0 oy
3,457 göst.
Diğer kategorisinde (751 puan) tarafından

image

kızlar mizginin ayağı dışa dönük diyordum buyrun size resmi.. Düzelir mi bu Allah aşkına ya. 2 dir ortopediye götürüyorum adam akıllı bişey demiyorlar en son çocuk ortopediye git dedi oda istanbulda tek Bi hastanede var ve randevu bulmak imkansız nasıl yapçam Ben bilmiyorum. Hergün zeytinyağı ile masaj yapıyorum ayak üstüne bastırıyorum alışık olsun diye elimden başka bişey gelmiyor kızlar. Size atmak istedim 

35 Cevaplar

0 oy
(638 puan) tarafından
Canım yürürken nasıl? 
(751 puan) tarafından
Canım yürümüyor daha 7 aylık
-Reklam-
0 oy
tarafından
Erkenden müdahale edilmesi lazm canım büyüdükçe zor düzelir bebek ya önleminizi aln 
(751 puan) tarafından
Büyüdükçe düzelir diyor bide doktor ama riske atmak istemiyorum ben
tarafından
Kesinlikle canım  iyi bir yere götr sonradan pişman olmayn
(751 puan) tarafından
Sonradan neden getirmediniz diye beni suçlarlar
tarafından
Kesinlikle canım
0 oy
tarafından
Yavrum benim . Yürürken nasıl acaba 
(751 puan) tarafından
Canım 7 aylık daha yürümüyor nasıl olcak bende bilmiyorum
tarafından
Yok yani elinden tutarken adım atmaya çalışmıyor mu demek istedim kuzum.
Kurban olduğum rabbim bu minik melegimize bol şifa versin inşallah sizlere de bolll sabır ihsan eylesin.allah büyük canım inşallah sağlığına kavuşur mizginimiz ismi gibi bir müjdeyle bir mucize yaratsın inşallah rabbim
(751 puan) tarafından
İnşallah canım çok teşekkür ediyorum ❤️  canım elimden tutunca pek adım atmıyor ama bende yürüteç aldım oraya koyuyorum orda gidip geliyor
0 oy
tarafından
O doktoru arastirsan illaki disarida muayenehanesi vardir yavrum annem hastalaninca oyle doktor bulduk hastaneden adini aldik muayenehanesine para verdik ayni muayne olmus gibi ama hastanede aradan kendi geldi bakti belki ise yarar
(751 puan) tarafından
Bende randevu bulamazsam özel Bi hastaneye gidicem canım riske atmaya değmez
0 oy
(1,617 puan) tarafından
Ablamın ilk oğlu iki ayağıda bileğine yapışık gibiydi zeytin yağıyla masaj yapa yapa normale getirdiler canım 
(751 puan) tarafından
İnşallah buda düzelir canım ya ❤️
0 oy
tarafından
Erkenden müdahale olursa düzeltilebilir bence canım benim oğlan ayağının üstüne basmıyor 7 buçuk aylık mesela ama belki.düzeltilebilir belki aletle falan

Hangi.hastane istanbulda
(751 puan) tarafından
Baltalimanı canım orda var dedi doktor bana
tarafından
İyi bir hastane olduğunu duymuştum eğer bulamazsan özele götür kemiği yumuşak ken
(751 puan) tarafından
Araştıyorum şimdi canım yarın Bi kaç tanesine telefon açıcam
0 oy
tarafından
pofuduk ayaklarini yerim onun

canim.masaljla.olmazki korsesi falan vardir yada ayakkabisi ne bileyim biseyi vardir mutlaka baska doktora gotur sen en iyisi
(751 puan) tarafından
Bide bana normal diyorlar gelde sinirlenme.. Sonra 2 yaşına falan gelse neden küçükken getirmedin diye azarlar lar beni ama doktorlar
tarafından
aynen oyle canim doktor.hatasi olmaz baska doktora gotur sen kemikleri korpeyken sekil alir doner diye dusunuyorum
0 oy
(996 puan) tarafından
Doktora gosternelisin ve kemikleri yumusak iken acil atel takilmali 

Insallah duzelir canim acil sifalar olsun bebisine 
(751 puan) tarafından
Canım doğduğunda bize söylediler zaten 3 aylıkken götürdüm normal dedi şu an 7 aylık içim rahat etmedi bugün bidaha götürdüm oda büyünce düzelir dedi olmadı Bi çocuk ortopediye götür dedi sadece
(996 puan) tarafından
Kesinlikle goturmelisin ihmal etme canim korkma duzelir atel takilinca bizim komsunun kizininda boyleydi atel takmislardi 1 sene falan sonra duzeldi
(751 puan) tarafından
İnşallah canım ya bide normal demiyor mu insan deliye dönüyor
0 oy
tarafından
Kuzum yaaa❤️❤️ bunlar için özel ayakkabı gibi bir şey oluyor mutlaka çocuk oryopediye gidin erken müdahale edilsin 
(751 puan) tarafından
Çocuk ortopediye randevu imkansız gibi bişey canım olmadı özele götürcemm
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Bn yerim bu ayakları pişirmeden tatlı niyetine 

Maşallah deyimde nazar olmasın. 

Allah şifasını versin en kısa zamanda. Acaba özele gidebilir isin orda Bi baktır. Daha öncede böyle Bi post okumuştum çocuğun bacaklarını alçıya almaya felan kalkmışlar. 

Bi doktorda sık sık masaj yapın demiş. 
(751 puan) tarafından
Şimdi iyi Bi özel doktor arıyorum canım diğerini bulamam zatenn
0 oy
(1,288 puan) tarafından
Kuzum çok özür dilerim benzetmek gibi olmasın ama annemlerin bir buzağısı ayağı böyleydi doğduğundan en iyi veteriner geldi iyi olmaz dedi ama annem pes etmedi günde 10 defa hakiki zeytin yağıyla masaj yaptı 6 ay SONRA birden düzeldi demek istediğim Allah'tan umut kesilmez sen inanarak masaj yap inşallah düzelir
(751 puan) tarafından
İnşallah canım ne diyeyim ki başka Bi hasteneye daha götürcem
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Rabbim şifasını versim fıstığın ❤❤
(751 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ediyorum, ❤️
0 oy
(21 puan) tarafından
Bi fizik tedaviye götür geç mis olsun canım allahım şifa versin 
(751 puan) tarafından
Anca çocuk ortopediye götürmem lazım canım
(21 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım ya
0 oy
(849 puan) tarafından
Mutlaka iyi bir doktorla görüş canım kemikleri daha yumsakken illaki bir yolu vardır masaja da devam et 
(751 puan) tarafından
Düzelir deyip beni başından gönderiyor bence canım
0 oy
tarafından
Canim bence de ksmikleri tazeyken mudahale edilmeli iyice arastir   o doktorun ozel muayene hanesi vardır
(751 puan) tarafından
Bende özele götürcem canım başka çarem yok randevu bulunmaz çünkü
0 oy
(653 puan) tarafından
Elinizden geleni ardiniza  koymayın lutfen  rabbim yardmcnz olsun her yönden  minik mizgininiz  bizimde  bitanemz
(751 puan) tarafından
Çok teşekkür ediyorum canım eksik olmayın ❤️❤️
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Kuzum hani oluyo ya takiyilar bisiler ortopedi onlardan falan vermedi mi yada kalça testi yaptırdınız mi canim
(751 puan) tarafından
Canım biz kalça testi yaptık onu geçtk. Ama doktorlar ilgilenmiyor başından gönderiyorlar resmen büyüdükçe düzelir diyor. Ama ya düzelmezse. Bende özel Bi ortopedi bakıyorum şimdi
0 oy
tarafından
Canım senin bütün postlarını gecen okudum her okuduğumda çok çok etkilendim bişey paylaştıgında bile bogazım dügümleniyordu Allahtan umut kesilmez canım Allah sana çok güzel bir evlat vermiş ya hiç vermeseydi ozmn nasil evladının kokusunu bilirdin.. Herşey Allah tan Allah tan gelen baş göz üstüne hiç umudunu kaybetme Allah seni elbette mükafatlandıracaktır. Allah şifalar versin mizginime ❤️

O ayagı da düzelme imkanı var benim bir tanidigımın da yan dı komple düzeldi canım ama iyi bir doktorla görüş inşallah gecer. 
(751 puan) tarafından
Çok teşekkür ediyorum canım o güzel mesajların için ❤️❤️ inşallah canım elimden geleni yapıcam
tarafından
Çok yaptin hakkın odenmez güzel anne bununda üstesinden gelirsin "❤️
0 oy
(3,860 puan) tarafından

Onun parmaklarını yerim ben <3

Benim yeğeninin ayakları da içe dönük cnm onun için ayakkabı var gece gündüz kullanması gerkiyor diye biliyorum ama bizimki ayaklarım ağrıyor diye kullanmadı ama inşallah seninki kullanır eğer verirlerse <3

(751 puan) tarafından
Ya bunlar başından gönderiyor resmenn keşke Bi müdahale yapılsa. Bende özele bakçam artık canım
(3,860 puan) tarafından
Eğer durumun imkanın varsa özele git onlar para için herşeyi yaparlar
(751 puan) tarafından
İnsan mecbur kalıyor canım başka çare bırakmıyorlar ki
0 oy
tarafından
Canım zeytinyağıyla çok fazlada masaj olursa kötü olmazmı çünkü birisi koluna sürekli zeytinyağıyla masaj yapmıştı ve damarları kopmuştu ALLAH korusun sizde dikkat edin yani iyi olan bir şeyin çok fazlasıda zarar Rabbim şifa versin inşallah
(751 puan) tarafından
Buda nerden çıktı şimdi  ;/
Ben günde 1 defa yapıyorum canım
tarafından
Vala canım öyle bir olay oldu yani sen masaj yaparken daha yumuşak yap zaten öyle yapıyosundur Rabbim inşallah tez vakitte şifa verir

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 979 göst.
12 Şubat 2024 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,838 göst.
0 oy
7 cevap 855 göst.
1 Kasım 2019 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 3,236 göst.

377,164 soru