0 oy
761 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,214 puan) tarafından

Selam kızlar bende dudak dolgusu var var 2ml kadar bu estetik sayılır mi bilmiyorum ama :) 

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hiç yaptırmadım ama ilerleyen dönemde ihtiyaç hissedersem de yaptiririm kişinin kendini iyi hissetmediği mutsuz olduğu şeyleri yaptırmasına olumsuz bakmıyorum şahsen birçok kişinin de yok sevmiyorum diyip imkanı olsa hiç düşünmeden yaptıracağına eminim 
(8,933 puan) tarafından
En garanti kilo verme çözümü paran yoksa yeme ac kal zayıfla :)))))
tarafından
Açlık fakirlere sunulmuş nimet yağmur niye öyle diysoun :ad ahahahah bedava estetik
(8,933 puan) tarafından
Ince mesajı nasılda aldın :))))) bu nimetten tüm fakirler yararlanmali :))))
tarafından
Yakında ulkecek böyle nimetlere yoneliriz :) çünkü başka şansımız kalmayacak
(8,933 puan) tarafından
Aynen :))))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç yapmadım yapmak istemem herkes git gide bir birine benzemeye başladı 
tarafından
Gell valla duacin olurum:)))
(6,512 puan) tarafından
Noliii keleeee kim kimi neden yakiyor durun şimdi kavgayı boşverin
Allah rızası için dudak dolgusu yaptıracağım da ayy şey pardon yani ekmek süt parası lazım gönlünüzden ne geçiyorsa 3. 5. Beklerim sjsnns
(8,322 puan) tarafından
Fakiiiiiiirrrr:))
tarafından
Humeyra Valla sende varsa sen gönder hayrına saçlarımı boyamam lazım
(6,512 puan) tarafından
Hahahahh  şaka yapıyorum kızlar önümüz kış kızı bı okula gönderdik 0' a çıktık nerde yaptırcam dolgu falan amannn geçim derdi var
0 oy
(845 puan) tarafından
Hayır hiç yaptırmadım ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum ahahaa'-' 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Hafif ve günah olmayan dokunuşlar şart  mesela cilt lazer tedavileri botox gibi ama estetiğe kalıcı şeylere çok karşıyım dudak dolgusu da itici duruyor   gerçek erkekler kadını cinsel objeye çevirdiler artik
(5,654 puan) tarafından
Evde kocana süslenmek günah değil sevap tır
(1,763 puan) tarafından
Ne ara makyaj yapacam beş vakit abdest alıyorsun e adamın olduğu saat hep namaz saati
(5,654 puan) tarafından
Akşamları evde olmuyor mu
(5,324 puan) tarafından
Kaş tasarım dediğin işlemde abdest kabul olmuyor diye duymuştum. Çizdiriliyor galiba.
(1,227 puan) tarafından
Sever yatsıyı okununca hemen kıl , yap makyajını sonra
0 oy
(1,347 puan) tarafından

Yaptırdım :D memiş

(1,214 puan) tarafından
Ayyyy halam da yaptirdi ve cok memnun sen memnun musun?
(1,347 puan) tarafından
İlk zamanlar memnun değildim ama şuan memnunum
(974 puan) tarafından
Bende istiyorum yaptırmak ya damla mi yaptırdın yoksa yuvarlak mi bide ne kdra yaptrdn agirluk yapıyor mu
(660 puan) tarafından
Neden memnun değildin bende çok isterim ya burada bekleyim bilgi aliyim
(260 puan) tarafından
Bende bekliyim nekadar yaptırdın acaba :)) ve kalıcı mı ileride emzirmeye falan engel mi
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Yaptırmadım yaptırmak istemiyorum da belki ilerleyen yaşlarda gerek duyulursa :)) herkesse benzemek de istemiyorum geçen istanbulda herkes birbiri ile aynı giilbiydi sanırım aynı yere yaptırmışlar:))
0 oy
(1,499 puan) tarafından

Yaptıranlara saygı duyuyorum ama bana hepsi aynı tornadan çıkmış gibi geliyor Allah affetsin :D

0 oy
tarafından
burnum da var cocukken dusme sonucu kirilmisti.. onun disinda dolgu molgu sevmiyorum
0 oy
(8,322 puan) tarafından
Hiç ihtiyacım yok çok şükür :)) ❤️❤️
(9,007 puan) tarafından
Aklıma.gecen gün gorumcemle eltimle olan muhabbet geldi :D görümcem burnunu yaptırdı şimdi dudak yaptircaam diyo eltim göğüs küçültme yaptircam falan diyolar çok pahalı şöyle böyle bende benim hiçbirseye ihtiyaçim yok fıstık gibiyim dedim :D ortalık biranfa buz oldu :D biz çok güzeliz
(8,322 puan) tarafından
Kesinlikle öyle kendime bayılıyorum ☺️☺️ yüzümün her çizgisinin benim için ayrı bir anlamı var ☺️ taş gibiyim bebek gibiyim ☺️☺️
(4,176 puan) tarafından
Masallh kiz seviyorum ben bu mantigi . Hic olamadigim icn:))) goz rengim haric vucudumun her bir cm karesiyle oynayip degistirebilirim . :) sevdigim yerlerimi bile daha iyi daha guzel daha manken gibi yapmak elimdeyse param varsa:)
(8,322 puan) tarafından
Ahahha karnımdaki çatlaklar ile bile mutluyum o derece seviyorum kendimi kusurlarımı ☺️
(4,176 puan) tarafından
Acaba adin ozlem olabilirmi dicem ama daha yeni digum yaptin imkansiz:)))
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Kaşimi bile aldırmayan ben :D kaş göz hepsi orjinal fabrika çıkışlı :D
(1,214 puan) tarafından
Bu arada kaşımı bende aldırmıyorum :)
0 oy
(6,681 puan) tarafından

Hayir hic yaptirmadim ama yaptirmamda demiyorum:D

0 oy
tarafından
Doğal güzelliğim yeter ☺️
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Çok şükür hiç ihtiyacım yok dudaklarımda ince değil dolgu gibi.gozlerim iri burnum küçük maşallah daha ne istiyim :)dişlerim çirkin:(
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Ay burnumu yaptırmayı isterim günahından korkuyorum:)
0 oy
(4,176 puan) tarafından

Var burun:) ama ucu dustu sol

Kanat coktu zaten hic istedigim gibi olmadi 2012 yilinda yaptirmistim . Ocak ayinda revizyon olcam.teee ozaman 4 maasimi briktirmistim 4 bin acibadem hastanesinde olmustum. Simdi 45 bin dedi istedigim doktor revizyona

(660 puan) tarafından
Ayyy çok pahalı
(4,176 puan) tarafından
Oylee. Esimin hepten nefes alma problemi var gece mesela aniden nefesi gdiyor bazen durterim allah korusun öldu mu kaldimi hani o derece komple gder nefes. Bazen vucudu titrer zangir zangir . Beyin sen hayattasin nefes al diye uyari veriyormus. Doktor bu sekilde acikladi. Oda olacak. Benden bir hafta once. Benimki tamamen gorsellik. Esiminki saglik. Madem okadar oara verioz az seklini degissinler diom erkek adam estetikmi olur dio:))) haha:)ikimiz beraber  ilac milaci derken yaklarik 90  100 bin arasi bayilacaz  burunlara:))
(660 puan) tarafından
Ayy valla varsa düşünme yaptır bizde yok anca dudak ısırıyoruz hahshahs
(4,176 puan) tarafından
:) bol bol sacacak kadar alsa goz rengim haric her bir cm karemi degistirebilirim:)) ama iste anca  hamdolsun   Orta hal bir tik uzeri diyebilirz maddiyati . Su dinemde kimse  onunu giremiyormi bugun olan bi bakmisin bir ayda puf oluyir ticarette
(660 puan) tarafından
Aynen öyle canım ne yapalım hayirlisi olsun. Yaptırınca bı foto at merak ederim hahsha
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Günah olmasa yaptırırdım ben 
0 oy
(767 puan) tarafından
Bende dudak dolgusu istiyorum ama cesaret edemiyorum kötü durur diye
(1,214 puan) tarafından
Şimdi post acicam oncesi ve sonrasi diye ben yaptirdim kotu olur diye korkuyordum ama muthis oldu.
(767 puan) tarafından
Aç bakayım canım
(8 puan) tarafından
Nekadara ve nerde yaptırdın ben Epson 2 bine yaptirmistim 8 ay falan oldu indi biraz duruyor yine yaptırmak istiyorum ama bütçe durumum aynı değil malesef
(1,214 puan) tarafından
3 bine yaptirdim kuzum
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Yok ama burnumu yaptırmak istiyorum
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Doğal güzelim estetigi napcam ya
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Bende yok ama burnumda kırık var doktor bugün değilse belli bir zaman sonra olman şart dedi ama cesaretim yok

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 278 göst.
15 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Gencanne2018 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 506 göst.
7 Mart 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 540 göst.
14 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mervetrm (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 827 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Bi prenses annesi (682 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...