0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (72 puan) tarafından

Konteynerda kalıyoruz bir odalı bir de küçük banyosu var.. Koltuğun altı baza gibi yastık çarşaf koyuyorum orda, çekmece içinde pisliğini gördüm yapıştırici aldık bir kere yakalandı attık ama kaç haftadır tekrar geçmiş ama bulamıyoruz deli olacam, çekmece içine baza altına nasıl giriyo anlamadım hep yüksek yerler,bir oda ztn şimdiye illaki görünmesi yakalanması lazım ama sesi var kendi yok geceleri korkudan uyuyamıyorum artık.Ozellikle bazen geceleri çok ses yapıyor ama görünmüyo…38 haftalık hamileyim temizlik yapmaktan yoruldum herşeyi yıkıyorum siliyorum ama bulunmuyor ne yapabiliriz bilmiyorum.konteynardayz diye deprem korkusu gitti rahat uyuyoduk bu defa fare korkusu geldi.

1 cevap

0 oy
(6,512 puan) tarafından
Fare pastaları satılıyor eczanede markette falan onlardan alıp çocukların görmeyeceği bir yere koy 

Yiyip sersemleyip ortaya çıkıyor bayılıyor ölüyor annem evi dağa yakın olduğundan hep fare geliyor annem bu şekilde kurtuluyor 
(72 puan) tarafından
Ölüsünü nasıl bulacaz ama sonra, öyle kalırsa kötü kokmaz mı? Ztn ne mide kaldı ne birşey :( Geceleri üstümüzde fln gezer diye de çok korkuyorum deli olacam artık korkudan
(6,512 puan) tarafından
Yok yok korkma sersemleyip ortaya çıkıyor ölüp gidiyor sonra zaten konteyner küçük hemen belli eder kendini geberesicee hiç sevmem zjsjsj
(12,719 puan) tarafından
Hani görünmüyor diyor yoksa yapişkan işe yarar benim evdeki findık faresi sıva yaptırdık ısı yalıtımı delmişler bu heralde içerde kalan uç gündür kovalıyorum dün sabaha karşı yapişkana bası şişeyle vurdum ceviz kadar
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 409 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 224 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu
0 oy