0 oy
201 göst.
Diğer kategorisinde (258 puan) tarafından
Arkadaşlar 2 yıllık evliyim ve 5 aydır da bebek düşünmeye karar verdik ve kimyasal gebelik geçirdim. Anneme hiç demedim kimyasal geçirdiğimi. Geçen gün babam anneme neden onlardan ses çıkmadı diye sormuş ki babam asla böyle birşey sormaz ama abimgilin bebekleri var diye bizim neden yok diye anneme sormuş annemde onların olmuyormuş demiş. Az önce de bana babama öyle dediğini söyledi. Öyle kırıldım ki yaa bir anne olarak olmuyormuş diye öyle basitçe söylemiş ki üstelik bana gerçekten şimdiye kadar hiç sormadı ilgilenmedi sanki istemiyor gibi zaten. Abimin bebeğini öyle çok seviyor ki evlendikten 3 ay sonra yine kimyasal gebelik yapmıştım anneme o zaman söylemiştim annemde hiç üzülme erken daha diye kestirip attı. Öyle kalbim kırıldı ki yani bir anne kız gibi değil de sanki istemiyor gibi olması öyle üzdü ki beni. Sizce ben mi abartıyorum. 

6 Cevaplar

0 oy
(9,019 puan) tarafından
Abartmak değilde alinmissin belki hassas bir dönemdesin. Olmuyo yerine daha vakti var Allah nasip ederse olur falan diyebilirdi. Rabb'im gönlüne göre versin inşallah 
-Reklam-
0 oy
(845 puan) tarafından
Kız annen niye istemesin kii ayrıca anladığım kadarıyla iki kez kimyasal gebelik geçirdiğini söylememişsin belki bilse üzüleceğini bilip böyle söylemezdi rabbim kısa zamanda sana da nasip etsin inşallah :)
0 oy
(7,978 puan) tarafından
Yani bende anlam veremedim hemen olmuyo demesi saçma..benim annemde ben hamile kalınca babamdan sakladi güya ayipmis kızım doğdu kaç Y geçti babam bize geldi komşunun bebeği sandı..oğlum doğurduğunda kimin bebegi diye sordu annem sustu cvp vermedi benim dedim kız mı erkek mi diye sordu..babam şoför yani sık görüşmüyoruz beni gördüğündede karnım çok küçüktü ve oturmuştum belli değildi
0 oy
tarafından
Yani hassas davranması gerekir bende kırılırdm gebenin duası geçermiş rabbim sana da nasip etsin sgalikli hayırlı bir evlat insllah
0 oy
tarafından
belki baban daha sormasin die demistir ama oyle de denmez. yani ozellikle insan cocuk isteyince olmuyor, olmuyor mu laflarini duydugu insani bir bogazlamak istiyoe o konuda seni anliyorum ama annen bu belki seni hadi yap yap die de sikbogaz etmek istemesigi icin ilgisiz duruyor olabilir
0 oy
(5,715 puan) tarafından
Annen neden istemesin ki? Neden böyle bir düşünceye kapılıyor sun. Biraz hassas olabilirsin yoksa annenin davranışlarında bir tuhaflık görmedim ben. Bide daha çocuğun yok şimdiden abinin çocuğu ile kıyas yapman da hiç hoş değil 

Böyle ufak şeyleri kendine dert edip stres yapma stres gebeliği engelliyor 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 439 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 272 göst.
2 Ekim 2022 Aile kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 220 göst.
0 oy
1 cevap 268 göst.