0 oy
77 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (280 puan) tarafından
Bel fitigi baslamgici dendi. Agri kesici kas gevsetici jel verdi doktor.  Yalniz hic agrim sancim gecmiyor. Bir de yan etkilerini cekiyorum ilaclarin. Tutuldum kaldim. Ne zaman gecer nasil lanet bir hastalik bu 

4 Cevaplar

0 oy
(2,907 puan) tarafından
Hacamat ve yaptırabilirsen sülük tedavisi yaptır,bu ikisi çok çok iyi geliyor 
(280 puan) tarafından
Sulukten korkarim da hacamat arastirayim. Tesekkur ederim
(67 puan) tarafından
Bende yeni hacamat yaptırdım çok iyi geldi mutlaka yaptır bence de
(2,907 puan) tarafından
Sülükten ben de çok korkuyorum ama yaptırdım çok iyi geldi,aynı şekilde kızım da yaptırdı şifa oldu gerçekten
-Reklam-
0 oy
(64 puan) tarafından
Hacamat yaptır canım çok faydasını gorurusun Allahını izniyle seninle ayni durumda 3 sene cektim fizik tedavi ilaç hiç bir işe yaramadı hacamat yaptırdım en son çok sukur iyiyim suan
(280 puan) tarafından
Dusunucem onu bi cesaret yaptirabilirim insallah
(64 puan) tarafından
İnan bende korktum o kadar sinek ısırığı gibi ilerlerse ameliyat daha zor hepsinden Rabbım sifani versin inslah canim
0 oy
tarafından
5 senedir çekiyorum. Ameliyatlık duruma geldi artık. Bulunduğum yerden kalkamıyorum sabah kalkarken resmen ağlıcak gibi oluyorum. Uzun süre ayakta duramıyorum, uzun süre yürüyemiyorum. Çok kötü gerçekten. Ama henüz çaresini bulamadım. Sıcak su iyi geliyor. Arada yakı yapıştırıyorum. 
(280 puan) tarafından
Yaki alayim yarin hic aklima gelmedi. 1 litre suyu kaldiramadim cok zoruma gitti.
tarafından
Sıcak iyi geliyor canım. Biraz rahatsız ediyor ama en azından rahatlatıyor.
0 oy
(83 puan) tarafından
Bende.yeni öğrendim 3 ay oldu ama uzun zamandır.bacagim kötüydü emarda çıktı fıtık birde kayma var dedi 
(280 puan) tarafından
Cok gecmis olsun. Agri surekli oluyor mu arada geciyor mu
(83 puan) tarafından
Belimde çok koşturursam hafif sızlanma oluyor benim bacakta sıkıntı var yürürken zorlanıyorum kasiliyor

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 20 göst.
0 oy
0 cevap 14 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nejlabebek (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
9 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysmnalparsln (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 59 göst.
14 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 52pecmr (83 puan) tarafından soruldu

380,883 soru

11,403,556 cevap

34,941 kullanıcı

...