0 oy
87 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (35 puan) tarafından

Hanımlar ben düdüklüsüz yapamayan bi insanım zamanında da birsürü düdüklü alıp değiştirdim. Ama bi türlü istediğimi bulamadım. ‍♀️Bana kullandıklarımı unutturacak beni tekrar düdüklüyle barıştıracak bi düdüklü lazım siz nelerden memnunsunuz?

4 Cevaplar

0 oy
(1,733 puan) tarafından

Fıssler marka düdüklü mükemmel bişey :)

(35 puan) tarafından
O da biraz pahalı gibi ya
(1,733 puan) tarafından
İnanki verdıgın paraya degıyor kuru fasülye baklıyatlar 8 dk , sebze yemekleri 5 dk, et yemekleri 15 dk da lokum gibi oluyor ve en önemlisi de güvenliği mükemmel canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Inter çelik kullaniyoruz sulalecek. Henüz patladı diye u duymadım işitmedim. Klasik modellerden.
0 oy
(18 puan) tarafından

Canm kesinlikle sana katılıyorum bende bu süreçten geçtim iyisini bulmak zor. En son karaca quick safe aldım. İyikide onu almşım hem çok güvenli hemde çift kulplu gerçekten işi çok kolaylaştırıyo

(18 puan) tarafından
Ahahah aynen öyle fazlası göz çıkarmaz. Normal tencereler gibi makineye atabiliyosunda hem temizlik derdide kalmıyo. Yani aldığımdan beri mutfak sürem yarıya indi
(35 puan) tarafından
Bi de ben karacanın müşteri ilişkilerinide beğenirim hemde çok kaliteli hiç başka ürünleriylede pişman etmedi beni
(18 puan) tarafından
Yılların markası karaca canm en güveniliri zaten severdim ama bu quick safe ile beğenimide güvenimide arşa çıkardı
(35 puan) tarafından
Aynen öyle ya çok iyi oldu bunu tavsiye ettiğin mağazaya gidicem birazdan hemen almam lazım akşama güzel bi yemek pişiririm teşekkürler canm
(18 puan) tarafından
Ne demek canım güle güle kullan daha iyisini bulamazsın
0 oy
(360 puan) tarafından
Fissler harika ve çok güvenli

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 124 göst.
2 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yamanel (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 152 göst.
0 oy
5 cevap 250 göst.
14 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 597 göst.

378,957 soru

11,343,410 cevap

34,809 kullanıcı

...