+1 oy
986 göst.
Aile kategorisinde (751 puan) tarafından

Kızlar bebeğim tam 4 aylık oldu ve buraya atmak istiyordum ama Mizgin ile beraber fotoları olsun öyle atayım diyordum :) Ve 4 ayımı aldı :) Çünkü 4 aydır hala alışamadı o ağladığı zaman Mizgin de çok ağlıyor yerinde durmuyor . Çoğunlukla ayrı odalarda duruyorlar nasıl ilerleyecek süreç bende bilmiyorum

Geçen gün bir mutlu anında bebeği yanına koydum ama kalkmak istiyor ayağını tutuyorum izin vermiyorum kalkmasına .

Kırmızı balık şarkıları havada uçuşuyor

Aman  bir fotoğraf yakalayım diye:) Ve mucize gibi zar zor ilk fotoğraflarını çektim bakmalara doyamıyorum hemen ekran resmi yaptım :) Ama şu kadarını söylim Rabbım herkese sağlıklı evlat nasip etsin . Dünyanın en kolay şeyi sağlıklı evlat büyütmek . Bunun ne demek olduğunu özel anne çocuğu olan anne bilir .. Kızım ablasına benziyor mu onuda söylerseniz:) 

image

image

23 Cevaplar

+6 oy
(15,598 puan) tarafından

Ya masaAllah ikiside melek bunların :kissing: evet çok benziyor ablasına. Rabbim sana güç kuvvet versin sabır versin. Özel olan bir tek Mizgin değil sende çok özel bir annesin. Herkes yapamaz yaptığını emin ol. Parlak güzel bir gelecek nasip etsin rabbim ikiisne de 

-Reklam-
+1 oy
(592 puan) tarafından
Allah bağışlasın çok tatlılar ama fotoğraf yüklemeyin buraya Google a düşüyor silinmiyor burda bile bin türlü insan var 
(1,206 puan) tarafından
Canım 5 senedir burada. Bunu biliyordur zaten.
0 oy
(336 puan) tarafından
Maşallah canm Allah nagislqsin
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Maşallah ya maşallah ☺️
0 oy
(276 puan) tarafından
Maşallah canım maşallah Rabb'im korusun sizlere bağışlasın. Cook tatlılar. Küçügu renkli gözlü mu ?
0 oy
(442 puan) tarafından
Kaç sene önce tanımıştım mizgini ve kocaman olmuş maşallah kuzulara♥️ Allah bağışlasın canım
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Maşallah Allah korusun ❤️
0 oy
(3,606 puan) tarafından
Maşallah maşallah 41 kere maşallah allah sizi kem gözlerden kötü insanlardan korusun. Allahım nasıl güzeller ya içimden öpüp koklamak geldi e bir zahmet annesi benim yerime yapsın iki güzelliği de öp kokla annesi :)
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Maşallah kuzulara Allah bağışlasın ikisi birbirinden güzel bahtlari güzel olsun inşallah 
0 oy
(8,975 puan) tarafından
Maşallah ikisine de çok güzeller 
0 oy
tarafından
Maşallah Allah bağışlasın canım <3
0 oy
(5,228 puan) tarafından
Aman maşallah yerim ben bunları yaaa❤❤❤☺☺☺☺
0 oy
(1,124 puan) tarafından
Ahhahah ya mizgin ya vallaha benim küçüklüğümün kopyası gibi tek fark benim kırmızı gözlüğüm vardı maşallah çok tatlılar Allah ayaklarına taş değdirmesin ❤
0 oy
(2,234 puan) tarafından
Fazlaca ablasına benziyor bu çocuk ❤️ maşallah canm çok güzeller Rabbim korusun nazardan 
0 oy
(2,796 puan) tarafından
Maşallah maşallah Allah bağışlasın ❤❤❤
0 oy
(2,241 puan) tarafından
MaşaAllah SubhanAllah Allah bağışlasın çok tatlılar ikisi de Rabbim kolaylık versin inşaAllah 
0 oy
(17,649 puan) tarafından
Senin mizgin icin mücadelen takdire şayan bi kere elleri öpülesi.anne Allahim daha iyi etsin mizgin cok guzellesti yaa :)  ama benzemiyo minnos ablaya pek bence 
0 oy
(198 puan) tarafından
Hayırlı akşamlar kardeşim mizgin in doğduğu zamanları hatırlıyorum yıllardır aklımdasıniz hep merak etmiştim ne yaptınız diye buralarda yoktum maşallah size evet o özel evlat sende çok özel bir annesin Rabbim mutluluğunuzu daim etsin 
0 oy
(2,962 puan) tarafından
Allah nazarlardan korusun. Her yanin meleklerle dolu masallah ne guzeller ♡
0 oy
(563 puan) tarafından
Oyy maşallah kuzulara Rabbim size bağışlasın evlatlarınızı

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,840 göst.
0 oy
35 cevap 3,463 göst.
16 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu