0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (493 puan) tarafından
Kızlar kızım 2 yaşında bu 2 aydır tuvalet eğtimi vermekiye çalışıyorum gerçekten çıldırmama az kaldı bağırdım olmadı sakin söyledim olmadı naptıysam olmadı 

7 Cevaplar

0 oy
(848 puan) tarafından
yapman gerek tek şey 20 dakikada bir tuvalete götürmek. 3 gün sabrettim günde 20 sefer de olsa tuvalete götürdüm altına yaptı kızmadım sadece öyle ıslak 5 dk geçirsin dedim kendisi tiksindi rahatsız oldu  baktı ki bez bağlamıyorum Mecburen tuvalete yaptı
(493 puan) tarafından
Ezgiarsy canım valla 3 4 gün başarılıydık taa 2. 3 haftaya kadar güzeldi sonra nolduysa annemle kaynanamı dinledim gece bezle diye onu yaptıktan sonra bütün olay bozuldu en son anne bez getirim mi dedikten sonra takmamaya başladım gece de
(848 puan) tarafından
mrvgul canım bizim ilk 2 gün kakasını klozete yapmadı altına yaptı ama çişini sadece 1 kere altına yaptı gerisini hep klozete yaptı çişte zorlanmadım kakayı da kendisi rahatsız oldu 5 10 dk umursamadım üstüne bulaştı tiksindi . ben hiç gece bezlemedim 28 aylıktı eğitim verdim ben
(3,073 puan) tarafından
Benimki daha 24 aylık erken mi başladım diyorum . İlk gün 8 kere altına 1 kere klozete. İkinci gün 4 kere klozete 6 kere altına.  Bugün de üçüncü günümüz 2 kere klozete 3 kere altına yaptı şimdilik. Sizce devam etmelimiyim? Bazı postalarda görüyorum 2.5 yaşında olup ilk günler bizim gibi geçirenler var . Sonuçta klozete oturuyor direnmiyor. Bazı çocuklar daha büyük olmasına rağmen oturmuyor.
(848 puan) tarafından
bende 1 haftayı tamamla altına yapma sayısı düşerse iyi gidiyor demektir
(3,073 puan) tarafından
Öyle yapayım teşekkürler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım öncelikle sakin ol bi stres yapma ona da yansımasın güzellikle anlat hep gerekirse ödül ver öyle öyle alışır Allah kolaylık versin olmuyorsa da zorlamanin anlamı yok gerekirse ertele sonra yine dene 
(493 puan) tarafından
Kız valla dili papuç gibi herşeyi söylüyor çişini de yaptıktan sonra söylüyor sonra ben çıldırdıktan sonra sakinleitiğimi görüp klozetle işimiz bittikten sonra bo k bay bay dşyor
tarafından
Ödül verdin mi hiç denedin mi oyuna çevir olmazsa
(493 puan) tarafından
Denedim kuzum ilk başlarda hevesli hevesli gitti sonra yok olmadı şuan en sevdiği şeyide koysam yine kıyamet kopar gitmez
tarafından
O zaman inat ediyor canım başka da bir şey yok yani ☺
(493 puan) tarafından
Acaba küçük kardeşini mi kıskanıp yapmaya çalışıyor  2 aylıkta oğlum var
0 oy
(2,587 puan) tarafından
2 ay sürüyorsa hazır değildir neden bu kadar ısrarcısin canım ara ver birkaç ay bence 
(493 puan) tarafından
Gece yapmıyor bez bağladığıöda çıkart diye kıyameti kopartıyor nasıl davranacağımı bilmiyorum
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Hazır değildir benim oğlum 3 yaşını iki ay geçti öğrendi çok inat etti üstüne gitmedim iki yaşında bı hafta uğraştım olmadı bıraktım 3 yaşında on günde inat etmeyerek hemde kolay öğrendi olmuyorsa zorlama canim
(493 puan) tarafından
Kız bezi bağlayınca da kızıyor ağlıyor yırtınıyor valla en son tımarhanelik olacam
0 oy
(16 puan) tarafından
Askm sen egıtım vermeye karar vermıs olabılırsın ama demekkı kızın daha hazır degıl ve anladığım kadarıyla sende hazır degılsın. Emın ol kızın hazır olduğu zaman kolayca ogrenıcek 
(493 puan) tarafından
Ay kız rabbim sendende görümcemden ve küçük kızından razı olsun görümcem bugün bendeydi kızı 6 yaşında hadi çişimizi yapmaya gidelim diye diye bugün ful o götürdü tuvalete altına da yapmadı yanıma mı alsam kızı napsam çok yardımcı oldu inanki bana görümcemin kızı tuvalete gidince de onunla gidiyor ama bende niye öyleydi anlamadım görümcemle de gidiyordu acaba sürekli yanındayım bi iki sabredince üçüncüsünde sabrım taştığı için mi sürekli onlarla gidip gelmek istedi
(16 puan) tarafından
Kızdıysan haliyle korkmuştur canm o yuzden gitmek istememiştir senınle
(493 puan) tarafından
Olabilir kuzum ya valla bakalım dün gece tuvalete götüdüm sabaha kadar yapmamıştı sabah uyanıp kendisi söylüyor bi kere daha söyledi öyle öyle alışır inşallah zamanla
(16 puan) tarafından
Alısır ya illaki Alısır yanı bak benm oglum 3 yasında alıstı kızım 1 bucuk yasında ve daha erken alıscak gibi her cocuk farklıdır yeterli sabır olsun
(493 puan) tarafından
Haklısın canım benim ❤️
0 oy
(966 puan) tarafından
Neden zorluyorsun ki belki hazır değildir 
(493 puan) tarafından
Ama bezi kendisi istediği için çıkarttım çok ağlıyordu bağladığımda çıkart diyordu gece bağlandığımda bile
(966 puan) tarafından
Biraz zorlu olacak desene
(493 puan) tarafından
Hemde nasıl 2 aylıkta bebeğim var bi yandan o ağlıyor bi yandan onun tuvaletinin gelmesini bekliyorum banyoda valla bebeği alıp banyoya kendimle götürüyorum yarım saat kaldığımı bilirim çok zorlu geçiyor tükendim
0 oy
tarafından
2 yasinda ben cok erken buluyorum 2.5 , 3 yas arasi 1 haftada bitiyor hem cocuga hem anneye eziyet olmuyor
(493 puan) tarafından
Haklısınız ama kızım artık bez bağlatmıyordu çok ağlıyordu
tarafından
o zaman baska tabi kolay gelsin sabir isi
(493 puan) tarafından
Aynen öyle neyse teşekkür ederim canım yapacak bişey yok denemeye devam

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,377 göst.
25 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Zeynepysza (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 433 göst.