0 oy
277 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (14 puan) tarafından
2.çocukda yapınca goğüslerimi dikleştirmek istiyorum uzun süre emzirdiğim için bu genç yaşta sarkma oldu bide dudak dolgusu yaptırmak istiyorum yaptıranlar memnunmusunuz fikirleriniz nedir 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben de burnumu yaptırmak istiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dun haberlerde izledim karinin yuzu kismi felc olmus hissizmis kulagina varana kadar gı
tarafından
Dudak mi yaprirmis
(14 puan) tarafından
Ben çok araştırıyorum ya guvenmedigim yerlere yaptrmam zaten
tarafından
Dolgu falan botoks dudaginin bi tarafi  hem hissis hemde yuzunun bi tarafi yara bere icindeydi agrilarida soylemiyom bile kadin hergun hastaneye tasiniyomus
tarafından
Kadinda zenginmis iyi bildigi biyere yaptirmis
tarafından
Ay çok kötü olms
0 oy
tarafından
Benm burnum buyuk gttk sordum 15bin dedi
(14 puan) tarafından
Ne kadar cokmuss
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Bende biciklerimi yaptıracakdım aama malum arkadaşım oldu çok zor oluyo haaa bu arada annemde oldu toparlama ameliyatı 18 bin tl ödedi devlet te yapacak dı oda 1.500 tl istedi ama ilgisizdi doktor oyüzden özel istedi 

0 oy
(119,001 puan) tarafından
gogus kucultme istiyorum
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Sadece istiyoruz şu anlık alt bölge genital estetik istiyorum yaptirirsan incelik o ve göbeğim okur heralde göğüs sıkıntım yok keşke büyüse 3.cocuk olacak yok hep ayni
0 oy
tarafından

Bence yapma estetik güzel bişey değil ve tehlikeli

0 oy
tarafından
Neden öyle bir ihtiyac duyuyorsunki Rabbim herkesi Kendine has güzellikte yaratmış ha sağlık sorunu olur o başka ama keyfi olarak hiç doğru değil 

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 664 göst.
26 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde 65966916 (800 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 110 göst.
2 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugce315 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
16 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oti annesi (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 123 göst.
9 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde JerryBarlow (4 puan) tarafından soruldu

377,325 soru

11,291,854 cevap

34,710 kullanıcı

...