sohbet ettık fln dedı. 2 hafta oluyor konusuyoruz dedı. Ve kadın dul mus. Ben bunları duydum beynım durdu. Esımın yanında hoparlorde konustum pda herseyı duydu. Sonra ben esımı bı guzel dovdum. Kufur ede ede ustumu gıydım 1 yasında kızım var onu aldım gıdecektım. Esım sen dur ben cıkarım evden dedı. Bende ıkı tane yıne vurdum ve onu kolundan tuttugum gıbı kapıya attım. Gıttı saatlerce arabada oturdu. Bana ozur mesajları attı. Gunduz 1 den gece 12 ye kadar eve almadım. 12 de geldi kapıyı caldı acmadım kızım gıttı kapının onunde agladı. O agladı ben agladım. Neyse esım de aglaya aglaya af dıledı. Kapıyı actım kızım onu gorsun dıye. Neyse geldı ayagımın altını optu köpekler gıbı pısmanım boşluguma geldı. Senı cok seviyorum. Sen gıdersen oldururum kendımı dedı ve agladı. Bende kovdum odadan. Ayrı yattım. Hıc kımse bılmıyo bızden baska kımseye demedım daha. Kızım olmasa 1 dk bıle durmaz bosardım. Ama kızım var.  Esım de soz verdı numarasını degıstırecek ve bır daha hata yaparsa bana karısmıycak dıye. Degısecem dıye yemınler ettı. Ben sımdı kızım ıcın 1 sans vereyım dıyorum sız olsanız ne yapardınız. 

44 Cevaplar

+11 oy
tarafından
Aldatan bı kez daha aldatmaktan çekinmez çocuk için karaktersiz biriyle birlikte olmak mantıksız 
tarafından
Hicbiseyin kolay olmadığını biz de biliyoruz ama aldatılmak bu ya ne biliyor o adamın daha da ileri gitmediğini ha bı şans mis yalvarıyor Muş neymiş yapmadan düşünecek di onu öldürmeye teşebbüs eden adam o zaman da yapar bunu illa kadının gitmesi gerekmez boş laf yapmayın lütfen ya sanki bakkala gitmiş ekmek almış aldatmış ve aldatmış hiç mi kadınlık gururu yok be
(251 puan) tarafından
Herkesin kadınlık gururu farklı yargalamyin kimseyi yok ben altilmam diyenleri çekip giderim diyenleri çok gördüm herkesin aklı kendine kalsın kimse kimseden üstün değil bugün bir kadın sizin aklinizla çıkıp gitse sizmi alicaksiniz evinize yakininza dönüp bakın bı kaç evli arkadaşınız boşandı gelip bende kal bir süre yada sen kendini toparlanan kadar ben sana destek olurum diyen hanginiz gelelim aileye kimse kimsenin ailesinde yargilamayaz eskiler ne dayaklar ne aldatilmalar gördü hangi anne babası sahip çıktı bir nesili böyle heder ediyoruz ama siz siz olun evladinizi güzel yetiştirin ki bu nesil böyle gitmesin anne babanızın yaptığını siz evlatlariniza yapmayın erkek kız ayrımı yapmayın bir dağ gibi kızınızın yanında durun ki el adamı gelip sahipsiz sanip yuklenmesin ama herşey gerektiği yerde olsun yargılamayı kesinde bu giden nesli biraz olsun düzeltmeye bakın gençlik elden gidiyor yeni nesiller noldu böyle anlamıyorum Rabbim sonumuzu hayır eylesin ona buna akıl vermekten yanımızdaki evlatlarimizi yetisteremez olduk
tarafından
Sadece siz olsanız ne yapardınız demiş ben olsam bunu yapardım dedim canım tabiki herkes in ne yaşadığını biz yasamadan bilemeyiz Allah yaşatmasın fikir bu herkesin çok şükür kendi aklı var
(351 puan) tarafından
Elçikuşu12 aynen öyle sınanmadığımız bişeye yorum yapmak kolay geliyor Allah imtihan etmesin
(6,203 puan) tarafından
Valla daha 2gun once arkadasima siddet uyguladi kocasi ve gel bende kal dedim kim olsa aynisini yaparim sen ya da bir baskasi yapmiyorsa o sizin sorununuz benim degil.Beni ya da bir baskasini da aldatip gitmeyenle ayni kefeye koyamazsin cunku beni tanimiyorsun o yuzden sizi de gorurum sudur budur diye konusamazsin sen aldatilirsan gitmeyebilirsin ama ben giderim bu benim karakterimle alakali bir durum.Ben kendimi bir erkege muhtac gormuyorum ve gormem de hicbir zaman siz olsaniz ne yaparsiniz diye sorulmus bizde cevap veriyoruz
-Reklam-
+7 oy
(119,156 puan) tarafından
Eşine tuslu tlf al android kullanmasina izin verme elinden maas kartini varsa kredi kartini al hersey senin elinde olsun haftada 20 lira haclik ver yada kullaniyosa sigarasini al parada verme utanmaz pis herif elin karisiyla kafeye gider kendi karisina 1 ekmek almaz boyleleri acima surundur
tarafından
Başta bende senin gibiydim 2 yıl oldu evleneli piştim sanırım :)
tarafından
Valla sevda çok doğru diyor ya affetmicen yada affedeceksen tüm şartlarını böyle söyleyip yemin ettircen söz verecek sonra affedicen yoksa yapan adam yine yapar o yüzden öyle karaktersiz insanlara fırsat vermemek lazım..
(6,203 puan) tarafından
Peki parali kadin bulursa :D
tarafından
O zaman onun parasıyla kendilerine kefen alıp giysinler :D
(468 puan) tarafından
Bencede haklı tuşlu tlfn kullansın ve sürekli banks kartlarını takip et
+6 oy
tarafından
Kusura bakma ama istemsizce güldüm 

Bu güzel dövdüm dedin ya ohh iyi etmissin ellerine saglik kapiyada atsaydun
(461 puan) tarafından
Dedımya gece 12 ye kadar kapıda yalvardı.
+5 oy
(162 puan) tarafından
Bence  bi şans vereceksen bile bu kadar kısa sürede affetme canım 
+2 oy
(5,323 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun demekten baska bisey gelmiyor aklıma
+2 oy
tarafından
Nasıl boşanmazsın nasıl o adamla yaşarsın ben olsam boşardım ay sen nasıl kadınsın diyenler hanım ablalar gelir birazdan.... Herkes yaşadığını bilir Rabbim sana güç kuvvet eşine de merhamet ve hidayet versin gizliden takip et umarım yuvan yıkılmaz eski güzel günlerine geri dönersin 
(461 puan) tarafından
Ayn oyle basa gelmeden kımse anlamıyo. Ama rabbım kımseye bu acızlıgı yasatmasın
tarafından
Tarçınlıkurabiyem herkes bol keseden atıyor ve çok büyük konuşup kusursuz ve asla yanlış yapmayan eşleri var gibi yansıtıyor insanların ne dertleri oluyor direk herşeye boşa diyorlar otur konuş demek yerine...
tarafından
Rabbim kimseye nasip etmesin illaki herkesin bi derdi vardır Rabbim hidayet versin..
tarafından
Güzel günler diye yaşadığı günlerde kocası başkalarıyla güzel vakitler geciriyodu. Vala öyle erkekler var ki eline kadın ver dönüp bakmaz çünkü karakter meselesi aldatmak isteyen de bahane arar
tarafından
Güzel günleri illa ki oldu mesela evlendiği gün anne olduğu gün gibi
+1 oy
tarafından
İcinden geleni yap canim

Cok zor kiyamam simdi diyen olacak sana durulurmu o evde o adamdan bir halt olmaz diye ama kimseyi takma yureginin sesini dinle
+1 oy
(3,823 puan) tarafından
Canım söz verdiyse ve sen de buna inandıysan biraz daha sürünür affet bir daha yapan bi daha yapar diye birsey yok sen tavrını net korursan Bi daha yapmaz ben ağlayan erkeğe inanırım şahsen çünkü Bi daha yapacak olan ne ağlar ne af diler nede sen ona onları yaparken boş durmaz yani diyeceğim o ki tavrını koru bir süre süründür sonra affet laf çarp arada utansın 
(461 puan) tarafından
Sana yemın ederım oyle vurdum kı elım hala agrıyo.  Ama bana dedıgı sey ne yaparsan haklısın dıye.
(3,823 puan) tarafından
Böyle diyorsa dediğim gibi süründür biraz affet ama telefonu falan sürekli elinde olsun ki anlasın sürekli ensesinde olduğunu belki kızarlar bana burda ama benim eşim sevgiliyken aldattığını öğrendim yemin etti ağladı falan biraz süründürür affettim şimdi 2 yıllık evliyiz ne bir yanlışını gördüm nede bir şeyini yemin etti
(461 puan) tarafından
Buda yemın ettı. Son bı sans verdım ama yınede eskısı gıbı olmamız cok zor. Ben kafaya takan bı insanım. Unutamıyorum o yuzden cok zor
(3,823 puan) tarafından
Unutulmuyor zaten canım geride bırakıyorsun sadece yeri gelince lafını söyleyince o utanıyor
+1 oy
tarafından
Cnm disardan gorene kolay gelio ama bnce affetme aldatan yine aldatır.  afedersin bni nolur yanlis anlama ama babaannem hep derki alismis got taharat tutmaz. Yapan yine yapmaktan hic cekinmez bnm bi tanidigim cocugumla zina yapayim ki die yeminler etti kuranlara el basti ne zamanki eskiye donduler hemen yine bulmus birini.
+1 oy
(1,595 puan) tarafından
Kızım kapının önünde ağladı yazısını görünce gözlerim doldu. 

Rabbim yola getirsin inşallah karar senin ne desem boş zor bir durum. Allah yardımcın olsun 
+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Offf çok zor bir şey gerçekten, kendi evliliği canlandı gözümde böyle bişey olsa napardım inan bilmiyorum yani sinir krizi geçirip aynı senin yaptıklarını yapardım ilk etapta, kimseye bişey söylemezdim, adamı süründür bari Allah yardım etsin, olay da çok ilginç durup dururken nasıl tanışıp oturuyorlar yaa
(461 puan) tarafından
Kadın dedı esın benmle tanısmak ıstemıs ve tanısmısız.
(1,862 puan) tarafından
Valla canım sürünsün daha affetme hemen sakın bin pişman olsun
+1 oy
tarafından
Helal olsun dövdüysen eline koluna sağlık hiç bir şeyini yapma ütüsünü şunun bunu kahvaltısını sürünsün iyice 
+1 oy
tarafından
Postunu üstün okudum"ama tekrar göz attım"vay bee inan eşin ayağına kadar gelmişse affet"bizim burda eşler değil ayaklarımıza kapanmak özür bile dilemez
(461 puan) tarafından
Ayagımın altını optu defalarca. Bı boşluga geldı seytana uydum dedı. Aglayarak yalvardı. Ben köpek ben şerefsızım dedı. Bende ıtıp kalktım.
(182 puan) tarafından
Valla çok dğru söyledin cnm
tarafından
İnan canım acil afettttt;))))
0 oy
tarafından
Bence eve almamlıydın ve neden çocularınızın önünde yapiyorsunuz bu mevzuları..... 
(461 puan) tarafından
Inan o sırada cocuk fln gormuyo goz.
tarafından
Çabuk affetme evet ayni evde ola bilirisn ama yaptigi çok günah Rabbim islah etsin ne diyim ki,
0 oy
tarafından
Hayat senin aklini bulandirmayalim kabul eden olur etmemeyen olur ihanetin affi olmaz bana gore bir kere yapan yine yapar
0 oy
tarafından

Geçmiş olsun yaşadıkların kolay değil

Bir aile kolay kurulmuyor git durma derdim ama dediğin gibi çocuğun var bence kızın için bir şansı hakediyor. Zor güvenirsin belki artık ama en azından bir şans ver 
0 oy
(191 puan) tarafından
İnsan bazen 2. Şans vermeli ama hemen de affetme sürünsün biraz iyice pişman olduğuna emin ol.. zor durum Allah yardımcın olsun
(461 puan) tarafından
Yok ılk defa onu oyle gordum. Perısan oldu ayagımın altını opup agladı. Seytana uydum dıye.
(191 puan) tarafından
Demek ki pişman olmuş hemen. Yine de hemen affetme sürünsün ki bir daha yapmaya cesaret edemesin
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Ben olsam tüm bunlara rağmen dururdum ama hicbisey eskisi gibi olmayacak gidersen de daha berbat olacak Allah yardımcın olsun
(461 puan) tarafından
O yüzden kaldım. Bır dostumuz varsa bın dusmanımız var. Guldurmek ıstemedım ardımdan. Kızım var en onemlısı
(4,040 puan) tarafından
Boşver düşmanı flan bu hayatı sen yaşıyorsun tamamen kalbini dinle tabii en önemlisi kızın
0 oy
tarafından
Canim karar senin şans vericeksin amma cabuk affetme kopekler gibi surunsun yalvarsin aglasin kiymetini bilsin yuz verme bi sure
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bir kere yapan bin kere de yapar sen onu kabul ederek ona ikinci aldatma sansini da veriyorsun ve cocugum varla bir alakasi yok bunun o cocugun mutsuz bir ailede buyumesini ben tercih etmem gene de karar seni bosa desem bosayacak halin yok sonucta

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,195 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Meryemmozer (234 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 910 göst.
11 Nisan 2024 Aile kategorisinde Caneyyy (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 141 göst.
0 oy
30 cevap 787 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mio (3 puan) tarafından soruldu