0 oy
54 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (321 puan) tarafından
Oğlum Ekimde kreşe başlayacak grip aşısı yaptırmak istiyorum Herhangi bir yan etkisi olur mu yaptıran var mı aranızda acaba

3 Cevaplar

0 oy
(12,503 puan) tarafından
Çocuklara yapılıyor muydu ki hiç bilmiyorum 
(321 puan) tarafından
Evet az önce haberlerde gördüm 6 aydan sonra yaptırılabiliyormuş
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yaptırmadım şuanlık
0 oy
(1,201 puan) tarafından
Bu çocuk nasıl bağışıklık kazanacak? Menenjit yada rota aşısı desen böyle olmazdı yorumum lakin grip için aşı kesinlikle yapılmamalı. Bunun yerine bağışıklığını güçlendirip nasıl grip olmasını engellerim yada nasıl daha çabuk iyileşmesini sağlarım gibi düşünmek gerek bol bol kemik sulu ilik sulu çorbalar probiyotik takviyesi (ev yoğurdu turşu suyu kefir) gibi gıdalar bol bol tükettirilmeli tahin soğan sarımsak vs 
(2,729 puan) tarafından
Bunları tüketen çocukların bağışıklığı güçlenir.  Ama tüketirlerse:)
(1,201 puan) tarafından
Tükettirmek için çok yol var aslında canım. Ha illa asla yemiyor olmuyor deniliyorsa propolis ile destekleme taraftarıyım :)
(2,188 puan) tarafından
Birde çocuğun içtiği suya suluğuna el yapımı elma sirkesi koyulursa 1 kaşık o çok iyi olıyor muş kızlar. Suluğuna her gün koyun diyolar. El yapımı olduğu için tadı keskin olmaz mış buda suyun tadını çok etkilemez miş. El yapımı bulamazsanız tarım kredinin kendi markası olan sirkeyi önermişler hep bu anne çocuk sağlık sayfalarında. Bende yolum düşerse alıcam inşallah
(2,729 puan) tarafından
Aklımda inşallah el yapımı elma sirkesi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 312 göst.
15 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferideozyurtkan (461 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 143 göst.
10 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 165 göst.
20 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tubaa355 (752 puan) tarafından soruldu

383,039 soru

11,465,646 cevap

35,066 kullanıcı

...