+1 oy
949 göst.
Aile kategorisinde (9,653 puan) tarafından
Az önce haberim oldu bizim iş yerinde evli bi adam vardı başka bi kizla 1bucuk iki yıldır görüşüyorlarmış sevgililermiş..  ve bizim daha yeni haberimiz oldu.. ve işten atıldılar..  hazmedemiyorim böyle şeyleri gerçekten hazmedemiyorum.. rabbim kimseye vermesin.. eşim yuvası bozulmasın işten ayrılsınlar yeter diyo çocukları varmış 2 tane.. bende öyle serefsizden baba maba olmasın diyorum.. çok üzüldüm..  bildiğim tanıdığım gördüğüm insanlardı..  hani tipine baksan yok canım yapmaz dersin ya o cinsten.. O kızın bunu bilmek hakkı..  ama söz konusu çocuk olunca el kol bağlanıyor işte:/ 

21 Cevaplar

0 oy
(120,787 puan) tarafından
İste ummadigin tas baş yariyo 
(9,653 puan) tarafından
Tamda burda kocamı yakalıyorum mesajlasiyor dedikleri cinsten.. :/
-Reklam-
0 oy
tarafından
Olaya yorum yapamicam ama gercekten cahillik mutlulukktur

Bilmedigin seye uzulemezsin 
(9,653 puan) tarafından
Ama bilmeyi haketmiyor mu :/ ben oylesinin baba denmesini haketmediğini düşünüyorum..  öyle şerefe.zden olmasın baba maba..
0 oy
tarafından
Yorumsuz kalıyorum..... 

Benim annem yaşadı aynılarını biliyorsun postunu okumuşsundur o yüzden bir şry diyemiyorum 
(9,653 puan) tarafından
Rabbim doğru yolu göstersin inşallah kuzum :/ insan hiç birşey diyemiyor..
tarafından
Evet........
0 oy
tarafından
O cocuklar oyle mi kalıcak elbet büyüyüp babalarının ne ******** oldugunu alicaklar Allah islah etsin hep iman eksikliği bunlar... 
(9,653 puan) tarafından
Oyle gercekten oyle.. rabbim dogru yolu gostersin insallah..
0 oy
(32 puan) tarafından
İnsanda yük ediyorlar sadece kendilerini değil karşıdaki insanıda vebal altında bırakıyorlar şimdi siz biliyorsunuz söyleseniz eşine bir dert söylemesiz ayrı bir dert belki söylediğinizde kız kendine yada eşine zarar verecek en kötüsü boşanmakta isteyebilir bu en makul olanı aslında ne desem bilmedim ya ne isterler anlamıyorum 5 dakikalık bir zevk için insan ailesini çocuklarını nasıl gözü görmez buna anlam veremiyorum 
(9,653 puan) tarafından
Zevk mevk te değil bildiğin sevgililik bunlarinki:/ tam da dediğin gibi desen diyemiyosun demesen onlar için uzuluyosun..
(32 puan) tarafından
Madem seviyor boşansın pislik ne diye hem evdekini hem iş yerindekini oyalıyor o kadınlara daha çok acıyorum zavallılar allahın cezaları evli adamların sonu yok niye  peşindeler bilmiyorum meydan dayağı atacaksın böylelerine
0 oy
tarafından
Gidecek yeri yoksa, iki cocuguyla kendi ayaklarinin uzermde duramayacaksa daha da perisna olacaksa en kotusu ogrendiginde bosanmayacaksa bilmemek mutluluktur. 

Bilip de katlandigin zaman, adama rahatlik geliyor nasil olsa gidecek yeri yok gibisinden. En iyisi hic bilmemesi. 

Zaten bide su var  kadinlar hisseder. Oda hissediyordur illaki ama kanitlayamiyordur. 

Bir pskolog sey diyordu, birinin esini aldattigini gordugunuz vakit gidip soylemeyin. Belki o adam pisman olacak karisinin kiymetini bilecek duzelecek. O ikinci kadinin yikamadigi yuvayi siz yikmis olursunuz aile meselelerine karismayin diyordu.  Ben de bu kanaatteyim. 

(9,653 puan) tarafından
Çok haklısın kuzum çok doğru..  çok çok zor bir durum.. :/ rabbim doğru yolu göstersin..
tarafından
Aminnnnn karisiyla mutlu olmasigi halde bosanmayan bir adam, baskasiyla iliski yasamaya basladiginda hiiccc bosanmaz karisindan. Cunkuu evde bulamadigi huzuru buldugunu zannettigi kadinim yaninda kafasi rahatlamistirr duzenini hic bozmaz. Yanii ikinci kadinn elinde tutmak icin daha iyi davrandikcaa aslinda kendine kotuluk eder. Kimse evdeki karisini duzenini bozmaz disardaki icin
 Oyuzden hersry yoluna girer canini skma. Kadin kaldiramazsa ogrendiginde bosansim hakkidir kimsenin gururu oyuncak degil. Ama siz soylemeyin sizden bilmesin. ❤️❤️❤️
(9,653 puan) tarafından
Haklisin kuzum biz söylemeyiz zaten onlar inkar ederse olan bize olur bide.. iş yerimiz var herşeyi etkiler dedikodu.. rabbim doğru yolu göstersin demekte  başka birşey gelmiyor elden..
0 oy
(996 puan) tarafından
Ne olursa olsun hakikati bilme taraftariyim dunya yerinden oybasa gercekleri bilmek ***** yerine konmak istemezdim
(9,653 puan) tarafından
Bende kesinlikle bilmek isterdim.. rabbim yaşarmasın kimsey:(
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Valla gerçekler ne kadar acitsada ben bilmek isterdim, ömür boyu salaak yerine konmak insana ağır gelir sonra öğrendiğinde. Ömür boyu üzüleceğine bir kere üzülürsün. Ben katılmıyorum çocuğu var aman söylemeyelim, o adam baba olsaydı adam olsaydi bu haltlari yemezdi.. serefsz insanin yanında o çocuklar kalmasada olur. Gidecek bir yerim de olmasa, gider devlete sığınırım. Büyük konuşmuyorum, cunki yapım bu affedemem. Allah kimsenin başına vermesin böyle bir olay..
(9,653 puan) tarafından
Amin kuzum rabbim kimsenin başına vermesin eşim de annesine istifa etsinler kapansın konu dedi bende bilmek hakkı öyle babadan baba falan olmaz öyle şeref.sz benim çocuğuma babalık yapmasın istemezdim dedim sonrasında ben bağırdım eşime beni bu konuma getirme çocuklara ben bakarım ama böyle bi adamla yaşamam olurda yanlış yaparsan çek git diye biz kavga gibi bisi ettik
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Ah cnm yapmaz dediklerin yapıyor ya zaten ummadığın taş baş yarar misali..

Benimde bi arkadaşım var bi kızları var eşi hep aldatıyormuş söyleyemedim nasıl solucem ki :'(

(9,653 puan) tarafından
Rabbim doğru yolu göstersin kuzum :/ söylenmiyor ki nasıl soyliyesin
(5,436 puan) tarafından
Söylenmiyor cnm :(((
0 oy
(1,309 puan) tarafından
İşten atıldılar diyince oooohhhhh dedim istemsizce kadının haberi olmalı bence  hemen boşanacak değil ya biraz burnu sürstsun kaybetme korkusunu yaşasın adam 
(9,653 puan) tarafından
Kuzum işten istifaları istendi biz kovarsa 4 5yildir çalışıyolar birde tazminat verilmemeli böylelerine vermemek içinde yüz kızartıcı suç diyip vermeyebiloyoruz  ama öyle olunca da başka bir yerde iş bulamıyorlar istifa edin çıkın dedik.. rabbim doğru yolu gostersin
(1,309 puan) tarafından
Amin canım :/
0 oy
tarafından
ben olsam bi şekilde bi yolunu bulup  söylerdim karısına düşünsene bir buçuk 2 yıldır sevgilisi var adamın ve karısını sa.lak yerine koyuyor kim ister ki böyle bir şey  
(9,653 puan) tarafından
Eşini tanımıyorum hiç bilmiyorum ama nasıl şöyle bir ki belkide haberi var bilmiyorum.. kesinlikle kadının haberi olmalı ama bunu ben yapamam.. rabbim yardımcıları olsun insallah
tarafından
amin çok zor bir durum
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Ben bilmek isterdim en korktuğum şeydir bu Allah kimseye göstermesin ***** yerine konmak.. ama sende nasıl söyleyeceksin ki canim çok zor bi durum nasıl olsa bi yerde patlak verecektir çok üzme kendini 
(9,653 puan) tarafından
Baya kendim yasıyormuşum gibi taktım kuzum bildiğin eşimle tartıştık gitti.. kesinlikle bilmek isterdim sala.k yerine konmak istemezdim kendini tatmin edip egosunu okşarken ben orda onun için uğraşmak istemezdim.. rabbim göstermesin..
(2,267 puan) tarafından
Aynen çok haklısın canim.. bu erkekler hiç bir zaman akillanmayacak olan da kadınlara ve çocuklara olacak, acı ama maalesef insan bazen susmak zorunda kalıyor. inşallah bi an önce gerçekler o kadının önüne serilsin
(9,653 puan) tarafından
Rabbim hayırlısını nasip etsin kuzum cok zor bi durum.. denilcek bisi yok :/
0 oy
tarafından
Beklemediğin insanlardan neler çıkıyor bilsen ah

. Söylenmemeli hatta söyleyince suçlu bile çıkabilirsin :) 
0 oy
tarafından
Bence kadının bilmesi gerek hemcins olarak kimse göz göre göre ***** yerine konmamali 
tarafından
İyide sen ıspat edebilir misin ya inanmasa sana
tarafından
Benden çok şahit varsa neden inanmasın ki canım
0 oy
tarafından
Sen gibi düşünüyorum Kurgucum :/

Canım yansın, ağlayayım ama doğruyu bileyim, kandırılmayayım ***** yerine konmayayım.. 

O adi evini, çocuğunu, yuvasını düşünmüyor 2 senedir neden erkekmiş peh etiket böyle vurulmuş zamanında işte, kadın neden düşünmek zorunda. Neden kadın bir şey yapmamışken dahi yuvasını, çocuğunu o düşünmek bu vebali o kaldırmak, aldatılmayı sindirmek zorunda bırakılıyor bunuda anlamıyorum. Bilsin ne olursa olsun bilsin. Sindirir oturur, boşanmaz belki o ayrı ama bilmek hakkı. Ha boşanırda belki boşansın gözü dışarda, eli kolu dışarı kadınlarda, rızkı dışarılarda olan adam evde baba olarak kalmış ne fayda. Rabbim sınamasın ama hafsalam almıyor, Rabbim şaşırtmasın büyükte konuşmuyorum ama... Bittiyse sevginiz be şerefsizler açıkça de kadınına bak sevgim bitti boşanalım, çocukların rızkı benden ama sana eş olamam de defol git ne yapıyorsan yap. Ha yeterki boşama evimden çıkmayayım sende ne yaparsan yap diyen kadınlarda var öylesiylede yaşa... Ama baştan deyin be bi, şerefli başlamış o evliliği şerefinle bitirmeyi bilin da ..... 
0 oy
(299 puan) tarafından
Gercekten insanlarda ne haysiyet kalmis ne seref eger karini yada kocani sevmiyorsan ayril ne halt yersen ye bence esi bilsin hakkidir cocuklarinada bakmak zorunda zina yaptigi icin ödemek zorunda devlet her sekilde ödetir dusunsene kadin kocam geleck diye bekliyo is guc yemek yapiyo ama koca baska kollarda bence bilmeli yazik günah
tarafından
Buradaki postları okuyor musun canım çogu biliyor ama bişey yapamıyorlar ne yazık ki
(299 puan) tarafından
Yok canim burda yeniyim zaten ama bilmeli kadin en azindan gercegi ögrenmeli onada yazik cok uzuldum
0 oy
(6,376 puan) tarafından

Böyle pisliklere çok piss ayar oluyorum 

Allah'ın belaları bi türlü bitmedilerrr. Heryerdeler.

Hiç mi çocugunu, yuvanı düşünmezsin be adam. Ya kadına ne demeli evli bi adamla birlikte olmaya utanmıyo musun. Terbiyesizler midem almıyo artık bu tür olayları!!!!! :sick:

0 oy
(5,327 puan) tarafından
Ahh ahh :/ rabbim böyle ailemizi evliliğimizi çocuğumuzu etkileyecek olan olaylardan uzak tutsun
0 oy
tarafından
Boyle olaylarda kimseye degilde arada kalan cocuklara cok uzuluyorum herkes bulur yolunu olan aradaki yavrulara oluyor
0 oy
(658 puan) tarafından

Erkekler daha aç gözlü galiba doyamıyorlar sevmeye :angry:

İlgili sorular

+1 oy
32 cevap 941 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde sebnem77 (1,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,114 göst.
23 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 455 göst.
12 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 633 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,218 soru

11,880,622 cevap

35,997 kullanıcı

...