0 oy
695 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim robot süpürgeyi 15bine almıştı besbin peşin vermişti gerisini taksit yapmıştı bende aradım iptal ettm adan pazartesi paranızı gelin alın dedi bugün gittik bütün beyazesyalarımızı mobilyayı aynı yerden almştk esim adama dedi parayı almıyorum eşimin kusuruna bakmayın para yerine 10tane büyük tüp aldı dükkanda kalsın dedi ihtiyac oldukça alırım ben sırf 10bin kredi borcu var diye yük olmak istemedim pahalı dedim iptal ettm o parayla gitti tüp aldı keşke iptal etmeseydim diyorum şimdi madem tüp alcan getrsn robotu dedim yok öyle artk dedi çocuk oyuncagımı bu maaşta sana 6bin verrm kendine uygun dediğini alırsın dedi uzatmadım bende ama 10tüp almaya ne gerek vardı alsaydın işte paranı

14 Cevaplar

+1 oy
(1,196 puan) tarafından
Hani bulaşık makinesi alacaktın niye onu sıkıştırmadın araya
(1,196 puan) tarafından
Hakkında afiyetlisi. 4 çocuk. Bulaşık Makinesi işini baya kolaylaştırırdı
tarafından
Elimde mantarda var eşim yıkıyo normalde bulaşıkları yer olsa tesisat olsa alırdı direk ama hurda eve tesisat yapıp almaya değmez diyo
(1,196 puan) tarafından
Haklısınız.işinizi en iyi kendiniz bilirsiniz. Ama teyze eski toprak hasret bırakmasın sizi yeni eve :)
tarafından
Diyom anne tek kat 5artı bir yapalm sende bizimle yasarsın evin çok eski rutubetli yok kocası orda ölmüş oda orda ölcek
(1,196 puan) tarafından
O da haklı yaşanmışlıklar var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim eşimde aynısını yapardı dediği gibi çocuk oyuncagimi onu al onu ver .tüp lazım biseyse iyi yapmış.alirsin demiş yine işte sorun ne?
tarafından
Sorun yokta o parayı geri alabilirdi kredisini kapatırdı bu ay adamla samimiler ona ayıp olmasın diye aldı o kdr tüpü bahara pastane açıcam ztn diyo yine tüp alcm şimdiden almş oldum dedi
tarafından
Madem borç var robot süpürge niye istedin ki adamdan :))almış işte sen vazgecmissin .alicam demiş yine alır işte bikac aya
tarafından
Kız gebelik hediyesi ne istersn dedi ilk bulaşık makinesi dedim yok dedi bu evde geciciyiz annesi yıktırmıyo o vefat edince yeni eve alırız dedi bnde robot dedim 6 7binlik bişi zorlamaz dedim bilemezdimki gidip 15bine alcagını
0 oy
(48,536 puan) tarafından
bazen erkekler kadını dusununce kadınlarda erkekleri dusununce böyle catisma oluyor demek ki iki tarafta hakli
(48,536 puan) tarafından
süpürge bizden akilli ☺️
tarafından
Valla dün fiyatına içim acıyodu bugün içime dert oldu alaydın ***** kafam ne diye taş koyuyon yoluna diyom
(831 puan) tarafından
Eşin almışken iyisi olsun demiş benim eşimde öyle birin ikinn hesabını yapmaz aldığı zaman benm memnun olmam gerekiyor onu duysa yeter ama laf yapsam sikayet etsem sinirlenir canı sıkılrs bence eşiniz en cok ona bozuldu keske hiç ses etmeseydn gönlünden o gecmiş dememkki
tarafından
İşte oda iyisini aliyim derken benim gidip iptal etmeme bozuldu
(831 puan) tarafından
Haklı canım önceden beraber karar vermek en iyisi ben o konuda söz ederim Ondan az çok niye fazla fiyata aldıgnı anlıyorum sağlık olsun
0 oy
(4,148 puan) tarafından
Orası nasıl Bi yer öyle hem tüp satılıyor hem robot süpürge 
tarafından
Hersey var kız bebek mobilyası beyaz eşya küçük aletler
(4,148 puan) tarafından
Ne güzel valla Bi yer açıp her şeyi satabilme izinleri var demek ki
tarafından
Geçenlerde fırın aldık kahve makinesi hediye vermeleri lazımdı vermedi sonra internette baktm arçelik beyazesya alana hediye veriyo aradım müşteri hizmetlerini şikayet ettim ertesi gün kocamı aradı gittik arçelik çaycı verdi bitane kahve makinesi yok elimizde dedi eve ne lazm olsa esim direk onun yanına götürür
(4,148 puan) tarafından
Aa ne güzel kız biz dünyanın eşyasını aldık arçelik ten evlenirken bir çöp vermediler valla
tarafından
Valla hemen ilgilendiler çok güzel bir çaycı aldık adam saf belledi vermedi
0 oy
(17 puan) tarafından
Düşünmicen kiz erkek milletini yasin kac bu arada
tarafından
24yasındayım Bi kızım daha olucakmış bugün öğrendim
(17 puan) tarafından
Kiz erkek diyordun ya hani :)
tarafından
12haftada açısı erkeğe benziyor demişti post açmıştım bugün gittim kız dedi
(17 puan) tarafından
Hayirli olsun insaalah kuzum
tarafından
Saol cnm allah razı olsun
0 oy
(1,632 puan) tarafından
Hic karışmasaydın keşke hem alınmış biseyi iptal etmek de çok saçma 
tarafından
Valla ya ders olsun diyo sanki sen ödicektn çalışıyorum elim ayağım tutuyo niye karışıyorsun almışken iyisini alacaktım sana dedi bana cok pahalı gelmşti dolapta kutulu 12bineydi aynısı
(1,632 puan) tarafından
Ama peşin di dolap aynı şey değil ki
tarafından
İşte eşim diyo taksit olunca bana zor gelmez ama 12bin peşin olunca daha zor olurdu bana dedi
(1,632 puan) tarafından
Evet zaten taksit olduğu için 15 bin yaa yine iyi ben 9 binlik süpürge sordum 14 demişlerdi taksitle
tarafından
Arceliğin kendi sayfasındada 15bine adam firmanın fiyatını söyledi
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Ben olsam ben de öyle yapardım sanırım..ayıp olmasın diye düşünürdüm.çünkü başta anlaşma olmuş bir bakıma sözleşilmis.tabiki vazgeçe de bilir ama.bence normal yaptığı.tüp lazım birseyse eninde sonunda o para çıkacak zaten.iki tarafta da kötü niyet yok.tartismaya kurcalamaya da gerek yok bence.enişte abi orta yolu bulmuş :)
tarafından
Bahara dükkan açıcak tüp o zamana pahalanır diyo fırınlarda kullanırım sen yine al uygun dediğini diyo bide aldıgında peşinat vermiş pazartesi servis getirip kuracak demişti adam bana cidden asırı pahalı geldi Bi bulaşık makinesiyle aynı fiyatti dükkandan çıktık robotu getrsn dedim yürü yürü bitti o iş dedi bidaha karışmazsın ders olsun sana
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Aboww tüp 500 tl mi olmus gecen sene aralıkta doğalgaz çektik mayıs ayindan beri fatura 0 tl geliyor hersey de tüp kullanıyorum 
tarafından
Kız her ay zam geliyo oda diyo baharda yine alıcam belki o zmn bine cıkar hazırda dursun
(2,803 puan) tarafından
Aslinda dogru diyor bizde tüp kullanirken 2 ayda bir degiştirirdik bu au 200 se iki au sonra 250 ydi
tarafından
Markette bile Bi aldıgımızı Bi sonraki hafta aynı fiyata alamıyoruz
0 oy
(139 puan) tarafından
Bence iyi olmuş size ya adam almis ne güzel ne diye onu düşünüp öyle yapıyorsunuz ki keşke benim kocamdan kendi alsada hiç öyle düşünmem nankörler çünkü  
tarafından
Valla ders oldu bana normalde alma yapma diyen biri değilim fiyatı bana çok geldi o yüzden internetten adamn numarasını aldm iptal ettm al işte 10tane tüpümüz oldu napıcaksak
0 oy
(4,613 puan) tarafından
Benim eşimde aynısını yapardi
tarafından
Ben dedim eve gelmedi sonucta daha bayideyken iptal ettim sırf samimi diye mahçup olmasın diye alamadı parayı geri
(4,613 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım is isten geçmiş artik
0 oy
(12,825 puan) tarafından
Adama iptal et daha uygun bir şey alalım derim ama kendi başıma gidip alınan şeyi iptal etmem siparişi o verdiğine göre edilecekse bile ona ettiririm ben adam haklı 
tarafından
Dedim ama ona aldıgım birşeyi arayıp iptal etmem dedi yüzüm varmaz öderim ben karısma dedi ben gittim ondan habersiz aradım oda yine bildiğini yaptı parayı almadı tüpe çevirdi
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Kız o robot süpürge'yi taaaaaaaaaa taaaaaaa ne zaman almıştı kocannn hicmi kullanmadinn adamlar aylar sonra nssil iptal etti???
tarafından
Kız o gecen sene aldıgımı satalı Cok oldu işe yaramıyodu xiomi
0 oy
(1,576 puan) tarafından
Erkekleri düşünmeye gelmez almismi sesini çıkarma ohh mis git bide benim istedim bunuda alalım dicen aman zorlanirsin edersin deyince niyese bir triplere giriyorlar böyle düşünmeyeceksin iyi olacaksın 
0 oy
(1,891 puan) tarafından
Kendin kaşınmışsın

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 275 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 881 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 296 göst.
30 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde forumdostu (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 704 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu

378,470 soru

11,328,530 cevap

34,785 kullanıcı

...