0 oy
408 göst.
Diğer kategorisinde (1,075 puan) tarafından
Geldik geleli bize verilen koltukta yatiyrz esimle.Ama koltuk cok kötü altan yayı falan batiyor belim agrayark kalkiyrm.her gün.Konteynerda kalan arkadaslar siz de mi.koltukta yatiyrsnz yoksa baska bi alternatif buldunuz mu fikir verir misiniz.

9 Cevaplar

0 oy
(12,979 puan) tarafından
Allah kendi evinize çıkmayı nasip etsin canım bilgim yok ama dua etmek istedim 
(3,283 puan) tarafından
Bende istesem o duadan mübarek gün ❤
(12,979 puan) tarafından
Etmez miyim ❤️ Allahım size de kendi evinize çıkmayı nasip etsin ❤️ mehlikayı çok öptüm ❤️
(3,283 puan) tarafından
Aminnn aminnn tek duam o Rabbim razı olsun ❤
(1,075 puan) tarafından
Amin en yakın zamanda insallah
-Reklam-
0 oy
(3,283 puan) tarafından
Başlarda 3 4 ay ranzada yattık makineleri getirince ranzaları çıkardık yer yoktu diye sonra bizde koltuğa geçtik canım bizim katlanan koltuk açınca büyük yatak oluyor 
(1,075 puan) tarafından
Sizin koltuk rahat mi  kendi verdikleri mi
(3,283 puan) tarafından
Seninkiyle aynı mı bilmiyorum canım bizimki şirketin konteyner kenti eşyalar ve dizayn farklı istersen atayım bak yani yatak kadar değil tabi ama ben üzerine yorgan koyuyorum daha rahat oluyor
(1,075 puan) tarafından
O zaman farklıdır dizaynı canm
(3,283 puan) tarafından
Kanepenin üstüne yorgan aç sonra çarşaf aç canım öyle daha iyi olur
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Altına yorgan vea battaniye yaysan belki batmaz rabbim tez zamanda evine çıkmayı nasip etsın canım
(1,075 puan) tarafından
Denedim de olmadı yine ya baska bi care bulacgm buraya is sebebiyle geldik evimiz yok canm kiracı olacgz iste evde yok öyle
0 oy
(223 puan) tarafından
Ya rabbim yardimcınız olsun inşallah rabbim kendi evinde oturmayı nasip etsin hepinize 
0 oy
(1,277 puan) tarafından

İnşallah kendi evinize çıkarsınız<3 Allah yardımcınız olsun 

0 oy
(754 puan) tarafından

image

imagebizim konteyner içi de böyle tek o da ben karşı koltuktugu açıp yatıyorum 1 ay fln önce de biraz kalın döşek tarzı minder verdiler onda da eşim yerde yatıyor daha önce iki katlı ranza vardı verdik bir tane döşeğini aldık o da duruyor nerde yaşıyorsunuz siz şuan oraya yardım fln gelmedi mi

(7,706 puan) tarafından
Sizinki ne kadar büyükmüş
(790 puan) tarafından
Sizinki bayağı büyük duruyor ya nerede bu konteyner
(754 puan) tarafından
K.maraş ilçesindeyim tek oda olduğu için büyük duruyor ama iki odalı olanlar küçük oluyor
(7,706 puan) tarafından
Banyosu yok mu
(754 puan) tarafından
Var tuvalet banyo beraber içeride
0 oy
(7,706 puan) tarafından
Erciş'teki depremde bizim konteynırda çift kişilik yatak vardı hatta bazılarında televizyon bile vardı neden vermemişler acaba 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Bende yaşadım.ama köyde kendi 2 tane evimiz vardı 1 yıkıldı diyeri  çok iyi bi tadilatan geçirdik güçlendirdik bize verilen konteyner da hiç bişey yoktu kendi imkanlarimla doşedim çok şükür evi bitirdik geçtik Allah yardımcınız olsun.
0 oy
(790 puan) tarafından
Kayınvalidemlerde annemlerde yatak koydular annem yatak odası yaptı hatta o koltuğu geri verdi kendi koltuk koydu kayınvalidemler de o koltuğu kullanıyor ama yatakları ayrı orda uyumuyorlar 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 153 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde agbutt (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 80 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eslemmm (1,123 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 172 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ojetaburu (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.