0 oy
883 göst.
Diğer kategorisinde (258 puan) tarafından
Eşimle bugün anlaştık iş çıkışı pikniğe gidelim dedik. Neyse ben hazırdım saat 4 te eşim geldi beni aldı piknik yerine getirdi yarım saat sanayiye gidip gelicem dedi. İyi tamam dedim. 1.5 saattir halen geldiği yok yalnız başıma bekliyorum gelmesini telefon açtım birine anahtarı da al gel dedi bende ne anahtarı hayırdır dedim. Kız kardeşi annesiydi büyük ihtimal. Sonra be ne zaman geleceksin diye sordum o da yarım saate bende 1.5sqattür bekliyorum dedim eşim de ne yapayım deyip kapattı. Şimdi ben bu adam geldiğinde surat assam ben mi suçluyum Allah aşkına 2 saattir bekliyorum. Siz olsanız ne yapardınız 

17 Cevaplar

0 oy
(2,704 puan) tarafından
Eve donerdim. Hele kuyruk getiriyosa
(258 puan) tarafından
Evet saygısızlık ve geldiğinde tepkimi göstereceğim. Yarım saatliğine gidip 2 saat gelmedi üstelik açıklama bile yapmadı
(4,212 puan) tarafından
Sonuc noldu . Kiuruk getirdimj gelince ne anahtari falan ne dedin cvp ne oldu merak ettim
(7,258 puan) tarafından
Bende merak ettim
(258 puan) tarafından
Evet eşim 2.5 saat sonra gelince çok özür dilerim haklısın sende 2 saat boşuna bekledin üşüdün ama elimde olmayan sıkıntıdan dolayı geciktim. Özür dilerim çok haklısın dedi. Anahtarda kuzeni kaza yapmış sanayiye o yüzden gitmişler ona demiş anahtarı al diye. Ve gerçekten de kaza yapmış çocuk. Eşimde o yüzden gecikmiş ve bekletmiş beni ve zaten eşim geri gelmez de kalkıp evimize gidelim hava soğudu gerek yok dedim evimize geldik. Eşimde sana borcum olsun tekrar geliriz dedi ve de uzatmadım konuyu
(4,212 puan) tarafından
İyi yaomissin canim aynn uzatilacak mesele
Degilmis zaten . Bidahakine insallh daha verimli guzel gecer
-Reklam-
0 oy
(7,258 puan) tarafından
Koyar giderdim ordan başka bı yere arasın dursun beni. Ne demek pikniğe götürüp başka yere gidiyor işini halletsin ondan sonra götürsün madem. Tek başına oturmaya mı gittin oraya evdede otururdun o zaman
(258 puan) tarafından
Kalabalık olur yer kalmaz diye önceden getirdi ama bana yarım saat dedi ve 2 saat olacak neredeyse
0 oy
tarafından
Giderdim.ordan arar dururdu beni telefonu da acmazdim 
(258 puan) tarafından
Eşyalarımız var bırakmıyorum da
tarafından
O zaman gelince sakince bir sor açıklamasını yapsın ondan sonra trip yaparsın duruma göre direk kavga etme
(258 puan) tarafından
Eşim geri gelmez özür dilerim çok haklısın boşuna vakti kaybettik. Deyip özür diledi
tarafından
İyi ne güzel işte olabilir her şey anlayışlı ol her şey için kavga edilmez :)
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Çoktan eve gitmiştim ben olsam 
(258 puan) tarafından
Eşyalarımız var ve eve uzağız araba bende olsaydı gitmiştim çoktan
(1,893 puan) tarafından
Eşini tek başına öyle yerde saatlerce bekletmeyi kendine yakıştırıyorsa ne dicen canım gelince ne yapsan yeri hiç alttan alma işi uzadıysa haber versin ya da gelsin seni geri eve bıraksın sonra işine baksın. İşim uzadı bugün kalsın demek çok mu zor
0 oy
(409 puan) tarafından
İşi uzadı demekki canım huzursuzluk yapma bence takıl keyfine bak 
(258 puan) tarafından
İşi uzadıya da açıklama yapar insan napayım demez
0 oy
(4,243 puan) tarafından
Yani ben giderdim. Hos degil yaptigi. 
(258 puan) tarafından
Evet hoş değil eşyalarımız var ağır masa sandalye olmasaydı giderdim
(4,243 puan) tarafından
Ayy birak git dicem de olmaz simdi. Valla cok sinir bozucu ,toplada herseyi esin gelince gidersiniz.
0 oy
(880 puan) tarafından
Valahı esımle pıknıge gitsek bırk beni 2 saat 10 o kalabalıkta bırakmaz etrafa insanlara guvenmez basımıza ıs gelır diye korkar hıı oyle yaptı ceker gıderım arar durur benm yarım saat 2 saat olms odun gibi bırsey yapmadan durayım burnundan getirirm ki bir daha korkar bekletmez 
0 oy
(684 puan) tarafından
Hala orda bekliyorsan helal olsun sana ne diyeyim başka ben gitmiştim yani 
(258 puan) tarafından
Bende giderim de masa sandalye bir sürü eşya var. Onları nasıl taşıyayım geldiğinde zaten gidelim diyeceğim
0 oy
(13,887 puan) tarafından
İşi uzamıştir bence surat asma piknige gitmişsiniz sonuçta tadını cikarin
(258 puan) tarafından
Zaten giderken seni yalnız bırakmak h istemiyorum dedi. Büyük ihtimal ailesiyle ilgili birşey oldu. Gelince insan gibi soracağım neden bu kadar geç kaldın diye cevap verirse idare ederim ama vermezse bende susmam
(6,280 puan) tarafından
O ateş iken sen su sen atesken o su olursanız o bu olayı çözersiniz birşey olmaz sende hazırlığı yap oturursunuz geç kalkarsanız birşey olmaz sorun çıkarma ❤️
(7,447 puan) tarafından
Tamamda piknik alanında yalnız bırakmış kadını olcak şey mi biri bulaşsa ne yapcak bu kadın tek
(7,258 puan) tarafından
Caglat katılıyorum eşim piknikte lavaboya gitse bisey olursa bıçağı sapla diye tembihliyor jsjsjsj
(7,447 puan) tarafından
Yani kesinlikle ben beni bu şekilde böyle bir ortamda yalnız bırakana adam demem valla
0 oy
(3,893 puan) tarafından
İşi uzamıstır gelince konuşuruz diye açıklama yapmamış olabilir telefonda  
(258 puan) tarafından
Zaten gelince önce insan gibi soracağım neden bu kadar geciktin diye doğru düzgün cevap vermezse vende sert tepkimi göstereceğim
0 oy
(1,916 puan) tarafından
Sanayinin acelesi neydi ki. Ben baştan kızardım sanırım tek napcam ben burda diye.. hani ailece fln olsa oyalanılır ama birini beklemekten nefret ederim 
0 oy
(1,286 puan) tarafından
Eşyaları falan bırak git telefonlarını da açma arasın dursun seni 
0 oy
(15 puan) tarafından
Benim eşim gibi aynı o da yarım saat der olur iki saat gelince trip atarsam da yine ben suçlu olurum erkekler hiç bi zaman haksız cikmaz canım unutma bunu 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Eşini piknik alanında bırakıp gidiyorsa ve gelmiyorsa zaten ben beklemezdim ona da adam demezdim. 
0 oy
(845 puan) tarafından
Yerinde olsam o gelene kadar keyfime bakardım gelince de asla konuşmaz açıklama yapmasını beklerim ama eğer mantıklı bir açıklaması varsa fazla uzatma 
(258 puan) tarafından
Gelince haklısın özür dilerim ama benim suçum değildi işini doğru yapmayanların auçuydu dedi. Detaylı açıklama da sormadım uğraşmak istemedim
0 oy
tarafından
Kendim giderdim teli bile acmazdim 
0 oy
(13,074 puan) tarafından
Yüzüne bakmam günlerce herhalde 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 864 göst.
13 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 700 göst.